Спадкові справи. Адвокати , юристи Хмельницький

Спадкове право, ділянка цивільного права, що визначає порядок переходу майна померлої особи до її спадкоємців.

Наследственные дела.  Адвокаты.Юристы.Хмельницкий.(рос)

   Безкоштовна юридична консультація  з питань спадкових справ в м.Хмельницький -

тел:   096-8119158   " Юридична консультація Костянтина Костенко" (адвокат,юрист). Відповіді також можливо отримати з допомогою онлайн-консультації  в сеті інтернет, через E-mail: advokat_kvk3@ukr.netможлива доставка за Вашою адресою.

  

  Спадкові спори – це суперечки, в яких спадкоємці, які не отримали належну їм за законом спадщину, зобов'язані в судовому порядку доказувати своє право на спадщину

  Найчастіше у громадян до юриста виникають питання: як вступити в спадкування після померлого родича/чоловіка/дружини тощо, який порядок прийняття спадщини, що робити, якщо немає документів на майно, яке залишилося після померлого, поділ спадкового майна між спадкоємцями – розміри часток при поділі спадкового майна, обов’язкова частка у спадщині, усунення від права на спадкування тощо, адвокат юрист по спадковим справам - де знайти професіонала саме в цій області спорів в Хмельницькому.

  Найбільш поширені спадкові спори,які вирішують юристи:


поділ спадкового майна;

розбіжності між спадкоємцями з приводу розподілу між ними часток спадкового майна;
відновлення пропущеного строку та встановлення додаткового строку для прийняття спадщини;
визнання неправомірним спадкоємцем, виключення особи з числа спадкоємців;
встановлення і доведення факту прийняття спадщини;
оспорювання (недійсність) заповітів, встановлення обов'язкової частки у спадщині;
встановлення в судовому порядку фактів спорідненості та інших юридично значущих фактів, необхідних для прийняття спадщини;
визнання права власності на майно в порядку спадкування за відсутності правовстановлюючих документів на таке майно тощо.

 Не багато хто знає, що спадщина включає в себе всі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві (померлому) на момент відкриття спадщини і які не припинилися внаслідок його смерті.

  Як правило, адвокат чи юрист по спадковим справам повинен роз'яснити спадкоємцям: як вступити у спадок, місце відкриття спадщини, які права та обов'язки виникають після смерті спадкодавця, порядок прийняття спадщини, хто ще може претендувати на майно, яке залишилось після померлого тощо.


 Адвокат (юрист) Костянтин Костенко (Хмельницький) є досвідчений та професійний адвокат та юрист по спадковим справам, який може надати якісну юридичну допомогу спадкоємцям і допоможе знайти правильне та законне рішення при вирішенні спадкових спорів.

З повагою, 

    Костенко  Костянтин ,тел:   096-8119158


 


Всі послуги адвоката, юриста Костянтина Костенко(м.Хмельницкий)

(рос. ) Бесплатная юридическая консультация по вопросам наследственных дел в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда.
Реклама
http://voda-km.com.ua/