Новини

09 червня 2021 року відбувся звіт директора школи Мілінг Т.Д. перед громадськістю. Проаналізовано роботу керівника і педагогічного колективу за 2020-2021 навчальний рік. Акцентувалась увага на реалізації шкільних та районних програм, зміцнення та покращення матеріально-технічної бази. Окреслено проблеми та перспективи розвитку освітнього закладу.

Тетяна Дмитрівна подякувала педагогічному колективу, батьківській громадськості за підтримку та допомогу.

Пиріжки - одна з найулюбленіших страв української кухні

День пиріжків.avi

День Японії

Вивчаємо культуру та гастрономічні особливості цієї країни, давно вже полюбились українцям - суші, а от як їх робити і чи корисна ця страва діти дізнавались із задоволенням.

6 кл-Япония.avi
Рецепти здорового харчування.mp4

Кулінарна книга Здорового харчування

Вітаємо з перемогою !!!!

Сьогодні в Нашій школі проходив І етап змагань з волейболу середи учнів Шевченківської ОТГ. Вітаємо команду хлопців Полігонівського ЗЗСО з І місцем. Дякуємо вчителю фізичної культури Белячату Володимиру Вікторовичу за підготовку команду!!!! Бажаємо перемог на обласному рівні !!!!!Carousel imageCarousel image

Вітаємо ученицю 11 класу, Попову Вікторію, яка стала переможницею у тижневому вебквесті серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, організованого громадською організацією "Центр освітніх ініціатив і інновацій" та ТОВ "Академія цифрового розвитку" в рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету.

Дякуємо вчителю інформатики Вовк Валентині Петрівні за високий професіоналізм у підготовці учнів.

Захист роботи в МАН

11-13 лютого 2021 року проходив обласний етап захисту науково – дослідницьких робіт Малої академії наук у секції «Історія України». Нашу школу представляла учениця 10 класу - Стоянова Марія. Тема її роботи була актуальною, присвячена розвитку жіночої освіти на українських землях наприкінці 19 – початку 20 століття.

Вперше захист проходив у режимі онлайн. Цьому передувала довга і кропітка робота з опрацювання великої кількості джерел, в тому числі архівних, консультації з керівниками та вчителями, власне, написання роботи та її захист. В цьому році вперше проводився «постерний захист» робіт, під час якого учні повинні були представити на розсуд журі свою наукову роботу у вигляді постеру, відповісти на їх запитання. Наступним етапом була учнівська конференція, під час якої діти мали можливість поспілкуватися один з одним, поставити запитання стосовно наукових робіт. Марія гідно проявила себе під час усіх етапів захисту. Журі відмітило послідовність та логічність її виступу.

Хочеться побажати успіхів у майбутньому, залишатися такою ж цілеспрямованою та наполегливою у досягненні своїх цілей! А усім учням нашої школи – не боятися проявити себе, брати участь у роботі МАН, тому що вони можуть отримати неоціненний досвід та показати свої здібності!Традиційно в останній день січня в Полігонівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходять заходи до Дня пам’яті загибелі екіпажу Олега Горнова.

Цьогоріч – до 60-річчя, учнівське самоврядування (на чолі з педагогом-організатором Сенченко О. В.) вшанували пам’ять льотчиків покладанням квітів до пам’ятника, який встановлений на місці катастрофи. Класними керівниками проведено інформаційні хвилинки «Ми дякуємо Вам…». Для всіх учнів було підготовлено інформацію вчителем історії, Стояновою І. В., та продемонстровано фільм про героїчний вчинок льотчиків-леваневців. Школярі створили колаж пам’яті: «В останню путь…», написавши на крилах літаків слова подяки.

Вічна пам’ять героїчному екіпажу Олега Горнова,

який ціною свого життя врятував жителів нашого селищаCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Презентація без назви

#ДеньПіжам

У вівторок, 19 листопада, учні, вчителі та батьки Полігонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до масштабної благодійної акції на підтримку дітей, які проходять тривале лікування, та їхніх родин. «Всеукраїнський день піжам» об’єднав усіх охочих допомогти у створенні Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в українських лікарнях, що має на меті допомогти батькам бути поруч зі своїми хворими дітьми під час проходження лікування – відволіктися від процедур, провести час разом із близькими та відчути їхню підтримку.

Було зібрано та надіслано на 1489 гривень

«Наразі ми чекатимемо на відкриття Сімейних Кімнат саме у Миколаєві. І тоді Кожна маленька дитина, буде знати, що може розраховувати на родинний затишок не тільки в домашніх стінах, але й поза ними».

Конкурс на найкраще «Фото класу у піжамах»

Голосування.

Посилання на Google форму для голосування: https://forms.gle/2412m96dzMnJqr7N8

#ДеньПіжам