Foute burgemeesters werden na de oorlog ontslagen, vaak met terugwerkende kracht.
De lijst hier is niet compleet, omdat van een onbekend aantal burgemeesters die werden ontslagen, dit niet is vermeld in de Nederlandse Staatscourant. De hier genoemde burgemeesters zijn allen geplaatst in de Nederlandse Staatscourant, met vermelding van de plaats waarvan ze burgemeester waren en de datum wanneer het ontslag is ingegaan.
Ook is niet uitgesloten dat er gelet op de administratieve turbulentie namen en plaatsen foutief zijn weergegeven.
Waar de datum ontbreekt, is veelal sprake van schorsing, die hier niet is vermeld. Ook is niet erbij vermeld of deze burgemeester zeg maar een waarnemende functie bekleedde. Het feitelijke doel van deze lijst is dat het als informatiebron kan worden gebruikt.
Informatie: oorlogshistorie@gmail.com 


 
A. Bouwman Budel 6 september 1944
A. M. S. Thomaes Heusden  6 september 1944
A. van Campen Dinteloord, Fijnaart en Willemstad 6 november 1944
A. van de Graaff Steenbergen  6 september 1944
G. A. A. M. Jacob Vlijmen 16 september 1944
G. C. Blom Breda 28 oktober 1944
ir. H. A. Maas Helmond  5 augustus 1944
ir. H. Hondius Tilburg 12 september 1944
J. A. J. M. Mertens Oosterhout  31 oktober 1944
J. C. H. M. W. Sassen Veghel 6 september 1944
J. F. A. Vogels Gemert  26 september 1944
J. F. Ramaekers Drunen  5 september 1944
J. H. Th. Daems Roosendaal c. a.  5 september 1944
M. Stevens Boxmeer  6 september 1944
mr. A. M. P. Thomassen ''s-Hertogenbosch 28 oktober 1944
N. J. M. van Dulst Werkendam, de Werken en Sleeuwijk  8 mei 1945
P. A. P. J. de Jong Wouw 31 oktober 1944
P. J. Jansen Hoeven en Standdaarbuiten 5 september 1944
R. D. B. M. G. Thomaes Boxtel 12 september 1944
Th. F. van Eijndhoven Zevenbergen 6 september 1944
A. A. Brouwers  Yerseke  28 oktober 1944
A. Aeckerlin Zwijndrecht  8 mei 1945
A. C. Hollebrands s-Heer-Arendskerke
18 oktober 1944
A. D. A. R. E. A. Fransema Onstwedde  14 april 1945
A. G. Jongsma  Krommenie  9 mei 1945
A. H. G. Weustink Oldenzaal  3 april 1945
A. H. Th. Nijland Bunnik, Odijk en Werkhoven  8 mei 1945
A. J. de Vos Raamsdonk 6 september 1944
A. J. M. Tendyck Haelen 15 november 1944
A. P. Hovinga  Scheemda  16 april 1945
A. P. L. Bia Ooltgensplaat  6 september 1944
A. Pinkster Angerlo 12 oktober 1944
A. R. Dijkstra  Eelde 14 april 1945
A. van de  Graaff Lopik 4 juli 1945
A. van Sprundel  Arnemuiden  5 september 1944
A. W. Bosschaart Houten 8 mei 1945
A. W. Knipscheer  Laren (N-H) 8 mei 1945
A. Ykema (IJkema) Oostdongeradeel 18 oktober 1945
B. Bakker Ameland  10 mei 1945
B. A. van der Sluijs  Alkmaar  8 mei 1945
B. J. van Ham  Sappemeer  15 april 1945
C. E. P. Lenshoek  Goes 5 september 1944
C. G. M. van Baar Edam 20 augustus 1945
C. G. M. van Baar (herbenoemd)
Edam16 oktober 1946
C. H. Kole Heinkenszand  5 september 1944
C. I. van der Weele  Sas van Gent  5 september 1944
C. J. van der Pijl  Hontenisse  4 september 1944
C. J. W. H. Stakenborg Cuyk 18 oktober 1945
