Творчість та безпека – два важливі складники життя, які об’єднали юних художників у XIV Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей» – 2025. Учні нашого ліцею активно долучилися до цього конкурсу, відобразивши у своїх малюнках важливість дотримання правил безпеки та збереження здоров’я на робочих місцях.
Через малюнки діти передали своє бачення охорони праці, нагадуючи всім про важливість безпечних умов на роботі.
Дякуємо нашим талановитим учасникам: Сбойчаковій Мілані (5 клас), Гоцелюк Кірі (5 клас), Чорному Кирилу (5 клас), Биковій Дар'ї (7 клас), Пікуль Юлії (11 клас) за креативність та відповідальне ставлення до важливої теми!
Бажаємо успіхів на наступних етапах конкурсу!
Наші ліцеїсти беруть участі в обласному екологічному пленері
«Моя Україна» темами якого у 2024 році є:
«Щедрість рідної землі» (букети та композиції з плодів дерев, кущів, овочів, фруктів тощо);
«Креативні мобілє» (рухливі та звукові дизайнерські підвіски);
«Пташина їдальня» (дизайнерські годівнички для підгодівлі зимуючих пташок)
«Диво килими» (рослинні гобелени, килими з різноманітних матеріалів викладені на тлі газону, на ігровому майданчику, у коробах на вогкому піску);
«Міні садочок» (викладення міні ландшафтної композиції у квіткових вазонах, старих садових лійках, відрах);
«Лісова Мавка» (елементи креативного вбрання з природних матеріалів);
«Плетена скульптура» (сюжетна садова інсталяція виконана у техніці плетіння лозою, травами тощо);
«Пластикові дива» (садові скульптури або меблі виготовлені з
пластикових пляшок, тарілок, стаканчиків);
«Ігри у садочку» (облаштування ігрових екологічних майданчиків та екологічних атрибутів із безпечних матеріалів для рухливих та настільних ігор на кшталт доміно, шашки, серсо, кеглі тощо).
Бажаємо творчих успіхів у конкурсі дітям, їх батькам та вчителям які мотивували дітей:
1 клас - Іван Канавський;
2 клас - Артем Чубік;
3 клас - Аріна Комарова, Марія Цвєткова, Ольга Пилипенко, Денис Лаврухін, Дар'я Клевець, Поліна Іщенко;
5 клас - Варвара Кондратьєва, Давид Сомов, Мілана Сбойчакова,
7 клас- Вероніка Руссова, Назарій Молдованов;
11 клас - Евеліна Григорова
Чекаємо на результати обласного конкурсу «В об’єктиві
натураліста» тема якого у 2024 році – «МИ ВСІ – УКРАЇНА», бо дві учениці нашого ліцею представили свої роботи у номінації «Краща фоторобота», а саме: Ольга Пилипенко та Марія Цвєткова, учениця 3 класу.
Підтримували бажання дівчат їх батьки та вчитель - Любов Аркадіївна Усенко.
Учні 7 класу Полігонівського ліцею Шевченківської сільської ради Миколаївської області взяли участь у щорічній обласній акції «Юннатівська толока – 2024», яка була організована Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. У номінації «Виставка дитячих робіт», учні продемонстрували високий рівень майстерності, представивши фотографії, малюнки на тему природи і тварин, а також вироби декоративно-ужиткового мистецтва з використанням природних матеріалів.
Назарій Молдованов вразив своєю роботою під назвою «Їжачок під дощем», яка вирізнялася детальністю та творчим підходом до відображення життя дикої природи.
Дар'я Бикова представила одразу дві роботи – «Фруктовий трактор» (графіка) та «Пташка зимує» (малюнок), які дуже оригінальні.
Участь у таких заходах сприяє розвитку естетичного смаку, екологічної свідомості та творчих здібностей учнів. Роботи учнів доводять, що природа може надихати на створення неймовірних шедеврів.
У Полігонівському ліцеї відбулися онлайн заходи, присвячені V Міжнародному уроку доброти, метою якого було виховання у дітей турботливого ставлення до тварин, зокрема до собак і котів. Урок пройшов у форматі відеоконференцій, до яких долучилися учні всіх класів.
Класні керівники разом із учнями обговорювали важливі питання про гуманне ставлення до домашніх та безпритульних тварин, розповідали про правила догляду за ними та відповідальність, яку бере на себе людина, заводячи домашнього улюбленця. Під час заходів учні переглядали пізнавальні відео та презентації, що висвітлювали проблеми безпритульних тварин і важливість допомоги волонтерам, які займаються їх захистом.
Окрім перегляду матеріалів, діти активно брали участь у обговоренні, ділилися своїми історіями про домашніх тварин та пропонували ідеї, як можна допомагати чотирилапим друзям. Особлива увага приділялася темі волонтерства та благодійних акцій, які можна організовувати для підтримки притулків для тварин.
V Міжнародний урок доброти в Полігонівському ліцеї вкотре підкреслив, що доброта починається з маленьких вчинків і допомоги тим, хто найбільше цього потребує, зокрема нашим чотирилапим друзям. Учні ліцею отримали цінний досвід і натхнення для подальшої участі в доброчинних ініціативах.
До Всесвітнього дня боротьби проти сказу в Полігонівському ліцеї класними керівниками було проведено інформаційну кампанію, спрямовану на підвищення обізнаності учнів щодо небезпеки цієї хвороби. Заходи були організовані відповідно до листа Миколаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.
Проведені заходи для різних класів:
1 клас
Учні переглянули та обговорили анімаційний мультфільм «Чому не можна гладити незнайомих тварин?». Діти дізналися про важливість обережного поводження з тваринами та про ризики, які можуть виникати через контакт із незнайомими чи безпритульними тваринами.
2 клас
Після перегляду мультфільму «Запобігання укусам тварин» учні обговорювали, як запобігти небажаним ситуаціям та як правильно діяти, щоб уникнути укусів тварин.
