Головна сторінка

Раді вітати Вас на сторінках сайту нашої найкращої у світі школи!

       П’ята школа… Для когось це звичайна назва  школи, яких в Україні тисячі. А для людей, яких вона поєднала – частина життя, їхня радість, біль і надія.  Рівненська  ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 5 – одна із найстаріших шкіл міста. Її історія сягає  1939 рoку. У 1946 році відбувся перший випуск 16 учнів, 5 із яких закінчили школу із золотою  медаллю.

    74 роки, майже епоха, яку творили і творять понад 5 тисяч випускників, серед яких доктори, кандидати наук,  Заслужені працівники в різних галузях і просто люди, які знайшли себе в  житті. В цьому є і заслуга сотень вчителів, які працювали і працюють, сіючи добре, розумне, вічне з вірою, що школа завжди залишатиметься духовним містком між поколіннями, їх стартовим майданчиком у майбутнє. Вона була, є і буде, адже школа, в якої  така міцна основа, завжди живитиме творчим бальзамом своїх вчителів і учнів, спонукатиме до підкорення кожним своєї вершини. 

     Як колись, так і нині маємо чим пишатися: давні традиції школи, досвідчений і неординарний педагогічний колектив, непосидючі вихованці, але добрі та здібні. У школі працює 44 вчителів, серед них 28 спеціалістів вищої категорії, 6 вчителів-методистів, 12 старших учителів, 8 відмінників освіти України. Навчальна база школи: 28 навчальних класів, клас ПЕОМ, музей школи. Атестовано на зразковий рівень 2 кб. англ. мови, української мови та географії; на оптимальний зарубіжної літератури, фізики, історії; допустимий: інформатики . У школі працюють гуртки і секції:  вокальний, екологічний, "Народна творчість", спортивна секція, секція з баскетболу, футболу.    Педагогічний колектив у своїй діяльності шукає найоптимальніші шляхи для надання ґрунтовної освіти учням, творчо розвиває обдаровану молодь, формує у дітей стійкі морально-етичні цінності. Головною метою навчання в нашій школі є розвиток особистості, яка здатна не тільки пристосовуватися до існуючих суспільних умов, але й творчо і відповідально змінювати їх.