Символіка у школі

В Покровській школі в кожному класі є куточок державної символіки. На протязі тижня з17 по 21 вересня були проведені Дні прапора, під час проведення яких здобувачі освіти пригадали історію виникнення біколора та його розміри.

Держа́вний пра́пор Украї́нистяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

Починаючи з 16 століття козаки Війська Запорозького використовували в невеликій кількості прапори-хоругви синьо-жовтих барв, а вже з 1710-х років синьо-жовті прапори почали переважати серед козацьких хоругв, такі прапори часто виготовляли з синього полотнища із нашитим на ньому лицарем у золотих чи червлених шатах та золотим орнаментом та арматурою.

Сучасний синьо-жовтий прапор був вперше публічно зафіксований 25 червня 1848 року у Львові, який українці Королівства Галичини та Володимирії вивісилии над Львівською ратушею як національний прапор. Саме після цього випадку синьо-жовтий стяг набував все більшої популярності в українців, а після революції 1905 року його почали використовувати і в Наддніпрянській Україні.

У 19171921 роках, під час української революції, цей стяг був державним прапором Української Народної Республіки й Української Держави.

У 19381939 роках синьо-жовтий стяг був прапором Карпатської України, в 1941 році — Української Держави.

1991 року, після розвалу СРСР, цей прапор де-факто використовувався як державний стяг незалежної України. 18 вересня 1991року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни. 23 серпня в Україні щорічно відзначають День державного прапора.