Archief Vlaamse Schoolkampioenschap

Vlaams schoolkampioenschap 2018-2019

Zaterdag 19 januari 2019

Locatie: Sint-Lievenscollege Gent, Zilverberg 1, 9000 Gent

De VSF bedank heel het team van Sint-Lievenscollege Gent onder leiding van Wouter Blomme en directeur Steven Ronsijn.

Ook een grote dank aan Tom Piceu en Luc Cornet voor de paringen, onze hoofdscheidsrechters Hans Temmerman en Annelies Cuvelier, bijgestaan door Jurgen, Marianne, Steven, Wendy en Frederik.

Oost-Vlaamse schaakliga voor het schaakmateriaal.

Ook aan alle aanwezigen spelers en begeleiders voor een mooie schaakfeestdag van te maken.

3 reeksen

Mini's tot 3de leerjaar (verplicht met 1 meisje in de opstelling) (16 ploegen) Prijzentafel

1. Sint-Pietersinstituut Turnhout 2, 2. BS Delta Oud-Turnhout, 3. Sint-Janscollege Oude Bareel Sint-Amandsberg

De Bordprijzen: Bord 1:Pepijn Smolders, Bord 2: Louise Peeters, Bord 3: Matthias Devet en Calvin Zamora Bord 4: Matthias Brock

Lager Onderwijs (1 tot 6de leerjaar) (60 ploegen)

1. Sint-Vincentius Zwijnaarde 1, 2. Sint-Janscollege Oude Bareel Sint-Amandsberg 1, 3. Sint-Barbaracollege Gent 1 en 1ste meisjesploeg is Sint-Pieters Turnhout 3.

De Bordprijzen: Bord 1: Diana Musabayeva en Wonder Dutrè, Bord 2: Simon Mernier, Bord 3: Manu Janssens en Arne Spelmans, Bord 4: Boris D'Halluin

1. Sint-Barbaracollege Gent, 2. Busleyden Atheneum Mechelen, 3. Go! MS-KA Voskenslaan Gent 1 en 1ste meisjesploeg: SFI Melle

Bordprijzen: Bord 1: Berwout Heymans, Bord 2: Bjarne Van Dijck, Bord 3: Julian Victor, Bord 4: Gijsels Xander en Luka Zsofia Eijkenboom

Op de naam van de school of speler klikken en je kan de foto bekijken.

Schaken in België verzorgd weer een paar prachtige beelden.

Sarah Dierckens bezorgde ons ook wat mooie beelden.

Foto's mogen altijd opgestuurd worden zeker van de de prijsuitreiking. mail.

HLN regio Gent

Krant

De volledige uitslag

Vlaams Schoolkampioenschap 2017-2018

Georganiseerd door JSTurnhout (2 dagen)

Uitslag Middelbaar Onderwijs : 1. Sint-Paulus Gent, 2. Atheneum Brasschaat, 3. Ath. Voskenslaan Gent Bordprijzen: Bord 1: Beukema Jasper (Atheneum Brasschaat ), Bord 2: Debucke Jolan (OLV Ten Doorn Eeklo), Bord 3: Vitharana Annelies (Ath. Voskenslaan Gent) en Bord 4: Claeys Elisabeth ( Sint-Paulus Gent)

Uitslag Lager Onderwijs: 1. St-Barbara Gent 1 2. Sint-Pietersinstituut Turnhout 3. SFB Melle Bordprijzen: Bord 1: Zouaghi Amir (GBS Evergem), Bord 2: Plomp Mateo (SJ Oude Bareel Sint-Amandsberg), Bord 3: Deleu Karen (SFB Melle), Bord 4: Saenen Louis (De Zandkorrel Hechtel 1 )

Uitslag Mini's : 1. SJ Oude Bareel St-Amandsberg 2. Sint-Pieter Turnhout 1, 3. Sint-Pieter Turnhout 4 Bordprijzen: Bord 1: Plomp Mateo , Bord 2: Vertongen Jack , Bord 3: Coorevits Arthur , Bord 4: Plomp Luka alle vier spelers waren van SJ Oude Bareel St-Amandsberg.