3 клас
Діти переглянули мультфільм «Сказульки про тварин» та складали правила поводження з безпритульними тваринами. Також була проведена бесіда на тему «Небезпечність захворювання на сказ», під час якої учні дізналися про шляхи передачі хвороби та її наслідки.
4 клас
Переглянули та обговорили мультфільм «Сказульки про тварин». Під час обговорення учні ділилися своїми думками щодо правильного поводження з тваринами і важливості обережності.
5 клас
Учні переглянули презентацію «Обережне поводження з тваринами», яка розкрила основні правила безпеки при контакті з тваринами та необхідність відповідального ставлення до домашніх улюбленців.
6 клас
Проведено бесіду та переглянуто відео про сказ. Учні обговорювали причини хвороби, симптоми та наслідки, а також важливість вакцинації домашніх тварин і правила поведінки з дикими та безпритульними тваринами.
7 клас
Учні дізналися про профілактику сказу, симптоми цього небезпечного захворювання та заходи, які допоможуть уникнути інфікування. Окремо було звернено увагу на правильні дії в разі укусу тварин.
8 клас
Після перегляду відео «Сказ — небезпечне захворювання!» учні обговорили, як поводитися з тваринами, що робити при укусах і чому важливо звертатися до лікаря після контакту з хворими чи підозрілими тваринами.
Підсумки кампанії:
Усі учні ліцею отримали корисну інформацію про сказ, його небезпеку та способи профілактики. Це важлива тема, знання якої може врятувати життя. Пам’ятаймо про відповідальність за своє здоров'я та безпеку!
Здоров'я та обережність — понад усе!
27 вересня - Всесвітній день туризму. Це свято започатковане у 1979 році, з метою популяризації туризму.
Туризм дарує людям радість, здоров’я, бажання жити і творити. А подорожі наповнюють серце враженнями та позитивними емоціями. Бажаємо нових захоплюючих маршрутів та безмежних можливостей під мирним небом!
У вересні 2024 року в Полігонівському ліцеї було організовано низку заходів у рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». Цей місячник традиційно проводиться в Україні з 2 по 30 вересня, і має на меті привернути увагу до питань безпеки дітей на дорогах та підвищити рівень знань учнів про правила дорожнього руху.
Протягом вересня в ліцеї було проведено:
Виховні години та тематичні уроки з безпеки на дорозі для учнів 1-11 класів. Педагоги детально розповідали дітям про правила поведінки на пішохідних переходах, важливість використання світловідбиваючих елементів у темний час доби та основні правила безпечного руху.
Практичні заняття з моделювання дорожніх ситуацій. На спеціально підготовлених майданчиках учні мали можливість відпрацювати навички переходу дороги в умовах, наближених до реальних.
Конкурс малюнків та плакатів «Безпека на дорозі очима дітей», у якому учні представили свої художні роботи, присвячені темі безпечного руху. Кращі роботи були відзначені дипломами та подарунками.
Завдяки таким ініціативам, ми робимо ще один крок до формування свідомого та відповідального ставлення до правил дорожнього руху серед дітей, а також сприяємо створенню безпечного середовища для всіх учасників дорожнього руху.
19 вересня у світі відзначають День народження смайлика. Для учнів 2 класу було проведено тематичну ранкову зустріч. Діти дізналися цікаві факти, розгадували ребуси, знаходили протилежні пари, вимірювали довжину усмішки. Та найбільше сподобалося учням відгадувати мультфільм по емодзі.
День рятівника в Україні відзначають 17 вересня, і це чудова нагода для проведення тематичної ранкової зустрічі. Саме така ранкова зустріч пройшла в учнів 2 класу. Діти обговорювали чи є небезпечною ця професія і чи хотіли вони бути рятівниками.
Ранкова зустріч другокласників була тематичною. Бо сьогодні відзначається День благодійності — день, коли серця людей об'єднуються навколо добра, співчуття та підтримки.
Полігонівський ліцей крокує у новий 2024-2025 навчальний рік.
Шановні учні, батьки та педагоги!
Ось і настав цей особливий день—початок нового навчального року. Попри всі виклики та труднощі, ми знову зібралися разом, щоб продовжити наш шлях до знань, розвитку та нових досягнень. Хоча цьогорічний старт є дещо незвичним, оскільки ми розпочали його в онлайн-форматі, це не зменшує нашої рішучості та прагнення до навчання.
Перші уроки, які провели наші класні керівники, мали глибоку та важливу тему—"Перемагає той, хто пам'ятає". Вони були присвячені пам'яті наших героїв, які борються за свободу та незалежність України. Учні разом із вчителями обговорювали значення пам'яті у житті кожного з нас, адже лише пам'ятаючи своє минуле, ми можемо впевнено дивитися в майбутнє.
Нехай цей навчальний рік буде для нас усіх плідним, цікавим та сповненим нових знань і вражень. Ми віримо, що разом зможемо подолати всі виклики, які стоять перед нами, і зробимо ще один крок до спільної перемоги!
З новим навчальним роком, дорогі друзі!
Маємо приємність - результати VІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», організованого спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. І місце серед учнів 8-11 класів посіла Валуєва Юліана, учениця 11 класу, яка разом з класним керівником Сенченко Оленою Василівною складали, декламували та викладали вірш на тему "Шлях безпритульного хвостика додому".
На конкурсі було представлено понад 460 конкурсних робіт, наповнених чуттєвою та змістовною поезією. У віршах учасники розповідали історії загублених та покинутих тварин, їх важкі життєві шляхи у пошуку справжніх господарів; закликали оберігати чотирилапих, допомагати їм та ніколи не зраджувати.
Віримо в найкращу долю наших братів менших!
З радістю повідомляємо про успішне завершення 2023-2024 навчального року. Останній урок цього навчального року став справжнім святом спогадів, побажань та планів на майбутнє.
