РЕГІОНАЛЬНА ШКОЛА НОВАТОРСТВА (далі – РШН) КЕРІВНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ І ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ є формою підвищення фахового рівня керівних, науково-педагогічних, педагогічних працівників післядипломної освіти та науково-методичної роботи викладачів кафедр академії. Вона створена на базі кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського.

РШН діє відповідно до рекомендацій громадського об’єднання науково-методичного комплексу «Консорціум закладів післядипломної педагогічної освіти».

Здійснює свою діяльність відповідно до законодавства з питань освіти, Положення «Про Консорціум», статуту ПАНО ім. М.В. Остроградського, Положення про кафедри.

 Районні школи новаторства Полтавської області

Полтавська ШН

 


Миргородська ШН

       Метою діяльності РШН є здійснення науково-методичної та організаційної підтримки новаторства серед керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядипломної освіти області, залучення їх до пошуку нових форм і методів роботи у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників, розвиток умінь і навичок у написанні аналітичних матеріалів (статті у педагогічних журналах, методичні рекомендації, опис педагогічного досвіду тощо) та випуск друкованої продукції.

Робота РШН відбувається за такими напрямами:

Визначення актуальних потреб щодо науково-методичного забезпечення діяльності керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників післядип­ломної освіти області.

    Залучення науково-педагогічних і педагогічних працівників до роботи в РШН.

    Залучення до роботи РШН науковців, викладачів, методистів ПОІППО та інших ЗВО області та України.

    Залучення до роботи РШН бібліотечних працівників, видавництв, що опікуються освітніми проблемами.

    Пропаганда перспективних моделей новаторського досвіду з актуальних проблем педагогічної та управлінської діяльності.

    Організація професійної взаємодії та співпраці з фахівцями післядипломної педагогічної освіти  регіонів України.

    Проведення навчальних семінарів, конференцій, виставок, «круглих столів», фестивалів, конкурсів тощо.