Дистанційний формат освітнього процесу

 

Навчальний рік у КЗДО КТ №176 КМР 

у дистанційній формі здобуття освіти починається

з 1 вересня 2023 року і закінчується  31 травня 2024 року.

Організація освітнього процесу 

в дистанційному режимі 

Дистанціне навчання здійснюється в такому форматі:

„ Синхронне навчання – це процес, коли відбувається онлайн-заняття.

„ Асинхронне навчання – коли вихователь записує відеозаняття або  мотиваційне відео і передає його батькам для самостійного опрацювання дітьми. Якщо дитина не може самостійно опрацювати наданий матеріал, то батьки опрацьовують його разом із дитиною.


Сихронні заняття проводимо в Google Meet, Zoom. 

Асинхронні заняття, консультації та поради надаємо зерез платформу Рadlet, Viber та Telegram - чатів, персональних YouTube каналів вихователів, тощо. 


Освітню роботу в умовах дистанційного навчання здійснюють не лише вихователі. До цієї роботи долучаються  музичні керівники, інструктор з фізичної культури, практичний психолог.

Шановні батьки!  

Для організації якісного та систематизованого дистанційного навчання пропонуємо Вам долучитися до он-лайн дошки  PADLET. 

Дошка містить: методичні матеріали,  відео заняття, завдання для дітей, розроблені он-лайн ігри, консультативні матеріали та поради, безліч посилань на цікаві та корисні Інтернет ресурси. 

Для початку спільної співпраці переходьте за посиланням (паролі для входу вам нададуть ваші вихователі):

Рекомендації для батьків вихованців 

щодо організації освітнього процесу дітей дошкільного віку в дистанційному форматі на період воєнного стану. 

1. Співпрацюйте з педагогічними працівниками ЗДО щодо організації освітнього процесу дітей дошкільного віку в дистанційному форматі на період воєнного стану.

2. Підтримуйте зв’язок з вихователями щодо місця перебування та стану здоров’я дитини.

3. Відстежуйте негативні наслідки пережитих психотравмуючих подій. Вони можуть проявлятися не одразу, тому дорослі, вихователі та батьки, мають постійно стежити за психоемоційним станом дітей, їхнім самопочуттям, виявляти хвилювання, тривоги. Необхідно звертати увагу на збудливість, тривожність, агресивність, заглиблення в себе. Також слід уважно стежити за здоров’ям дітей, зокрема сном, апетитом, настроєм, частотністю вередування, наріканнями на головний біль тощо. Такі показники загального стану здоров’я дітей переважно є об’єктивними показниками втоми, перевантаження, хвилювання, страхів та проявами наслідків психотравми.

4. Пам’ятайте, що щоденне спілкування та спільне проведення вільного часу з дитиною є запорукою її успішного подальшого майбутнього. Для дітей надзвичайно важливо відчувати повну емоційну присутність батьків. Допомагайте дитині, якщо в неї щось не виходить, підтримуйте її, будьте терплячими. Пам’ятайте, що педагоги завжди готові до співпраці з питань виховання, розвитку дитини і надання необхідної професійної допомоги, не зволікати й звертатися до них за порадами та рекомендаціями.
5. Дотримуйтесь режиму дня, звичних ритуалів, що допоможе дитині встановити зв’язок не лише з минулим, а взагалі з життям та безпекою.

6. Сприяйте формуванню у дітей навичок безпечної поведінки, використовуючи рекомендовані онлайн матеріали та відео, підготовлені МОН, ДУ «Український інститут розвитку освіти», ЮНІСЕФ, педагогами дошкільного закладу.

Консультація:

"Дистанційне навчання в ЗДО"

Звертайтеся за консультацією, підказкою, порадою до вихователів вашої дитини, до методиста, психолога, та інших фахівців нашого закладу. 

Шукайте можливості взаємопідтримки і розуміння.