Учні разом зі своїми класними керівниками здійснили подорож спогадами, пригадуючи найяскравіші моменти, досягнення та події, які стали частиною їхнього шкільного життя цього року. Кожен клас мав змогу поділитися своїми враженнями, досягненнями та веселими історіями, які вони пережили разом.
Цей рік був сповнений викликів та перемог, нових знань та навичок, дружніх підтримок та спільних досягнень. Ми щиро вдячні всім учням за їхню старанність, наполегливість та активну участь у шкільному житті. Велика подяка нашим класним керівникам та вчителям, які постійно підтримували та надихали своїх вихованців, допомагаючи їм долати труднощі та досягати нових вершин.
Ми віримо, що кожен з вас візьме з цього навчального року не лише знання, але й важливі життєві уроки, які допоможуть вам у майбутньому. Бажаємо всім приємного відпочинку, набратися сил та енергії для нових досягнень у наступному навчальному році.
Дякуємо, що були з нами протягом цього навчального року. До нових зустрічей у Полігонівському ліцеї у 2024-2025 навчальному році!
З найкращими побажаннями,
Адміністрація Полігонівського ліцею
Беру участь у ХІ конкурсі плакатів, коміксів та поробок на екологіну тематику від Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» кафедра хімічної техніки та промислової екології за підтримки наукового студентського товариства «ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ Я – ЕКОЛЮДИНА», в номінації плакат.
Артем Чубік - учень 1 класу Полігонівського ліцею Шевченківської сільської ради Миколаївської області.
Підтримайте мене
Учениці 10 класу: Качалаба Тетяна, Машевська Марія, Григорова Евеліна, беруть участь у ХІ конкурсі плакатів, коміксів та поробок на екологіну тематику від Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» кафедра хімічної техніки та промислової екології за підтримки наукового студентського товариства «ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ Я – ЕКОЛЮДИНА», в номінації поробка.
Підтримайте нас
Учні 11 класу: Валуєва Юліана, Єриковський Артем та Чорна Анастасія, беруть участь у ХІ конкурсі плакатів, коміксів та поробок на екологіну тематику від Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» кафедра хімічної техніки та промислової екології за підтримки наукового студентського товариства «ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ Я – ЕКОЛЮДИНА», в номінації поробка.
Підтримайте нас
Учні 11 класу з класним керівником Оленою Василівною Сенченко, беруть участь у Всеукраїнському конкурсі до Міжнародного дня рідної мови від Національного Фестивалю “Код Нації” в номінації фотокросинг - /це постановчі фото, які поєднані спільною ідеєю, мають зрозумілий підтекст, символізм та спільну назву/гасло/ - "Я живу на півдні України, і я хочу миру!"
Підтримайте нас
Беру участь у Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі
на тему: «Земля для нас та для нащадків. Відповідальне споживання заради сталого розвитку» у номінації "декоративно-прикладне мистецтво" - Валуєва Юліана, учениця 11 класу, Полігонівського ліцею Шевченківської сільської ради.
У своїх творчих роботах демонструю свою власну громадянську позицію щодо відповідального споживання, готовність брати участь у вирішенні проблем відповідального споживання у межах власної компетентності, патріотизм, власні зусилля для щасливого майбутнього України та людства. Створила вироби з вторинних ресурсів, які мають екологічне спрямування, можуть бути використані в ролі сувенірів або предметів вжитку декоративного спрямування.
Беру участь у Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі
на тему: «Земля для нас та для нащадків. Відповідальне споживання заради сталого розвитку» у номінації "декоративно-прикладне мистецтво" - Єриковська Артем, учень 11 класу, Полігонівського ліцею Шевченківської сільської ради.
У своїх творчих роботах демонструю свою власну громадянську позицію щодо відповідального споживання, готовність брати участь у вирішенні проблем відповідального споживання у межах власної компетентності, патріотизм, власні зусилля для щасливого майбутнього України та людства. Створив вироби з вторинних ресурсів, які мають екологічне спрямування, можуть бути використані в ролі сувенірів або предметів вжитку декоративного спрямування.
Беру участь у Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі
на тему: «Земля для нас та для нащадків. Відповідальне споживання заради сталого розвитку» у номінації "декоративно-прикладне мистецтво" - Чорна Анастасія, учениця 11 класу, Полігонівського ліцею Шевченківської сільської ради.
У своїх творчих роботах демонструю свою власну громадянську позицію щодо відповідального споживання, готовність брати участь у вирішенні проблем відповідального споживання у межах власної компетентності, патріотизм, власні зусилля для щасливого майбутнього України та людства. Створила вироби з вторинних ресурсів, які мають екологічне спрямування, можуть бути використані в ролі сувенірів або предметів вжитку декоративного спрямування.
Валуєва Юліана (11 клас) та Качалаба Тетяна (10 клас) нашого ліцею, беруть участі у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин». Започаткований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією Благодійний фонд «Щаслива лапа».
З метою популяризації та пропедевтики гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді був написаний вірш на тему «Шлях безпритульного хвостика додому».
Беру участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір» за темою: «Дерево життя» у номінації: Cучасна мода – комплекти, вбрання та аксесуари, декоровані зображенням Дерева життя.
Валуєва Юліана - 11 клас.
«Дерево» є народним оберегом, яке назавжди єднає свій Рід з його землею. Дерево життя поєднує три плани буття – небо, землю, та підземний світ. Дерево це єднальний ланцюг між ними трьома, яке уособлює їх в своїх частинах: крона, стовбур та коріння. У дерева є свій охоронець – птах, який символізує світову душу. Чаша, з якої проростає коріння Дерева, символізує Дерево Роду, яке починається з маленької гілочки, відламаної від Світового Дерева. Завжди квітуча крона з різними квітами, є ніщо інше як народження, зрілість і відхід у вічність людських життів. Створюючи свою модель, я хотіла показати гармонійність у безперервному зв’язку між природою і людиною.