Vlaams Schoolkampioenschap 2016

Georganiseerd door Liga Oost-Vlaanderen en Ligaclubs in Don Bosco, Zwijnaarde onder leiding van Peter D'hondt

Uitslag Lager Onderwijs A-groep: 1.Wippelgem 1, 2. St.-Barbara Gent 1, 3.Boortmeerbeek Bordprijzen: Bord 1: Joppe Raats (Klim Op Wuustwezel 1), Bord 2: Ilja Vanduyfhuys (St.-Bavo Gent), Bord 3: Ilian Van Waes (Wippelgem 1) en Bord 4: Lasse Debunne (St.-Barbara Gent 1)

Uitslag Lager Onderwijs B-groep: 1. St.-Pieters Turnhout 4, 2. Evergem, 3. St.-Franciscus Melle 2 Bordprijzen: Bord 1. Amir Zouaghi (Evergem), Bord 2. Xander Gijsels (St.-Pieters Turnhout 4) Bord 3. Twan Eyckerman (De Pinte 6) en Bord 4. Tijs Hendrickx (St.-Pieters Turnhout 4)

Uitslag Lager Onderwijs C-groep: 1. St.-Pieters Turnhout 1, 2. St.-Pieters Turnhout 2, 3. St.-Michiel Leopoldsburg Bordprijzen: Bord 1: Hervano Manueke (St.-Pieters Turnhout 1), Bord 2: Lennert Engelen (St.-Pieters Turnhout 1), Bord 3: Vsevolod Akulov (St.-Michiel Leopoldsburg) en Bord 4: Jules Adriaensen (St.-Pieters Turnhout 1)

Uitslag Middelbaar Onderwijs: 1.College O.-L.-V.-ten-Doorn 1, 2. GO! Voskenslaan 1, 3. Atheneum Brasschaat 1 Bordprijzen: Bord 1: Jasper Beukema (Atheneum Brasschaat 1), Bord 2: Chris Beukema (Atheneum Brasschaat 1), Bord 3: Sander Temmerman (College O.-L.-V.-ten-Doorn 1) en Bord 4: Sara Temmerman (College O.-L.-V.-ten-Doorn 1)

Vlaams Schoolkampioenschap 2015

23/03/2015 Georganiseerd door Liga Oost-Vlaanderen en Ligaclubs in Don Bosco, Zwijnaarde onder leiding van Peter D'hondt

Uitslagen Middelbaar Onderwijs: 1. GO! Voskenslaan Gent 4, 2. Atheneum Brasschaat 1, 3. OLV ten Doorn 1 Bordprijzen: Bord 1: Lowie Tomme (Heilig Hart Waregem) , Bord 2: Chris Beukema (Atheneum Brasschaat 1) , Bord 3: Robbert Decruyenaere (GO! Voskenslaan Gent 4) , Bord 4: Annelies Vitharana (GO! Voskenslaan Gent 4)

Uitslagen Lager Onderwijs A-reeks: 1. St.-Pieters Zevendonk 1, 2. St.-Barbara Gent 1, 3. St.-Michiel Leopoldsburg. Bordprijzen: Bord 1: Daniele Muzzi (Perspectief Antwerpen 1), Bord 2: Mikhail Akulov (St.-Michiel Leopoldsburg), Bord 3: Mylan Loyens (St.-Pieters Zevendonk 1) en Bord 4: Stinus Van Ouytsel (Den Hulst Testelt)

Uitslagen Lager Onderwijs B-reeks: 1. St.-Franciscus Melle - M, 2. St.-Pieters Turnhout 5, 3. De Zandkorrel Hechtel 3 Bordprijzen: Bord 1: Ellen Deleu (St.-Franciscus Melle - M), Bord 2: Brent Jeurissen (De Zandkorrel Hechtel 3), Bord 3: Karen Deleu (St.-Franciscus Melle - M) en Bord 4: Ashkan Jalalijam (St.-Barbara Gent 4)

Uitslagen Lager Onderwijs C-reeks: 1. St.-Pieters Turnhout 2, 2. St.-Pieters Turnhout 1 - M, 3. St.-Pieters Turnhout 3 Bordprijzen: Fien Driessens (St.-Pieters Turnhout 1 - M), Bord 2: Lennert Engelen (St.-Pieters Turnhout 3), Bord 3: Hervano Manueke (St.-Pieters Turnhout 2), Bord 4: Tigran Khachatryan (St.-Pieters Turnhout 2)

Vlaams Schoolkampioenschap 2013

Vlaams Schoolkampioenschap 2012

Uitslag Middelbaar Onderwijs