УКРАЇНСЬКА

Онлайн-вправи з усіх розділів мовознавства. Перед завданнями можна ознайомитися з правилами. Жодних тестів, усі відповіді треба ставити самостійно: розділові знаки в реченнях чи дефіс у словах. Тож вгадати не вдасться .Підготовка до ЗНО. Завдання, відповіді та інтерактивні тести онлайн

2.Тренажер-словник наголосів 2020

  • На сайті є правила правопису, пунктуації, правильних наголосів, а також словник синонімів. У розділі «Антисуржик» можна дізнатися, чи вдасться вийти на «слідуючій остановці» та «захлопнути двері»

  • Інтернет-платформа, на якій можна знайти українські переклади запозичених слів. Ресурс допомагає збагатити лексику: зареєстровані учасники пропонують варіанти перекладу та голосують за найкращі. На сайті є різні переклади, наприклад, «віп-зона» – панський кут, а «барбершоп» – голярня.

  • На порталі серед іншого пропонують правила правопису і добірки словників. Наприклад, відкритий словник новітніх термінів. У довідковій службі є відповіді на поширені запитання.

Телевізійний проект від телеканалу «UA:Перший», доступний на каналі у сервісі YouTube. На відео пояснюють, як правильно вживати наголоси, вітати зі святами і дякувати.

7. «Мова — ДНК нації» освітній проєкт для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови.

8. Наголос на ЗНО – усі матеріали + тести

  • Як вивчити складні випадки наголошення – закономірності в наголошуванні слів.

ТАКОЖ

Повні курси підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на платформах онлайн-студій (усі платформи мають активні посилання - тисни):

Онлайн-консультація до ЗНО-2020 з української мови та літератури від Олександра Авраменка

Курси лекцій з української мови та літератури. Їх транслюватимуть на телеканалі “Рада” та YouTube-каналі МОН.

Трансляції відбуватимуться за таким графіком:

Середа: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00

Четвер: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00

П’ятниця: 8:00 – 9:00 та 18:30 – 21:00

Субота та неділя: 10:00 – 20:00 (6,5 годин із перервами).

ІГРОВІ ЗАСТОСУНКИ

  • Програма відкриває користувачу три нових слова щодня. За вивчення цих слів нараховується ігрова грошова одиниця – «пісок часу». Що більше його у користувача, то вищий рейтинг. У програмі сім рівнів. Також є словник, із яким ви можете пригадати, що таке «громовиця», «фіранка» та «поліття»

  • Герой Лепетун пояснює правила правопису, фразеологізми та синоніми і розповідає, як позбутися русизмів. Усі правила подані коротко та у вигляді ілюстрацій. Також є вправи, які допомагають уникнути повторення помилок.

  • ЦІКАВІ картинки (асоціації)

  • Питання про наголоси – майже 100% буде на ЗНО і завжди є одним з найскладніших. Цей додаток допоможе вам запам'ятати основні проблемні для наголошення слова.