Беру участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір» за темою: «Дерево життя» у номінації: Cучасна мода – комплекти, вбрання та аксесуари, декоровані зображенням Дерева життя.
Качалаба Тетяна - 10 клас, модель - Григорова Евеліна - 10 клас.
Дерево Життя символізує зв’язок віків, родин, світів. Корені Дерева сягають далеко в глибочінь, у витоки, туди, де народжується все існуюче та неіснуюче, дають сили та життя могутньому стовбуру, який увінчує квітуча крона.
Традиційно Дерево Життя завжди квітне, що означає сьогоденне життя кожного. Всі квіти різні за розмірами, різні за станом, деякі вже відходять, а деякі тільки розпустилися. І це все також символічно – бо наше сьогодення таке ж різнобарвне і квітуче. Дерево є символом безсмертя та безкінечності життя.
Сучасна освіта все більше орієнтується на створення інклюзивного середовища, де кожен учень має можливість повноцінно навчатися та розвиватися, незалежно від своїх особливостей. У цьому контексті особливо важливо звернути увагу на питання ментального здоров'я та впровадження практик, що сприяють його підтримці. Ранкова зарядка "Ти як?", проведена у 2-му класі вчителем, Любов Аркадіївною Усенко та асистентом вчителя Наталією Анатоліївною Кравченко, стає яскравим прикладом того, як можна продвигати концепцію безбар'єрності в освітніх закладах.
Безбар'єрність в освіті включає не лише доступність фізичного середовища для дітей з обмеженими можливостями, а й враховує їх емоційні та психологічні потреби. Ментальне здоров'я відіграє ключову роль у загальному благополуччі кожного учня, і інтеграція практик підтримки психологічного благополуччя у шкільну програму є неодмінною частиною створення безбар'єрного середовища в освіті.
Важливо відзначити, що зарядка "Ти як?" також сприяє створенню позитивного загального настрою в класі. Діти, ділячись своїми емоціями, вчаться підтримувати один одного, проявляти емпатію та співчуття, що сприяє розвитку позитивного освітнього середовища.
Сьогодні святкуємо Всесвітній день читання вголос. Ранкова зустріч учнів 1 класу пройшла цікаво. Діти давали відповіді на запитання, розгадували ребуси, читали прислів'я, відтворювали вірш та впізнавали героїв казок.
У нашого народу є чудові традиції. Сьогодні в Україні святкують «Стрітення». Це свято початку весни. У цей день зима, кажуть, іде туди, де було літо, а літо – де була зима.
Учні 1 класу на ранковій зустрічі дізналися про свято, а також виконували цікаві завдання від "ЗИМИ" та "ВЕСНИ".
Ранкова зустріч пройшла цікаво та пізнавально. Ліцеїсти 1 класу із задоволенням дізнавалися про День Сніговика. Адже в багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика.Така чудова ідея спала на думку німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще бувши юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього понад три тисячі експонатів!
Щороку 17 січня в усьому світі відзначається День дитячих винаходів.. Прагнення винаходити – це природний стан усіх дітей. Діти – великі творці та вигадники. Сьогодні учні 1 класу на ранковій зустрічі подивилися, на що здатні діти, і були приємно здивовані тому, що відомі всім предмети придумали саме вони - діти!
Тради́ція (від лат. traditio — звичай) — це елементи культури, що передаються від покоління до покоління, зберігаються протягом тривалого часу.
Щороку 11 січня у світі святкують чудове свято — Міжнародний день “Дякую”. Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття.
Запровадили це свято 2008 року за ініціативою ЮНЕСКО та ООН.
Ліцеїсти 5 класу провели пізнавальну виховну годину, присвячену цьому дню.
По-домашньому, у вузенькому, але дружньому колі, мої одинадцятикласники зустрілись на передодні Нового року, щоб приємно провести час і відзняти зимову фотосесію
Останній день, напередодні зимових канікул, видався насиченим і позитивним для учнів 1 класу та учнівського самоврядування. Ми весело і з користю провели час. Як же, все ж таки, важливе живе спілкування. Дякую всім учням, батькам та кл. керівнику 1 класу Пасічник З.М. за можливість втілювати в життя задумане. Слава Богу за все.
2023 рік завершуємо гарним врожаєм.
Осінь багата на перемоги наших гуртківців. Ми підсумовували участь у конкурсах, з грамот які вже наявні, та нагородили вихованців, їх керівника - Тетяну Пилипівну Заблоцьку.
Всім творчості, натхнення та швидкої ПЕРЕМОГИ
7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Учні 1 класу на ранковій зустрічі переглянули відео та прослухали казку "Марійка та чарівна хусточка".Всесвітній день української хустки ― це не просто ще одне свято в календарі, а важливий внесок у збереження та популяризацію нашого національного надбання.
Учениці 5 класу вітають з Днем української хустки!
Нехай цей символ національної гордості завжди об'єднує нас із нашою великою та неповторною культурною спадщиною та великою історією.
5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.
Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання. Дякуємо всім, хто допомагає нашій країні, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!
Бажаємо усім вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній роботі!
Разом до перемоги! Ліцеїсти 1 класу переглядали відео та малювали роботу волонтерів.
Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. Проведення 3 грудня «Міжнародного дня інвалідів» спрямовано на посиленні уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, посиленні уваги суспільства до переваг які воно отримує від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Ліцеїсти 1 класу,на ранковій зустрічі, переглянули відео до Міжнародного Дня інвалідів. Також згадали про випускника нашого ліцею - Сергія Паламарчука - українського спортсмена, плавця, майстра спорту України міжнародного класу.Прийшли до висновку, що - ВСІ МИ РІВНІ!
За ініціативою антикорупційної політики Національного агентства в нашому ліцеї проходить тиждень доброчесності, який охоплює проведення різних тематичних активностей для учнів.
Так, сьогодні, учні 2 класу провели зі своїм вчителем, Любов Аркадіївною, ДОБРОЧЕСНИЙ ПОНЕДІЛОК.