C. J. Werkhoven Wonseradeel  16 april 1945
C. Koeman Blokker 11 mei 1945
C. P. Looyenga Workum  16 april 1945
C. van Ravenswaay  Utrecht. 8 mei 1945
Ch. J. L. N. Siemons 's-Heerenhoek  5 september 1944
D. A. Konijnenburg Steenderen 4 april 1945
D. Berkhout Sprang-Capelle 10 september 1944
D. Bierma Het Bildt 18 oktober 1945
D. J. Munnik Kamerik en Zegveld 5 mei 1945
D. Stoutjesdijk Langedijk 6 mei 1945
D. ten Have  Zuidbroek  15 april 1945
dr. H. A. Pulles Eindhoven  6 september 1944
dr. N. W. Bruijnis  Elst 9 september 1944
dr. W. P. C. Bos Winterswijk  31 maart 1945
drs. J. W. Zuiderhoudt Hardinxveld  6 mei 1945
ds. J. R. J. Schut  Sneek 16 april 1945
E. A. A. Liera Gouda 1 oktober 1944
E. A. van Daalen Den Ham 26 oktober 1945
E. F. IJsebaert Koewacht 13 september 1944
E. J. Voûte Amsterdam  7 mei 1945
E. Pieters Grootegast 23 oktober 1945
E. Z. Oldenbanning de Wijk  9 april 1945
F. D. G. Klinkenberg  Putten 7 september 1944
F. D. N. van Elten Lochem 18 oktober 1945
F. H. T. Wetjens Baexem en Grathem 22 augustus 1945
F. H. Umbgrove Dalfsen 17 september 1945
F. J. Overbeek Hardenberg  6 april 1945
G. A. A. M. Jacob,  Maarssen en Maarsseveen 4 juli 1945
G. D. Pater Heerenveen 18 oktober 1945
G. de Jong Menaldumadeel 18 oktober 1945
G. Feitsma Kollumerland c.a.  16 april 1945
G. H. Klomp Terneuzen 4 september 1944
G. H. Trijbels Horn 23 oktober 1945
H. W. Dijksma Kuinre en Blankenham 17 september 1945
G. I. Vooys Hasselt 17 september 1945
G. J. H. Fijn Hilversum  6 mei 1945
G. J. K. baron van Lynden v. Horstwaarde Baarn 6 mei 1945
G. J. Schoonhagen Kessel 23 oktober 1945
C. L. Swaalf Heiloo 6 mei 1945
G. Musegaas  Noordwijk  6 mei 1945
G. Nieuwenhuijs  Bussum  7 mei 1945
G. Th. C. Schuerman Etten en Leur 6 september 1944
G. W. Boelems  Vledder 14 april 1945
H. A. J. Ypenburg 's-Gravenzande  8 mei 1945
H. Boelems Assen  14 april 1945
H. Bouwens Wijhe  11 april 1945
H. C. J. Verstegen,   Loosdrecht 4 juli 1945 *
H. Ch. J. Roelofsz St. Michiels-Gestel 28 juli 1945
H. Cool Beilen 13 april 1945
H. H. Bouchoms Gronsveld  6 september 1944
H. H. Kousen Wittem 22 augustus 1945
H. J. Doude v. Troostwijk  Mijdrecht en Wilnis  13 april 1945
H. J. Vandeberg Belfeld 21 november 1944
H. L. Duboeuff Maasland 16 mei 1945
H. Landzaat Grave 18 oktober 1945
H. M. Verbeek  Schoonebeek  7 april 1945
H. Moot IJsselstein 8 mei 1945
H. R. B Groenewold Marum 15 april 1945
H. R. Bruininga Odoorn  14 april 1945
H. Schmitz Landsmeer 9 mei 1945
H. Sieling Appingedam  25 april 1945
H. Spijkerman Roden  14 april 1945
H. van Deemter Hzn. Smilde 14 april 1945
H. van der Wel Oostkapelle 4 september 1944
H. Vitters Zaandam  6 mei 1945
I. A. de Moor Breskens 5 spetember 1944
I. G. Timmer Bedum 18 april 1945
ir. A. Honig van den Bossche  Maasniel  4 september 1944
ir. A. J. van der Hoeven   Baarn 8 mei 1945
ir. F. E. Müller Rotterdam  8 mei 1945
ir. H. Nöltke  Gorinchem  16 oktober 1944
ir. P. J. Aartsen  Westkapelle  6 september 1944
