Абетка безпеки

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ У РАЗІ ЗАГРОЗИ ВИНИКНЕННЯ АБО ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ (МОН)

Інформаційний матеріал «Абетка безпеки», що розроблений ДСНС, з можливістю встановлення мобільного додатку «Абетка безпеки» на смартфон через Play Маркет.

Для укриття населення Києва від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту. 

За посиланням "Рекомендований вміст тривожної валізи”.

За посиланням "Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», що розроблена Міністерством культури та інформаційної політики".

Дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз склала посібник «Ми готові. Про дітей». Як говорити про загрози з найменшими членами родини і як навчити їх діяти різних ситуаціях, як то природні катаклізми чи війна. У своїх рекомендаціях Ройз спиралась на матеріали Служби тилу Ізраїлю. Вона пропонує закріплювати знання у форматі ігор у супергероїв.

ДСНС

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Небезпеки соціального характеру

Небезпеки техногенного характеру

Пожежна небезпека

Небезпеки природного характеру

Небезпеки іншого характеру

Відео каналу Департаменту з питань ОР, ЦЗ та ВПО Полтавскої ОДА

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Завантажити довідник

Як говорити з дітьми про мінну безпеку

Як відомо, у грудні 2005 року Генеральна асамблея ООН оголосила 4 квітня Міжнародним днем просвіти з питань мінної безпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням. Міжнародні норми визначають: доки в країні триває розмінування — разом з тим має тривати й мінна просвіта. Тільки так можна запобігти нещасним випадкам через мінну небезпеку. То як же говорити з дітьми про мінну безпеку? (натисни, щоб дізнатися більше)

Мінна безпека 

В умовах воєнного стану особливо важливо дбати про свою безпеку та безпеку своїх дітей. Тому треба вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети та знати правила поведінки з ними.