Учні 9 класу зі своїм вчителем, Кариною Віталіївною, повторили поняття про академічну доброчесність та виконали ряд вправ рекомендованих до проведення уроків академічної доброчесності "Прозора школа"; порівнювали поняття "плагіат" в кіномистецтві та музиці.
Учні 6 класу зі своїм вчителем, Юлією Валеріївною, провели дискусію з теми "Як створити культуру академічної доброчесності".
Учні 1 класу зі своєю вчителькою, Зоєю Миколаївною, та асистентом вчителя, Антоніною Андріївною, протягом Тижня Доброчесності, навчилися усвідомлювати, що кожний їхній добрий вчинок веде їх до вершини успіху, сформували ціннісні орієнтири, популяризували доброту використовуючи практичне втілення духовних надбань людини.
Переглянули презентацію: «Що таке доброчесність?», прослухали оповідання В.О. Сухомлинського «Як Федько робив домашні завдання». А на завершення переглянули мотивуючий мультфільм «Радісна історія» у якому йдеться про взаємодопомогу, розуміння, підтримку і вдячність.
Діти із задоволенням виконали завдання доброчесності. які вони отримали від вчителя, кожне виконане завдання допомогло збільшити кілечка піраміди, які ведуть до вершини успіху.
Радість. Малювали смайлик однокласникам
Доброта. На Jamboard дошці писали добрі слова.
Толерантність. Обіймали своїх мам, тіток та іграшки.
Милосердя. Показували, що вони б залишили на парті, як сюрприз для однокласників.
Доброзичливість. Щиро раділи успіхам однокласників та ставили вподобайку тим які чудово відповідали.
Так, сьогодні, учні 3 класу зі своїм вчителем, Ксенією Олександрівною, провели годину спілкування, переглянули мультфільм та обговорили різні ситуації.
Учні 5 класу, разом із класним керівником Стояновою І. В. переглянули відео, обговорили причини порушення доброчесності, а також зрозуміли необхідність її дотримання.
Учні 10 класу, разом із класним керівником Оксаною Дмитріївною Поповою, провели круглий стіл "Плекаймо доброчесність". Де присутні мали змогу висловити власну точку зору та почути думки однокласників щодо питання, до чого може призвести порушення академічної доброчесності не лише в навчальному закладі, а й у майбутньому країни.
У 11 класу тиждень пройшов так...
https://www.facebook.com/100014832367059/videos/1480464285846059/
1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.
Ліцеїсти 5 класу ознайомилися із інформацією щодо шляхів поширення та запобігання цій хворобі.
1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.
Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою .
Учні 9 класу Полігонівського ліцею на годині спілкування переглянули відео,де ознайомились з вченими,які досліджували дане захворювання та ще раз переглянули шляхи зараження хвороби .
1 грудня 1988 року оголошено Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІДом.
Ліцеїсти 1 класу переглядали відео та створили дерево з червоними стрічками.
На завершення осені, ми підвели підсумки участі в обласних, Всеукраїнський та міжнародних акціях, конкурсах наших ліцеїстів (з грамот які вже наявні) та нагородили грамотами за участь в Олімпійському тижні - 2023.
Всім спортивної наснаги, звершень та швидкої ПЕРЕМОГИ
Ось так пройшов минулий тиждень у 5-11 класів
З метою запобігання дитячому травматизму внаслідок дорожньо – транспортних пригод, з 13 по 19 листопада
2023 року, в Полігонівському ліцеї було проведено ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Для всіх учнів пройшов Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Класні керівники провели бесіди з батьками учнів та ліцеїстами, щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі
дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки. Також, учні долучились до он-лайн заняття школи "Патріот"з мінної безпеки який проводився Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання,
туризму та краєзнавства учнівської молоді.
Ось так пройшов минулий тиждень у 1-4 класів
З метою запобігання дитячому травматизму внаслідок дорожньо – транспортних пригод, з 13 по 19 листопада
2023 року, в Полігонівському ліцеї було проведено ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Для всіх учнів пройшов Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Класні керівники провели бесіди з батьками учнів та ліцеїстами, щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі
дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки. Також, учні долучились до он-лайн заняття школи "Патріот"з мінної безпеки який проводився Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання,
туризму та краєзнавства учнівської молоді.
16 листопада світ святкує МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Учні 1 класу на ранковій зустрічі ознайомилися з поняттям - ТОЛЕРАНТНІСЬ , пройшовши квест "Толерантність - мистецтво жити в мирі".
З метою запобігання дитячому травматизму внаслідок дорожньо – транспортних пригод, з 13 по 19 листопада
2023 року, в Полігонівському ліцеї було проведено ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Для всіх учнів пройшов Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Класні керівники провели бесіди з батьками учнів та ліцеїстами, щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі
дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки. Також, учні долучились до он-лайн заняття школи "Патріот"з мінної безпеки який проводився Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання,
туризму та краєзнавства учнівської молоді.
Початок вересня, завжди, є інформаційним.
І ми розпочали його з ТИЖНЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
У всіх класах пройшов єдиний урок “Безпека руху - безпека життя” та класні керівники провели ряд додаткових заходів:
- обговорили правила дорожнього руху, переглянули мультфільм “Пригоди у світі ПЛЮСПЛЮС. Про важливість дорожніх знаків” та малювали світлофори - 1 клас;
- ранкову зустріч з організація дорожнього руху: "Правила безпеки при переході вулиці. Пішохідні переходи. Сигнали світлофора" та перегляд відео https://www.youtube.com/watch?v=4Xq9BqVyH1w&authuser=0
- 2 клас;
- ранкову зустріч: “Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни” - 3 клас;
- бесіду «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність» - 4 клас;
- годину спілкування "Дбайте про власне здоров'я та життя" - 5 клас;
- бесіду “Правила дорожнього руху” - 6 клас;
- бесіду “Я велосипедист” - 7 клас;
- перегляд відео і обговорення відео “Безпека велосипедиста” - 8 клас;
- годину спілкування "Безпека на дорозі - безпека життя" - 9 клас;
- практичне заняття "Правила поведінки в громадському транспорті" - 10 клас;
- тестові завдання “Безпека руху” - 11 клас.
