Пам’ятка для батьків (на період адаптивного карантину)

1. Свято Першого дзвоника відбудеться у формі зустрічі вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

2. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

3. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

4. При вході в школу або в класі діти обробляють руки антисептиком.

5. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни.

6. Працівникам закладу щоранку проводитиметься температурний скринінг.

7. Рекомендуємо батькам: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть її стан здоров'я, ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, або ознаками ОРВІ.

8. У телефонному режимі повідомте класному керівнику про стан здоров’я дитини, за необхідності зверніться до сімейного лікаря.

9. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

10. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.

11. Навчання організовується в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на фізичну культуру, інформатику та трудове навчання.

12. Для забезпечення питного режиму учні повинні мати пляшку води, або ємкість.

13. Для кожного класу визначено свій вхід/вихід до школи і схема руху по закладу.

14. Для харчування будуть відведені окремі перерви.

15. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).

16. Діти з групи/класу, де виявлено дитину з ознаками хвороби, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

17. Якщо тест не підтверджує СOVID-19 – діти групи/класу повертаються на навчання. Якщо тест підтверджує СOVID-19, діти переходять на дистанційне навчання (2 тижні).

Адміністрація школи