J. A. Eekhof Denekamp  26 maart 1945
J. A. F. Andriessen  Deil 11 november 1944
J. A. Kattenbusch Ridderkerk  8 mei 1945
J. A. Tesebeld Zutphen  5 april 1945
J. B. van Grunsven Beverwijk  6 mei 1945
J. Boll Zaltbommel  8 mei 1945
J. Bouma Groenlo en Eibergen 22 oktober 1945
J. Brouwer Weesp  7 mei 1945
J. C. H. Lardinois Bemelen en Cadier & Keer 11 september 1944
J. C. Hesselink Herwen en Aerdt  4 september 1944
J. C. Hesselink  Kockengen 4 juli 1945
J. C. Koert Wolphaartsdijk  6 september 1944
J. C. Poolman Maasbree  9 september 1944
J. D. van Arkel Nieuwleusen 17 september 1945
J. E. Oterdoom  Finsterwolde 14 april 1945
J. F. Remmert Geldermalsen  6 mei 1945
J. P. Walrave  Harmelen en Veldhuizen 5 mei 1945
J. G. C. P. van der Werf  Bergh 26 juni 1944
J. G. van Houten Dordrecht  8 mei 1945
J. H. Frijns Limbricht 22 augustus 1945
J. H. H. Hermans Wessem 6 september 1944
J. H. Oonk Haaksbergen  1 april 1945
J. H. Schreurs Grevenbicht  16 september 1944
J. H. van Riesen Heemstede  6 mei 1945
J. J. C. A. Karres Adorp 18 april 1945
J. J. Cassa Epe 18 april 1945
J. J. de Graaf   Kantens  21 april 1945
J. J. H. Lamerichs Berg en Terblijt 23 oktober 1945
J. J. Pesman  Leens 18 april 1945
J. J. van Rijfte  Vogelwaarde  7 september 1944
J. Kooistra Anloo  16 april 1945
J. Kranenburg Hoogland 21 april 1945
J. L. J. Kronenburg Oeffelt 18 oktober 1945
P. J. Reijmer
Roermond 6 September 1943
J. L. Lensing Roermond  8 september 1944
J. M. L. Franssen Jabeek en Merkelbeek 22 augustus 1945
J. M. W. Rösener Manz  Weert 8 september 1944
J. N. Klein Grubbenvorst 23 oktober 1945
J. P. A. de Monyé Baarn 6 mei 1945
J. P. Biemans Uden 22 oktober 1945
J. P. C. Boot Haamstede Burgh en Renesse 24 oktober 1945
J. P. de Lang Steenwijk  14 april 1945
J. P. J. H. M. Brouwers Eijsden 22 augustus 1945
J. Pot Muntendam  6 september 1944
J. Timmermans Diessen 18 oktober 1945
J. Tollenaar Benthuizen en Moerkapelle 23 mei 1944
J. van der Beke Callenfels  Wijk bij Duurstede  8 mei 1945
J. van Weperen Ooststellingwerf 18 oktober 1945
J. Visser Valburg 18 september 1944
J. W. Zigeler  Bloemendaal  6 mei 1945
J. Wendling Amersfoort 4 juli 1945
jhr. D. de Blocq van Scheltinga Wassenaar 8 mei 1945
jhr. ir. E. F. Sandberg Kampen  16 april 1945
jhr. mr. E. J. B. M. van Bönninghausen Tubbergen 4 april 1945
jhr. P. J. W. Coenen van den Oosterhout Olst 14 april 1945
Joh. Bakker Terschelling 16 februari 1945
K. F. ter Punt  Heemskerk 19 oktober 1945
K. H. Brontsema Stedum 20 april 1945
K. Mielart Leerdam 8 mei 1945
K. N. Okkinga Barradeel  16 april 1945
K. Olij Stavoren 23 oktober 1945
K. van der Vlis Franeker  16 april 1945
L. C. Slings Kortgene 5 september 1944
L. J. F. M. Bressers Hilvarenbeek 18 oktober 1945
L. J. Zandt Gieten 5 maart 1945
L. L. A. Stille Urmond 22 augustus 1945
A. M. J. A. Regout Beek 1 october 1944 
L. Meerman Scherpenisse 4 september 1944
L. Wilmot Made c.a. 18 oktober 1945
M. A. Simonis Leidschendam  17 oktober 1944
