Години психолога

"Довідник безбар'єрності: відкриваючи двері до співжиття" був представлений до ознайомлення учням 1, 2, 4 та 7 класів на годині психолога.

У сучасному світі все частіше говорять про питання доступності та рівності для всіх людей, незалежно від їхніх індивідуальних особливостей. Однією з ключових тем цієї дискусії є поняття "бар’єрності". Щоб краще зрозуміти, що це таке та як впливає на життя людей, ми розглянемо "Довідник безбар'єрності" та звернемо увагу на важливість усвідомлення життєвих проблем та потреб осіб, які потребують особливої уваги та милосердя.

Усвідомлення життєвих проблем та потреб осіб з обмеженими можливостями вкрай важливе для побудови справедливого та дружнього суспільства. Знання про те, які труднощі можуть виникати в повсякденному житті цих людей, дозволить краще розуміти, як їм можна допомогти та підтримати.

Отже, "Довідник безбар'єрності" (https://bf.in.ua

) та усвідомлення життєвих проблем людей з особливими потребами є важливими кроками на шляху до створення більш справедливого, рівного та дружнього суспільства. Навчіться розуміти, підтримувати та допомагати – і ви станете активними учасниками процесу побудови кращого майбутнього для всіх.

#безбар_єрність

#країна_без_бар_єрів

#годинипсихолога

Години психолога у 3, 5 та 9 класах  пройшли на цьому тижні з тем: "Якщо друг у тебе є, життя радісним стає", "Емоційний світ людини". Було інформаційно, продуктивно та цікаво. 

Години психолога у 6,7,8 класах з теми "Емоційний світ людини". Метою яких було ознайомити учнів із емоційним світом людини, роз’яснити унікальність природи почутті; відпрацювати навички прояви емоцій; розвивати навички відчуття і сприйняття іншої людини та формувати навички саморегуляції. 

Години психолога у 1,2,4 класах з теми "Якщо друг у тебе є,

життя радісним стає". Метою яких було прищепити учням повагу до цінностей дружби; вчити дружити і толерантно ставитися до оточення; розвивати критичне ставлення до себе і своїх особистих якостей, терпимість і коректність в спілкуванні з друзями; удосконалювати вміння розмірковувати, аргументувати свій погляд; сприяти вихованню моральних якостей, що формують уміння дружити і дорожити дружбою

На годині психолога ми з учнями  8 класу опрацювали тему: "Як плекати резильєнтність та чому це важливо?". Ознайомились з техніками розвитку резільєнтності, формували практичні навички саморегуляції та самодопомоги, позитивного емоційного стану задля психологічного благополуччя. Виховували дбайливе ставлення до власного психічного здоров'я. 

Під час години психолога ми з учнями 3 класу опрацювали, з героями мультфільму "Чип та Дейл", тему "Дружбою треба дорожити".