Наукове товариство

Секція "Техніка і прогрес"

наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених  


Керівниця: Аліна Авдєєва, викладачка техніко-технологічних дисциплін.

Секція "Техніка і прогрес" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених фахового коледжу створена на основі технічного гуртка, який розпочав свою діяльність у 2011 році.

За роки існування гуртка та секції склалися певні форми роботи, які тепер стали традиційними. Це конференції, семінари, екскурсії на виробництво.

Щороку в рамках тижня "Ресторатора" відбуваються відкриті засідання секції "Техніка і прогрес" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених на актуальні теми щодо проблем та напрямів розвитку ресторанного бізнесу. Проходять засідання у форматі семінарів чи наукових конференцій.


16 жовтня 2023 року в рамках тижня "Ресторатора" циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи відбулося показове засідання секції "Техніка і прогрес" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених на тему: "Актуальні проблеми та напрями розвитку ресторанного бізнесу".

Засідання проведено у формі наукового семінару з метою ознайомлення із актуальними проблемами, напрямами розвитку ресторанного бізнесу та формування компетенцій фахівців галузі ресторанного господарства. Тему розкривали доповіді учасників про використання сучасного устаткування та інформаційних технологій, сервісів, які уже використовуються в Україні та Волинській області 




Відкрите засідання секції "Техніка і прогрес" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених на тему: "Актуальні проблеми та напрями розвитку ресторанного бізнесу", 2022р.

Учасники секції ознайомили слухачів та учасників семінару із основними тенденціями розвитку устаткування в ресторанному господарстві, світовими лідерами виробництва технологічного устаткування для ресторанів, кафе, барів 

Здобувачі освіти під керівництвом досвідченого педагога готуються до проведення творчо – пошукової роботи, навчаються реферувати літературу та виступати на конференціях, спочатку під контролем керівника, а потім – самостійно. Участь у діяльності секції поширює загальний та професійний світогляд майбутніх спеціалістів, навчає самостійності, глибокому засвоєнню навчального матеріалу.

   

Активізація різних видів пошукової, навчальної, трудової діяльності студентства проводиться з метою посилення інтересів здобувачів освіти до вивчення технічних дисциплін;

·поглиблення базових умінь та навичок при користуванні торговельно-технологічним устаткуванням;

·забезпечення найбільш глибокого і повного оволодіння фахом;

·формування навичок творчого підходу до вирішення актуальних науково-практичних та теоретичних проблем;

·сприяння у підготовці висококваліфікованих спеціалістів;

·знайомство із сучасною технічною, технологічною літературою;

·організація та проведення тематичних студентських конференцій, круглих столів, семінарів;

·робота з професійної орієнтації школярів та абітурієнтів.


Пошукова робота секції "Техніка і прогрес" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених здійснюється виходячи із сучасних проблем формування глобального економічного простору та зорієнтована на вивчення інноваційних тенденцій розвитку ресторанного бізнесу та технологій виробництва харчової продукції.

ТМ "Торчин" -провідний виробник кулінарних рішень в Україні





Здобувачі освіти секції систематично приймають участь у конференціях.


За результатами студентської пошукової роботи здобувачі освіти виборюють почесні грамоти, листи подяки.

Секція «Творець кулінарних шедеврів» наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених

Керівниця: Софія Бондарук, викладачка техніко-технологічних                дисциплін.

Секція "Творець кулінарних шедеврів" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених фахового коледжу створена у 2007році на основі технологічного гуртка, який функціонував раніше. Метою секції є зацікавлення студентської молоді у підвищенні свого професійного рівня майбутнього спеціаліста, розкриття свого творчого потенціалу у виконанні науково-дослідницьких, науково-пошукових, творчих робіт.

За період роботи секції проводились різні типи занять, екскурсії на новостворені підприємства з високими новітніми технологіями, що дало можливість здобувачам освіти проявити самостійність і рішучість у вирішенні ситуаційних завдань, глибше вивчити дисципліни професійного циклу. 

В рамках тижня "Ресторатора" циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи відбулося показове засідання секції "Творець кулінарних шедеврів" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених під керівництвом викладачки на тему: "Нові технології приготування страв у ресторанному бізнесі"(2023). 

Для розкриття теми учасники секції виступили з підготовленими інформаційними повідомленнями та презентаціями, які ознайомили присутніх з новітніми технологіями та сучасними методами приготування кулінарної продукції, новими видами сировини, які створюють оригінальні смаки шляхом поєднання нетрадиційних інгредієнтів, що входять до складу кулінарної продукції. Також заслухали інформацію про нові технології страв і кондитерських виробів з екологічно чистих продуктів для здорового харчування 

Щороку в рамках тижня "Ресторатора" відбуваються відкриті засідання секції "Творець кулінарних шедеврів" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених, на яких розглядаються актуальні проблеми та новітні технології розвитку ресторанного бізнесу. Проходять засідання у формі семінарів і наукових конференцій.


Відкрите засідання секції "Творець кулінарних шедеврів" наукового товариства здобувачів освіти та молодих вчених на тему: "Здорове харчування. Нові технології страв та кулінарних виробів з використанням рослинної сировини"(2022).

 

Метою конференції було ознайомити слухачів та учасників конференції з принципами здорового харчування та новими технологіями страв і кулінарних виробів з використанням рослинної сировини, впливом її на якість харчування та тривалість життя 

Під керівництвом спеціалістів здобувачі освіти мали можливість виконувати розрахункові роботи по створенню нових рецептур страв та  готувати страви, які потім представлялись на всеукраїнських та міжнародних конкурсах професійної майстерності як в Україні так і в Республіка Польща. Неодноразово наші здобувачі освіти були переможцями цих конкурсів, завойовуючи високі призові місця