M. Beversluis Veere 4 september 1944
M. C. van der Weele Sint-Annaland 3 spetember 1944
M. F. L. H. Welters  Sittard 11 september 1944
M. G. Bouts Born 5 september 1944
M. G. de Kruijff Ermelo 15 januari 1945
M. H. Batjes Diepenveen 23 oktober 1945
M. H. Bemelmans  Hunsel 13 september 1944
M. J. A. A. Le Haen  Hoensbroek  5 september 1944
M. J. Burema Hoogkerk 16 april 1945
M. J. G. J. van Leeuwen  Haarlemmermeer  7 september 1944
M. J. Tolhoek St. Oedenrode 18 oktober 1945
M. Tuiten Kloetinge 13 september 1944
M. van Lokhorst Nijmegen 18 september 1944
mr. A. J. Drenth  Winschoten  14 april 1945
mr. A. Meerkamp van Embden  Middelburg 22 oktober 1944
mr. A. van Leyenhorst Delft 7 mei 1945
mr. D. F. Pont Apeldoorn 18 april 1945
mr. J. Best Emmen 11 april 1945
mr. J. G. Harloff  Amersfoort 6 september 1944
mr. L. P. H. J. Peeters  Maastricht  25 januari 1944
mr. O. F. P. H. de Waard  Haren  15 april 1945
mr. R. N. de Ruyter van Steveninck  Leiden 9 mei 1945
mr. W. J. Schönhard  Leeuwarden  16 april 1945
N. A. A. Frijns Neer 2 oktober 1945
O. J. P. Schmalbach  Valkenburg c.a.  5 september 1944
O. L. J. Sikkens Oegstgeest  6 mei 1945
P. A. J. Haenen Eygelshoven 23 oktober 1945
P. A. J. Schipper Ouddorp, Goedereede en Stellendam  14 september 1944
P. C. Callenfels  Vlissingen 17 oktober 1944
P. F. Tammens Groningen 15 april 1945
P. H. Nauts Ubach over Worms 23 oktober 1945
P. H. Oldemans van Uithoven  Alblasserdam  9 mei 1945
P. J. Biemans  Uden 26 oktober 1945
P. J. Drewes Holten 26 oktober 1945
P. J. E. Dekker Harlingen  16 april 1945
P. J. J. Beursgens Heel en Panheel 22 augustus 1945
P. J. Kluytmans Maasbracht en Montfort 23 oktober 1945
P. M. Smallegange  Axel  4 september 1944
P. O. Posthumus Diever 12 april 1945
P. P. Hensels Posterholt 23 oktober 1945
P. ten Hoorn Sleen 11 april 1945
prof. mr. dr. H. Westra 's-Gravenhage  15 maart 1945
Q. W. Frenken Vlodrop 2 maart 1945
R. Brunsveld Barendrecht  6 mei 1945
R. H. Schregardus Waalre 18 oktober 1945
S. C. M. Fontein Strootman Eersel 18 oktober 1945
S. D. J. Westendorff Nieuwer Amstel  6 mei 1945
S. H. L. Woldringh Oldekerk 19 april 1945
S. J. J. Koning Heerde 19 april 1945
S. L. A. Plekker  Haarlem 5 september 1944
S. Perdok Terschelling 18 oktober 1945
T. O. van der Weide Velsen 8 mei 1945
T. C. van Dierendonck  Ede 18 april 1945
T. H. Buitenhuis Naarden  8 mei 1945
Th. A. Dijksman Rhenen  17 mei 1945
Th. A. Dijksman  Zuilen en Rhenen 4 juli 1945
Th. A. Lamers Lichtenvoorde  1 april 1945
Th. Heeg Nieuwe Pekela  15 april 1945
Th. M. Wagemans Berghem 21 september 1944
W. B. van der Werff  Vaals 13 september 1944
W. C. Weidner  Oldehove  18 april 1945
W. Dijk Usquert 19 oktober 1945
W. F. Allan Koog aan de Zaan 5 november 1945
W. H. Collon Heijthuizen en Roggel 22 augustus 1945
W. H. M. E. Simons  Schaesberg 5 september 1944
W. H. van den Brink  Wageningen 19 september 1944
W. Hansen Vlaardingen  8 mei 1945
W. Henkes Amstenrade  16 september 1944