Було змістовно, цікаво та практично!
Перший дзвоник та перший урок 2023-2024 навчального року
Одинадцятикласники прийняли до родини ліцеїстів першачків на порозі закладу.
Для учнів 2-10 класів Перший урок пройшов у формі онлайн де, разом з класними керівниками, будували плани на навчальний рік та опрацювали основні моменти головної мети - щодо ментального здоров'я кожного.
Заходи щодо вшанування пам'яті загибелі екіпажу О. Горнова
Переглядали презентації “Історія загибелі екіпажу О. Горнова” - 1 клас, кл. кер. Усенко Л. А.; 5 клас, кл. кер. Кремінська Ю. В.; 6 клас, кл. кер. Чайченко С. М.; 10 клас, кл. кер.Сенченко О. В.
Прослухали розповідь вчителя про подвиг льотчиків - 2 клас, кл. кер. Смоляр Н. О.
Переглянули та обговорили презентації до 62-ої річниці загибелі екіпажу Горнова, Вшанування пам'яті загиблих льотчиків класним керівником - 3 клас, кл. кер. Кісорець Н. О.
Пригадували з дітьми, те що трапилося 62 роки тому (працювали за презентацією), малювали малюнки - 4 клас, кл. кер. Пасічник З. М
Провели бесіди на теми: “Вивчення історії рідного краю, України - виховує патріотів країни”- 7 клас, кл. кер. Вовк В. П.; «Безсмертний подвиг екіпажу Горнова» - 8 клас, кл. кер. Канавська К. В.
Проведена бесіда та хвилина мовчання на знак пам'яті загиблих Героїв - 9 клас, кл. кер. Острікова Л. М.
Збірали матеріали про дану подію учні класу, створили та переглянули відеопрезентації, участь класного керівника у покладанні квітів до пам'ятного знаку, висвітлили події у соціальних мережах - 11 клас, кл. керівник Стоянова І. В.
Ось так наші ліцеїсти побачили улюблені літери алфавіту. Тим самим стали учасниками конкурсу юних митців "Малюємо українською" від національного музею українського народного декоративного мистецтва та UA?Heritage | Онлайн музей
Оце фатазія!
Ми беремо участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" - 2023, який організували Державна служба України з питань праці та редакції журналу "Охорона праці". Конкурс присвячується Дню охорони праці.
Побажаємо їм перемоги!
Тиждень безпеки в Інтернеті був інформаційно насиченим
Добре коли Новорічні свята починаються з позитиву та ще й коли ти знаходишся на своєму фронті і наближаєш ПЕРЕМОГУ.
Так учні, які взяли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая" отримали дипломи учасника.
Вітаємо та бажаємо подальших перемог всім нам!!!
Вітаємо наш ліцей з ДИПЛОМОМ за І місце у Відкритому міському екологічному онлайн-конкурсі "Магія Новорічної іграшки", а саме таким учням: Іщенко Поліна, Клевець Дар'я, Галатюк Ярослав, Цвєткова Марія - учні 1 класу; Зарицька Радослава, Вірт Марія - 2 клас; Гоцелюк Кіра, Придатченко Микола, Тимченко Євген, Волкова Анастасія, Сбойчакова Мілана, Вовкович Мирослава - учні 3 класу; Лещинський Артем, Радівілова Аліна - 4 клас; Комарова Вікторія, Звєрєва Злата, Біжан Ігор - учні 6 класу; Савельєва Катерина - 7 клас; Валуєва Юліана, Єриковський Артем, Чорна Анастасія, Волков Олег, Карабан Максим - 10 клас.
Молодці!!! Так тримати!
Наша участь у регіональній доброчесній акції на підтримку воїнів "Новорічна листівка на передову"
Роботи були представлені учнями від класу та від гуртків: шкільний гурток "Ключ до розкриття талантів" (керівник Заблоцька Т. П.) та гуртки КПНЗ "Дитячо-юнацького центру творчості" Шевченківської сільської ради на базі нашого ліцею "Ключ до розкриття талантів" та "Моделювання іграшок - сувенірів" (керівник Заблоцька Т. П.)
https://www.facebook.com/photo/?fbid=849051939747325&set=pcb.1327096274773761&__cft__[0]=AZVDWO38HHK1pggot_VP5Fpw-IuPXArAX8LR_DfMF5z744QpA6guSLEgutQfBRqxEoMIsv-B7oCw-9DwZwfMpbdzDvsOlSROzY21FuXAyQBRRHhRSF3NPFZFh5uPoY4fXTAJdgFR2se2WnwxCiD2_1dti7iAuOGHikpGxXWf8-QGAQ&__tn__=*bH-y%2310.g-R
Учні, Полігонівського ліцею, вітали та готуються вітати наших ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ зі святом Дня Захисника
України «Герої Збройних Сил України» та новорічних свят вітальними листівками
грудень 2022
21 листопада 2022 року кожен з нас пригадав події які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках...
Наш ліцей провід заходи з розширення знань учнів про революцію Гідності та Свободи; розвивали почуття національної самосвідомості та громадянської активності; формували розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним і корисним.
Саме такі заходи провели класні керівники:
Ранкова зустріч “День гідності та свободи” - 1 клас,
“Що таке гідність?” перегляд та обговорення відеофільму - 2 клас,
“Що таке гідність?” перегляд та обговорення відеофільму - 3 клас,
Переглядали відео до Дня гідності і свободи. Писали “Лист у майбутнє” - 4 клас,
Перегляд навчального відеоролика 21 листопада - день Гідності та Свободи - 6 клас,
Проведено бесіду “21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи: історія свята” - 7 клас,
Перегляд відеоролика та обговорення. Прослухали привітання президента України - 9 клас,
Година спілкування “День гідності та свободи” - 10 клас,
Перегляд матеріалів з даної теми (відео, вірші тощо), Обговорення подій Помаранчевої революції (2004 р.), та Революції Гідності (2013-2014 рр.), Створення відео, присвяченого Дню Гідності та Свободи, оприлюднення у соціальних мережах - 11 клас.
ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ МЕДІА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ В ПОЛІГОНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ БУВ ЦІКАВИМ ТА НАСИЧЕНИМ СВОЇМИ ЗАХОДАМИ
#ТижденьМІГ_Миколаївщина та #GlobalMILWeek
До Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня, за ініціативою команди проєкту «Підтримай дитину» взяли участь у загальноукраїнській ініціативі «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України».
Ініціатива спрямована на підтримку захисників України, які є прикладом мужності та відваги для дітей.
А, ще наші ліцеїсти
малювали малюнки
та робили й дарували подарунки
На уроках англійської учні 2 класу долучилися до акції "Листівка захиснику"
На уроках англійської учні 3 класу долучилися до акції "Листівка захиснику"
VІ Всеукраїнський урок «Гуманне ставлення до тварин»
З метою: виховувати любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя, класні керівники провели такі заходи:
Фотоконкурс "Наші улюбленці" - 1 клас;
Бесіда про улюбленців - домашніх тварин - 2 клас;
Урок доброти “Вчимося бути добрими людьми” (Гуманне ставлення до тварин) Світлини додаються - 3 клас;
Бесіда про відповідальне ставлення до тварин . Перегляд відео. Малювання малюнків - 4 клас;
Година спілкування “Поговоримо про чотирилапих друзів” - 5 клас;
Година спілкування «Доброта поруч з нами»https://www.facebook.com/photo/?fbid=1512690622568669&set=a.269529650218112&__cft__[0]=AZV92DmscSfB6fU23mS-YfZo67OY_18hMJdyUDhGsZK1zwCqwYfKPwH8lfZVONVnv4-3JCVaY1Lh_mkDIiD7UcxlWaMxoLSy4nzmjCA8KnkHm04iBr8n9FOYOeh9M1Dkjb33SJaZtVYPh92jzUVoMV5DPxdmeqBqwxZcwT7gmnOYXA&__tn__=EH-R ; перегляд презентації до Всеукраїнського дня гуманного ставлення до тварин, створення колажу з фотографій учнів з своїми домашніми улюбленцями - 8 клас;
Проведена бесіда з обговоренням даної теми. Як ми можемо допомогти тваринам в умовах війни? - 9 клас;
Перегляд відео “4 жовтня відзначають Всесвітній день тварин”, Створення відео на сторінку Facebook https://www.facebook.com/100014832367059/videos/664872511639569/ - 10 клас;
Тварини на війні: історії чотирилапих, які вразили світ своєю "людяністю" – ТСН https://youtu.be/E13thvBVfvU , Фотоконкурс "Наші улюбленці" - 11 клас.
Роботи на фотоконкурс "Наші улюбленці" до Всесвітнього дня тварин
Учень 3 класу
Учениця 3 класу
Учениця 3 класу
Учень 3 класу
Учень 3 класу
Учениця 8 класу
Учень 3 класу
Учениця 8 класу
11 клас
11 клас
11 клас
11 клас
11 клас
Роботи на конкурс малюнків "Наші улюбленці" до Всесвітнього дня тварин
1 клас
1 клас
1 клас
1 клас
1 клас
4 клас
4 клас
4 клас
4 клас
4 клас
11 клас
Трагедія Бабиного Яру
Класні керівники в доступній формі розкрили зміст трагедії в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам'ять сучасників; викрили людиноненависницьку політику нацизму; формували розуміння того, що мир, мир, життя і злагода людей – найвищі цінності на землі.
Розповідь вчителя про трагедію в Бабиному Яру - 2 клас, кл. кер. Смоляр Н. О.;
Година спілкування: Бабин Яр: історія, пам`ять і сучасний світ… - 8 клас, кл. кер. Канавська К. В;
Перегляд відео “Пишемо історію” https://www.youtube.com/watch?v=QeTSJijjZmw - 10 - 11 клас, вч. історії Стоянова І. В.
Подорожей багато не буває!
Саме, на заходах до Дня туризму 27 вересня 2022 рік, класні керівники формували знання про туризм, краєзнавства, про виживання в природних умовах як основи для розвитку творчого потенціалу людини, формували екологічну свідомість через наступні заходи:
Ранкові зустрічі “Подорож до Миколаївського зоопарку” - 1 клас, “Подорожуємо і відкриваємо світ” з відеосюжетами - 3 клас;
Переглядали та обговорювали відео: “Найкрасивіші місця України” - 2 клас, “Всесвітній день туризму” та написання міні творів “Де ти подорожував Україною” - 5 клас;
Бесіди про правила поводження у лісі, в парку; малювали малюнки та обирали з фотогалереї у телефоні, ту яка підходить до теми “Я - турист” - 4 клас;
Урок - заочна подорож по видатним місцям, в яких побували діти під час війни, створення відеоколажу з фотографій учнів - 8 клас;
Проведено анкетування про туризм, його вплив - 9 клас;
Створення відео-презентації - 10 клас.



Чудові малюнки майбутніх туристів - учнів 4 класу
Саме здібності, потім було створено відео про наші спортивні досягнення, https://www.facebook.com/100014832367059/videos/1472294433250543/ - 8 клас; Проведено анкетування - 9 клас; Перегляд презентації “Здоровий спосіб життя”, https://www.facebook.com/100014832367059/videos/1831224327219772/ - 10 клас; Проведено бесіду про найбільші проблеми із здоров'ям дітей та підлітків у нашій області - 11 клас.
