Веб-марафон «Золотий фонд уроків Полтавщини»

ІІІ обласний веб-марафон «Золотий фонд уроків Полтавщини» проходив з 4.10 по 22.10 2021 року.

Мета проведення: сприяти створенню відеоуроків, які виходять на перший план у методі «перевернутого навчання» (лекції і домашні завдання міняються місцями: учні дивляться вдома навчальні відео, а в класі виконують вправи і дискутують); стимулювати інноваційну діяльність учителів закладів загальної середньої освіти, зорієнтованої на розвиток педагогічної майстерності, професійної компетентності, особистісну і творчу самореалізацію, створення новітніх форм уроків.

У фестивалі брали участь 38 учителів із 4-х офіційних районів області (Кременчуцького – 12, Миргородського – 10, Лубенського – 9, Полтавського – 7) представили 42 уроки з таких навчальних предметів: англійської мови; фізики, алгебри, геометрії, історії України, географії, зарубіжної літератури, музичного мистецтва; інформатики, біології, хімії, української мови, фізичної культури, трудового навчання, живопису, для початкової школи: Я досліджую світ; українського читання, української мови, математики, англійської мови, німецької мови, образотворчого мистецтва.



Відеоуроки фестивалю

І обласний веб-марафон «Золотий фонд уроків Полтавщини»

проходив з 30.11 по 4.12 2015 року

На виконання наказу ПОІППО № 338 від 20.11.2012 р. з 1 по 25 грудня 2012 року у Полтавській області було проведено фестиваль «Золотий фонд уроків Полтавщини», який став відкриттям нових імен учителів-новаторів. Це одночасний процес навчання як учителів, так і методистів, викладачів інституту та ін. Журі Фестивалю висловлює вдячність усім учасникам за сумлінний і творчий підхід до розроблення цікавих форм сучасного уроку.

Мета проведення: створення інформативної бази для педагогічних працівників Полтавщини та практичне її використання на уроках вчителями-предметниками та учнями для індивідуальної форми навчання.

Зауважимо, що не всі уроки підлягають номінації «Мультимедійний урок». Такий урок є осмисленим цілісним продуктом, а не випадковим набором слайдів. Розробник повинен перетворити кожен з епізодів на самостійну дидактичну одиницю.

До оргкомітету Фестивалю надійшло 165 заявок, а представлено лише 134 авторські розробки з 24 міст/районів Полтавської області за 23 навчальними предметами.

У веб-марафоні брало участь 47 осіб, з яких учителів: укр. мов. та літ. – 5; заруб. літ. – 4; історії – 1; географії – 4; інформатики – 5; хімії – 5; матем. – 6; фізики – 2; поч. кл. – 9; іноз. мов. – 5; образ. мист. – 1.