W. J. Beckers Nieuwenhagen  9 september 1944
W. J. Bocxe Wateringen  8 mei 1945
W. J. Masdorp Castricum  9 mei 1945
W. ten Hoopen Ruurlo 2 april 1945
W. Udema Zuidwolde  11 april 1945
W. van der Zanden Gulpen en Wijlre 22 augustus 1945
Z. H. de Vries Oudewater  8 mei 1945
W. F. v. d. Hoff Brielle en Oostvoorne 8 mei 1945
D. J. Visscher Dirksland, Melisant, Herkingen 8 mei 1945
Chr. H. Roos  Warmenhuizen 11 mei 1945
E. Frinking Schagen 11 mei 1945
C. L. C. Boer de Rijp 11 mei 1945
P. Brink Bennebroek 11 mei 1945
L. Dekker Haarlemmermeer  11 mei 1945
H. Winkler Haarlemmerliede Spaarnwoude 11 mei 1945
C. M. C. Ort Maassluis 25 mei 1943
J. H. Zanders Venlo 2 november 1945
G. H. Claessen St. Odiliënberg 2 maart 1945
Mr. J. J. P. C. van Kuyk Veenendaal 15 oktober 1945
Chr. H. Roos    (Wnd) Harenkarspel 11 mei 1945
A. Volkers  Wnd)
Heerhugowaard 11 mei 1945
P. Pluister   (Wnd)
Oude en Nieuwedorp 11 mei 1945
D. Jongsma  
Maartensdijk 20 juni 1946
H. Dieleman Zaamslag 4 september 1944
C. v. Duysse Clinge 19 september 1944
Mr. L. A. J. Beekman  (Wnd)
Wadenoyen 6 mei 1945
M. M. J. de Kruyff (Kruijff) Culemborg 5 mei 1945
A. F. de Jong Utingeradeel 15 april 1945
W. Graafsma Idaarderadeel 15 april 1945
G. W. Frijling Tietjerksteradeel 15 april 1945
Tj van der Veen Ooststellingwerf 15 april 1945
Mr. E . N. W. Maas Weststellingwerf 15 april 1945
J. Werkhoven Ferwerderadeel 15 April 1945
Glijn
Staveren 15 april 1945
P. Kikkert Purmerend 12 november 1945
W. Snater Nieuwe Schans 6 Augustus 1945
R. G. Gelmers Peize 14 april 1945
L. J. Zandt   Zuidlaren 14 april 1945
A. van der Sluis Rolde 14 juni 1945
W. G. Comello Dwingeloo 11 april 1945
G. Wisman Meppel 16 juli 1945
W. M. A. Pijbes Westerbork 10 april 1945
F. B. Harkema Vries 13 april 1945
B. H. Faddegon Ruinen 12 april 1945
J. R. v. d. Bent Zweeloo 10 april 1945
J. K. Doornbos Borger 14 juli 1945
H. Blok Almkerk 18 juli 1945
H. Blok (herb)
Almkerk
16 augustus 1947
H. Tuinier Oude Pekela 24 april 1945
F. Kwekkeboom Sint Laurens 7 november 1944
E. Kalle Westdorpe 5 september 1944
J. R. v. d. Bent Zuidzande 5 september 1944
D. Langereis Abbenbroek, Oudenhoorn, Zuidland 9 mei 1945
K. J. D. J. Folkerts Arkel en Kedichem 9 mei 1945
A. Roodzant Heinenoord en Oud Beijerland 9 mei 1945
P. A. Burgersdijk De Lier 9 mei 1945
B. J. H. ten Dam Maassluis en  Rozenburg 9 mei 1945
Mr. E. G. Bisschop Naaldwijk 9 mei 1945
B. C. Wisboom Noordeloos, Hoornaar, Hoogblokland 9 mei 1945
R. A. van der Snoek Ouderkerk a/d IJssel 9 mei 1945
J. P. H. Dhont Sliedrecht 9 mei 1945
P. G. C. Stuiver Berkel en Rodenrijs 6 september 1944
W. van Leer Leerdam 11 juli 1944
G. G. Spoelstra Hoogezand 22 april 1945
H. Homan Uithuizermeeden 22 april 1945
G. Hulzebos Wildervank 20 april 1945
M. A. Smit Duiven 10 april 1945
Chr Becude Gendt 7 april 1945
W. F. van Gorsel Rilland-Bath 5 september 1944
W. C. Olthoff Borculo 24 oktober 1944
H. Apeldoorn Oss 10 augustus 1944
Ir. J. P. Leeuwenberg Baarn 5 mei 1945
