Prago bestaat 40 jaar. Hoera! 

In 1984 begonnen we in Utrecht, met één docent en één cursist. Sindsdien is er veel veranderd. We zijn vooral enórm gegroeid. 



Dit is ons jubileumjaar:


Gefeliciteerd! --- de burgemeester

Laten we eerlijk zijn: zonder de gemeenten was het niks geworden de afgelopen 40 jaar. Dankzij gemeentelijke subsidies helpen we nu zo’n duizend cursisten. Daarom hebben we deze zomer alle gemeenten een mailtje gestuurd over ons jubileum. Uit het hele land kwamen de felicitaties binnen. Een feest om te lezen! 


Leren, lachen, genieten 

Prago en Utrecht hebben een speciale band met elkaar. Voor beleidsadviseur Jochem de Klerk ging Prago leven toen hij een les bezocht. “Potverdikkie, dacht ik. Dit is zó belangrijk.” Lees het hele interview! 


Een onverwacht cadeau 

Eva Höhner werkte als vrijwilliger bij Prago Breda. En hielp ons ook daarna nog op een fantastische manier. Lees verder!


Een speciale schoolkrant

Voor de cursisten maakten we een speciale editie van onze schoolkrant in eenvoudige taal. Lezen? 


Een feestje in de les

Uiteindelijk draait alles om onze cursisten. Daarom vindt het echte feest plaats op al die leslocaties, gewoon tijdens de les. Met gebak natuurlijk. En een nieuw spel! Het speciale kwartet gaat over de steden en dorpen waar Prago lesgeeft. Leuk en leerzaam. Precies zoals Prago. Al 40 jaar!