Кримінальні справи. Адвокат , юрист з Хмельницький

  Кримінальне право — це сукупність правових норм, що визначають загальні принципи, умови та підстави кримінальної відповідальності; коло діянь, які внаслідок високого рівня суспільної небезпеки визнаються злочинами; види і розміри покарання та інші види кримінально-правового впливу, що застосовуються до осіб, які визнані винними у їх скоєнні, а також підстави та умови звільнення від відповідальності та від покарання.

Джерела кримінального права України:

  1. Конституція України як концептуальна база всього законодавства України, в тому числі і кримінального законодавства (див. статті 29-31, 60, 62, 92).
  2. Кримінальний Кодекс України — основний систематизований законодавчий акт, який об'єднує всю сукупність кримінально-правових норм.
  3. Укладені та ратифіковані Україною міжнародні договори, що містять кримінально-правові норми, які імплементовані в національне кримінальне законодавство (див. Закон України «Про міжнародні договори України»).
  4. Рішення Конституційного Суду України у випадку визнання ним неконституційності кримінально-правових законів (ст. 152 Конституції України).

Уголовные дела. Адвокат.Юрист.Представительство в суде Хмельницкий.(рос)

   Безкоштовна юридична консультація  з питань кримінальних справ в м.Хмельницький -

тел:   096-8119158   " Юридична консультація Костянтина Костенко" (адвокат,юрист). Відповіді також можливо отримати з допомогою онлайн-консультації  в сеті інтернет, через E-mail: advokat_kvk3@ukr.netможлива доставка за Вашою адресою.

 

Кримінальні справи — є найскладнішою галуззю юриспруденції, яка полягає саме в специфіці злочинів. Саме від адвоката,юриста у кримінальних справах залежить виправдання обвинуваченого або ж поліпшення і просування справи. Завданням адвоката чи юриста по даній категорії справ є розробка правильної і результативної тактики ведення справи в інтересах клієнта і використання всіх способів захисту в суді.

  Для цього адвокат чи юрист повинен для здійснення всебічного захисту зібрати всі необхідні докази і надати їх суду з метою зняття звинувачень з клієнта.
Варто відзначити, що обвинувачений повинен сприяти адвокату, юристу у зборі інформації і доказів по справі, не сподіваючись на отримання необхідних матеріалів від слідства. У такому випадку можна сподіватися на успіх!

  Костенко Костянтин (м.Хмельницкий) як кваліфікований юрист та адвокат з кримінальних справ, має напрацьовану практику і досвід роботи більше 11 років в таких справах, знає всі тонкощі кримінального судочинства, та зможе правильно застосувати доказову базу і направити її на користь клієнта, а значить виграти справу.


     Костенко Костянтин (м.Хмельницкий) допоможе в такій категорії питань:
Надання юридичної консультації;
— Представлення інтересів на стадії попереднього слідства і дізнання;
Захист інтересів клієнта в місцевих судах, а також на стадії апеляції і касації;
— Представлення інтересів свідків і потерпілих осіб;
— Захист у Європейському суді з прав людини;
Юридична допомога при знятті судимості і при умовно-достроковому звільненні.З повагою, 
    Костенко  Костянтин
,тел:   096-8119158


Всі послуги адвоката, юриста Костянтина Костенко(м.Хмельницкий)

(рос. ) Бесплатная юридическая консультация по вопросам уголовных дел в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда.
Реклама

http://voda-km.com.ua/