County Final Winners
Senior Men
Bantry 2003, 2004
Castletownshend 2005
Courtmacsherry 2011, 2012
Galley Flash 2009, 2010
Klmacsimon 2006, 2007, 2008
Schull 1999, 2001
Senior Ladies
Castletownshend 1999, 2000, 2001, 2004
Galley Flash 2012
Kilmacsimon 2007, 2008, 2011
Myross 2009, 2010
Senior Mixed
Courtmacsherry 2011
Galley Flash 2007, 2012
Kilmacsimon 2008
Kinsale & Dock 2000
Myross 1999, 2009, 2010
Junior Men
Blackrock 2009
Crosshaven 2008
Galley Flash 2006
Kilmacsimon 2010, 2012
Myross 2000
Ring 2011
Rosscarbery 1999, 2001
Junior Ladies
Galley Flash 2007
Myross 1999, 2008, 2011
Passage West 2012
Rushbrooke 2009, 2010
Intermediate Men
Galley Flash 2006, 2007, 2010
Kilmacsimon 2008, 2012
Ring 2009, 2011
Intermediate Ladies
East Ferry 2012
Galley 2011
Kilmacsimon 2010
Pre Veteran Men
Castletownshend 2010
Courtmacsherry 2011, 2012
Crosshaven 2008, 2009
Myross 1999
Rosscarbery 2000
Pre Veteran Ladies
Castletownshend 2010
Kilmacsimon 1999
Myross 2008, 2009, 2011, 2012
Pre Veteran Mixed
Castletownshend 2010
Courtmacsherry 2011
Crosshaven 2012
Veteran Men
Castletownshend 2010, 2011
Kilmacsimon 2009
Myross 1999, 2012
Veteran Ladies
Crosshaven 2009
Myross 2010, 2011
Rushbrooke 1999, 2012
Veteran Mixed
Castletownshend 2010, 2011
Kilmacsimon 2009
Myross 1999
Passage West 2012
Masters Ladies
Kilmacsimon 2012
Masters Men
Myross 2012
Under 12
Courtmacsherry 2012
Galley Flash 2010
Kilmacabea 2008
Kilmacsimon 2009
Myross 2011
Rosscarbery 2007
Schull 1999
Under 12 Ladies
Castletownshend 2010
Galley Flash 2009
Ring 2012
Rosscarbery 2011
Rushbrooke 2008
Under 14
Kilmacsimon 2009, 2011
Passage West 2008, 2010, 2012
Rosscarbery 1999
Under 14 Ladies
Castletownshend 2010
Galley Flash 2006, 2011
Kilmacabea 2007
Kilmacsimon 2012
Myross 2008
Rosscarbery 1999, 2001, 2009
Under 16
Kilmacabea 2007
Kilmacsimon 2008, 2010
Passage West 2009, 2011, 2012
Rosscarbery 2001
Schull 1999
Under 16 Ladies
Castletownshend 2010
Galley Flash 2007, 2008
Kilmacabea 2009, 2011
Kilmacsimon 1999, 2012
Under 18
Crosshaven 2005, 2007
Galley Flash 1999
Kilmacabea 2008
Kilmacsimon 2011
Ring 2009, 2012
Rushbrooke 2010
Under 18 Ladies
Galley Flash 2008, 2009, 2010
Kilmacabea 2011
Ring 2012
Schull 1999
Under 21
Kilmacsimon 2009, 2010
Passage West 2008, 2012
Ring 2011
Rosscarbery 1999
Under 21 Ladies
Galley 2012
Kilmacsimon 2010, 2011
Myross 2009
Schull 2005