P. Wijn Naarden  5 mei 1945
M. H. Keller Nieuwstadt en Susteren 14 augustus 1944
B. J. Zoetemeijer Gieten 13 april 1945
Q. Bax Barsingerhorn 11 mei 1945
E. Frinking Den Helder 11 mei 1945
H. Westra Krommenie  11 mei 1945
A. Saal Wieringermeer 11 mei 1945
P. S. Volkers Zaandijk 11 mei 1945
Mr. H. Hovinga Uithuizen 11 december 1944
H. F. W. Kolb Aalsmeer 6 september 1944
M. van der Kuur Beemster 12 mei 1945
J. Kwantes Berkhout 12 mei 1945
M. Broers Enkhuizen 12 mei 1945
Chr. H. Roos Harenkarspel en Warmenhuizen 12 mei 1945
J. P. Zondervan Hoorn 12 mei 1945
J. Meurs Medemblik 12 mei 1945
P. Pluister  Nieuwe Niedorp 12 mei 1945
W. A. Sikkema Oostzaan 12 mei 1945
N. Bruin Opmeer en Spanbroek 12 mei 1945
J. Boer Czn Schermerhorn en Ursem 12 mei 1945
R. de Vries Texel 12 mei 1945
A. van Diemen Wieringen 12 mei 1945
D. Kaan Wieringerwaard 12 mei 1945
A. Schenk Winkel 12 mei 1945
P. de Vries Wormerveer 12 mei 1945
J. K. Nieuwenhuis Jr Zijpe 12 mei 1945
D. Naastepad Hoogkarspel 25 maart 1945
A. W. Nieuwenhuize Oudelande 27 oktober 1944
J. V. P. Kamm Amby en Heer 15 september 1944
J. L. Th Groneman Hengelo (O) 4 april 1945
C. le  Nobel Cadzand 1 november 1944
L. Groffen Best 13 november 1945
A. Eriks Bergen (N-H) 5 mei 1945
H. Vooijs Bergharen en Horssen 19 september 1944
F. A. J. middelkoop Goor 4 april 1945
Y. van Straten Woudrichem 9 mei 1945
B. H. G. Pisters Elsloo 1 oktober 1944
F. M. P. C. de Boer Amerongen en Leersum 8 mei 1945
W. M. Tonnon Driebergen Rijsenburg 9 mei 1945
P. Heijman Mijdrecht en Wilnis  5 mei 1945
A. E. van Goor den Oosterlingh Soest 8 mei 1945
M. J. C. Verstegen Loosdrecht 4 juli 1945 *
P. C. Callenfels  Waarder, Rietveld, Barwoutswaarder 8 mei 1945
J. van Gemerden Vianen 8 mei 1945
L. L. D. S. von Bönninghausen tot Heringhaven IJzendijke 21 oktober 1945
H. Hettema Hulst 13 oktober 1944
H. J. Verbruggen Waterlandkerkje 21 oktober 1944
E. Kalle Westdorpe 8 november 1944
C. J. van der Pijl Hontenisse 25 september 1944
C. J. W. H. Stakenborg Waddinxveen 9 mei 1945
W, R, Drost Kwadijk, Middelie, Warder 10 december 1945
F. D. G. Klinkenberg Borculo 5 april 1945
L. J. E. Cloosterhuis Coevorden 6 april 1945
H. W. J. J. van Deventer Rolde 12 april 1945
J. E. Tuin Gasselte 18 april 1945
J. M. Veldhuis Hoogeveen 11 april 1945
I. T. van Eelen Oosterhesselen 9 april 1945
W. Serton Vleuten 8 mei 1945
J. W. Offermans Heesch 31 oktober 1944
J. de Vries Hoogwoud 11 mei 1945
L. H. van Rijn Doesburg 9 april 1945
J. Smit Neede 5 april 1945
E. lambers Wanneperveen 15 april 1945
Tj. van der Veen Weststellingwerf 15 april 1945
Ir. J. Lameris Vorden 7 april 1945
F. H. Koning Zelhem 1 april 1945
M. S. Brouwer Grijpskerk 17 april 1945
J. C. Hesselink Voorst 14 april 1945
H. J. Doude van Troostwijk Loenen, Vreeland en Nigtevecht 7 mei 1945
M. M. A. Pijbes Westerbork 10 april 1945
K. Zijp Jr.  Twisk 7 mei 1945
E. F. A. Abroscheer Philippine 17 januari 1946
B. C. de Mul Kruininge 28 oktober 1944
A. F. de Jong Utingeradeel 15 april 1945