Було дуже енергійно, спортивно та все пішло на підкріплення здоров'я!!!
https://www.facebook.com/100014832367059/videos/810627373315561/
З метою ознайомлення учнів з історією започаткування Міжнародного дня миру; сприяння вихованню в них почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, сприяння формуванню активної життєвої позиції, спонукати учнів до активної участі в житті суспільства, класними керівниками були проведені такі заходи:
Бесіда “Хай буде мир у нашій рідній Україні” - 2 клас;
Перегляд відео “Хай живе загальний мир у всьому світі” - 4 клас;
Малюнки дітей на День Миру - 5 клас;
Вікторина до Дня миру https://www.youtube.com/watch?v=IWwv1_xFwSs - 8 клас;
Перегляд відео обговорення теми - 9 клас;
Перегляд презентації “Миру в Україні - бути!”;
Перегляд відео “Міжнародний День МИРУ!” - 11 клас.
Учні 1 - 11 класів долучилися до загальношкільного заходу у створенні відео, учня 1-4 класів виготовляли голубів миру (долоньок), а учні 5-11 класів створювали літачки - миру та перемоги.
https://www.facebook.com/100014832367059/videos/381171214232320/
Прийшла війна, і звідки не чекали.
Але народ наш не поставлять на коліна!
Ночей не спали, коли хлопців проводжали.
Ми вистоїмо все, бо найдорожче – Україна!
Чудові малюнки наших ліцеїстів до Тижня Протипожежної безпеки
Заходи до Дня пам’яті жертв фашизму, день вшанування пам’яті мільйонів військових, полеглих у боях під час Другої світової війни, мирних жителів багатьох країн і національностей.
Класними керівниками проведено:
Повідомлення для дітей про День пам’яті жертв фашизму та запалювання свічки; Розповідь вчителя “Хто такі фашисти”; Інформаційна хвилинка “Діти проти війни” та вшанування пам'яті жертв ФАШИЗМУ; Перегляд відео “День пам’яті жертв фашизму”;
Перегляд відеофільму на День пам'яті жертв фашизму https://www.youtube.com/watch?v=I-f65gjENHc; Бесіда на годині спілкування «День пам'яті жертв фашизму: з історії та
вшанування пам'яті» та перегляд відеоролика https://www.youtube.com/watch?v=I-f65gjENHc; Перегляд відеоролика з історичною хронікою; Перегляд відео “День пам’яті жертв фашизму”; Перегляд відео “День пам’яті жертв фашизму”.
Вересень - початок осені, початок навчального року, початок найцікавішого та очікуваного...
Тому традиційно в нашому ліцеї проводиться ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класні керівники показали цю тему через перегляд відео “Правила дорожнього руху для дітей"; бесіди: “Абетка дорожнього руху”; “Безпека руху - безпека життя” (пригадали всі правила безпеки), обговорення безпечних ситуацій на дорозі; ранкову зустріч "Безпека руху - безпека життя"; перегляд мультфільму "Безпека на дорозі" Бесіда на тему, класний конкурс малюнків; перегляд презентації з безпеки дорожнього руху.
Класні керівники 1-11 класів, на початку вересня 2022 року, організували перегляд відео-ролику від Головного управління ДСНС у Миколаївській області з важливих тем:
1. Як поводитись під час повітряної тривоги.
2. Що робити, в разі виникнення загрози арт. обстрілу чи авіаційного удару.
3. Ну і песик Патрон розповідає про небезпеку вибухових пристроїв.
Актуально, змістовно та повчально подана інформація для учнів ліцею!
Ось і літо промайнуло,
Школа кличе знову нас.
Щоб навчатися новому
Й пізнавати все навколо.
Хтось іде у перший клас,
Хтось — у випускний.
Хай всім в навчанні таланить,
Хай буде цінна кожна мить.
Гаряче літо, наше літо!
Це наше літо не забути нам ніколи...
Влітку на вулиці так гаряче!
Бо сонце пече, річка тече
Влітку на вулиці так гаряче!
А потім раптом дощ піде несамовито
Рясний, немов з відра, дрібний, як через сито
І гримне грім – потужно, лунко, сердито
Таке вже наше літо!
І знову в грудях щось приємне відчуваю
І знову лізу вгору, знову заспіваю!
Сонце пече, річка тече
Влітку на вулиці так гаряче!
Всеукраїнський урок з профорієнтації 2021 був інформаційним для учнів 7-11 класів
Шкільний конкурс творчих робіт "Космічні фантазії"
Найктивнішими були учні 3-го класу (кл. кер. Пасічник З. М.) та вихованці гуртків "Народна творчість", Художня вишивка "Оберіг" та "Плетіння із соломи" під керівництвом Тетяна Пилипівни Заблоцької
Міднародний урок ДОБРОТИ.
З метою гуманного та відповідального ставлення до тварин проведено ряд уроків та акцій "нагодуй безхатню тварину".
Дякуємо, кожному не байдужому.
День вчителя 2021. Чудове, перевтілення учнів 11 класу у лікарів, надало наснаги, кожному, вчителю на навчальний рік.
Креативний підхід класного керівника випускників, Оксани Дмитрівни Попової, з додаванням запалу учнів та енергії педагога організатора, Олени Василівни Сенченко зробив цей день неповторним, позитивним та ЕНЕРГІЙНИМ!
27 вересня - Всесвітній день туризму, для учнів школи провів 8 клас, з класним керівником, Ларисою Михайлівною Остріковою.
Створювали емблеми, малювали малюнки, складали екскурсійні маршрути містом Миколаїв.
Міжнародний день МИРУ був інформаційним, творчим для кожного учня.
З ВІРОЮ ПРО МИРНЕ НЕБО
Міжнародна акція Всесвітній день прибирання "World Cleanap Day". Ми за чисте довкілля!!!
1 вересня - ДЕНЬ ЗНАНЬ!
Чудове свято для кожної дитини, для кожного вчителя та для кожної родини.