Трудові справи. Адвокат , юрист Хмельницький


Трудовое право.Адвокат.Юрист.Хмельницкий.

   Безкоштовна юридична консультація  з питань трудових справ в м.Хмельницький -

тел:   096-8119158   " Юридична консультація Костянтина Костенко" (адвокат,юрист). Відповіді також можливо отримати з допомогою онлайн-консультації  в інтернет, через E-mail: advokat_kvk3@ukr.netможлива доставка за Вашою адресою.

 

Все частіше і частіше виникають трудові спори між працівниками та роботодавцями. Трудові спори можуть виникнути на будь-якому етапі трудових відносин: при підписанні трудового договору, при припиненні трудових відносин і власне в процесі роботи. 

  Трудове законодавство досить об'ємне: значна кількість відомчих інструкцій, наказів та підзаконних нормативно-правових актів. 

  Досить часто, негативні рішення судів приймаються у зв'язку з некомпетентністю громадян, які звертаються до судових органів України для захисту своїх порушених прав.  Адвокат юрист Костенко Костянтин (м.Хмельницкий) надає юридичну допомогу в таких видах трудових спорів: 

  • поновлення на роботі;
  • визнання звільнення незаконним;
  • визнання незаконним наказу про накладення дисциплінарного стягнення;
  • стягнення заборгованості по заробітній платі;
  • стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу;
  • зміна дати і формулювання причини звільнення;
  • визнання незаконним переведення на іншу роботу;
  • відшкодування працівнику шкоди, заподіяної організацією;
  • встановлення факту виникнення трудових відносин між працівником і роботодавцем. 

  Адвокат юрист Костенко Костянтин надає консультації з питань трудового законодавства, дає оцінку перспективи судового процесу і, при необхідності, візьмє на себе обов'язок представлення Ваших інтересів в судових органах.


З повагою, 
    Костенко  Костянтин
,тел:   096-8119158Всі послуги адвоката, юриста Костянтина Костенко(м.Хмельницкий)

(рос. ) Бесплатная юридическая консультация по вопросам трудовых дел в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда.
Реклама

http://voda-km.com.ua/