K. van Gorsel Haskerland 15 april 1945
S. A. de Jong Hennaarderadeel 15 april 1945
W. A. Scharwächter Benthuizen en Moerkapelle 5 september 1944
J. Wendling Amersfoort 7 mei 1945
A. H. Jensema Stedum 15 augustus 1943
A. J. van Heereveld Nieuw-Vossemeer 4 juni 1945
F. Brevet Oostburg 1 november 1944
A. Schermer Arnhem 19 april 1945
H. de Morée Maurik 8 mei 1945
W. Graafsma Idaarderadeel 15 april 1945
J. Hettema Hulst 1 september 1944
J. Hettema Abcoude 8 mei 1945
J. W. W. van Dijk Zoetermeer en Benthuizen 8 mei 1945
J. W. W. van Dijk Moerkapelle 8 mei 1945
Mr. J. J. P. C. van Kuijk Veenendaal 15 oktober 1945
J. van Gemerden Vianen en Lexmond 8 mei 1945
E. Derks H.zn.  Haarlemmermeer  17 juni 1943
P. van Rees Papendrecht 24 mei 1945
P. Brink Bennebroek 11 mei 1945
W. K. Sweerts Bergen  8 mei 1945
L. Dekker Haarlemmermeer  8 mei 1945
J. koster Kwadijk, Middelie, Warder 11 mei 1945
H. van der Hoef Monnikendam 11 mei 1945
C. L. C. Boer Rijp 5 mei 1945
J. Bakker Schellinkhout en Wijdenes 8 mei 1945
J. de Leeuw Venhuizen 7 mei 1945
B. P. Jansema Slochteren 15 april 1945
L. Postmus Ermelo 24 april 1945
J. C. Koert Nieuw Lekkerland 5 mei 1945
E. A. Kolkers Gorinchem  5 mei 1945
L. Meerman Giessen-Nieuwkerk, Peursum en Schelluinen 8 mei 1945
C. R. G. Vleeming Herwen en Aerdt  12 februari 1945
P. Kikkert Purmerend 12 november 1945
W. Snater Nieuweschans 6 augustus 1945
B. W. P. Acket Gouda 8 mei 1945
P. Breed Ammerstol en Bergambacht 8 mei 1945
G. J. A. Garthoff Zoeterwoude 8 mei 1945
H. C. van Maasdijk s-Gravenhage en Rijswijk 8 mei 1945
J. H. Heikens Muntendam  19 april 1945
H. van der Molen Deventer 12 april 1945
F. Clobus Monnikendam en Katwoude 9 mei 1946
G. de Geus Hoogkarspel 9 mei 1946
P. J. Lagerwey Purmerend 9 mei 1946
J. Werkhoven Ferwerderadeel 15 april 1945
K. M. Brouwers Schaesberg 22 augustus 1942
Mr. A. J. J. de Glas Horn 30 maart 1943
A. P. L. Bia Boskoop 8 mei 1945
Mr. C. den Besten Apeldoorn 20 augustus 1942
P. Westerling Putten 24 april 1945
Mr. L. A. J. Beekman Tiel, Waddenoyen en Zoelen 6 mei 1945
A. C. van Driel Wemeldinge 5 september 1944
A. C. van Driel Vollenhove 16 april 1945
E. W. Koster Genemuiden 15 april 1946
Mr. C. A. F. F. W. B. van den Clooster baron Sloet tot Everloo 's-Hertogenbosch
30 juni 1943
W. R. Jager Enschede 1 april 1945
H. Kamps Biervliet 30 augustus 1944
G. M. Zuidervliet Alphen aan de Rijn 8 mei 1945
G. Bisschop Schoonebeek  29 juli 1943
J. W. Landman Urk 17 april 1945
J. M. Wopkes Giethoorn 13 april 1945
D. J. Vissscher Dirksland, Melisant, Herkingen 8 mei 1945
J. A. A. de Bree Oostzaan 8 juli 1943
J. D. Rigbers Zuid en Noord-Schermer 30 november 1943
J. L. Brinkerink Oude en Nieuwe Tonge 25 april 1944
H. C. M. Peeze Binkhorst Hellendoorn 12 mei 1944
P. Swier Bodegraven 7 mei 1945
H. R. Schottee de Vries Hoorn 7 maart 1943
J. Th. Kunnen Sijbekarspel 7 mei 1945
J. Moens Koudekerke (Z) 5 november 1945
L. O. U. I. S. Grippeling Hoogland 1 september 1940