Цивільні справи. Адвокат , юрист Хмельницький

   Циві́льне пра́во (лат. Ius civile; англ. Civil law, нім. Zivilrecht, фр. Droit civil) — галузь права, яка включає в себе норми права, що регулюють майнові та особисті немайнові правові суспільні відносини між рівноправними суб'єктами права — фізичними та юридичними особами, територіальними громадами, державами та іншими суб'єктами публічного права. Предметом цивільного права є майнові та особисті немайнові відносини, так звані «цивільні відносини», засновані на юридичній рівності, вільному волевиявленні, майновій самостійності їх учасників.
  Основу цивільного законодавства становить Конституція України .
  Джерелом цивільного права є і міжнародні договори.
  Основним актом цивільного законодавства України є Цивільний кодекс України

Гражданские дела. Адвокат.Юрист.Представительство в суде Хмельницкий.(рос)

   Безкоштовна юридична консультація  з питань цивільних справ в м.Хмельницький -

тел:   096-8119158   " Юридична консультація Костянтина Костенко" (адвокат,юрист). Відповіді також можливо отримати з допомогою онлайн-консультації  в сеті інтернет, через E-mail: advokat_kvk3@ukr.netможлива доставка за Вашою адресою.

 

Цивільні спори - спори в сфері цивільних правовідносин, які стосуються майнових та особистих немайнових відносин громадян між собою, між громадянами та організаціями.

  Специфічними цивільними спорами є: суперечки в сфері сімейного права, трудові спори, спадкові спори та справи про адміністративні правопорушення

  Найпоширенішими цивільними спорами, як правило, є стягнення боргу за розпискою або договорами та судові спори з банками щодо повернення депозитних коштів або з приводу виконання кредитних договорів. При стягненні боргу за розпискою слід пам’ятати про строк позовної давності, який становить 3 роки та починається з наступного дня після закінчення строку для повернення боргу. Щодо судів з банками, то слід звернути увагу, що в спорах, що стосуються повернення депозитних коштів, необхідно зважати на положення та умови, затверджені відповідним банком, в який найчастіше, зазначені умови та порядок повернення депозиту, сума комісії за дострокове повернення депозиту, порядок нарахування процентів при достроковому знятті депозитних коштів тощо.

  Спори, які відносяться до категорії цивільних спорів: 

 • стягнення боргу за розпискою та на підставі договорів;
 • відшкодування матеріального збитку;
 • компенсація моральної шкоди;
 • визнання права власності;
 • захист інтелектуальної власності та авторських прав;
 • неналежне виконання зобов'язань за договором;
 • змушення до виконання зобов'язань;
 • спори з банками щодо повернення депозитів, погашення кредитів;
 • спори зі страховими компаніями з питань відшкодування страхового відшкодування;
 • витребування майна з чужого незаконного володіння, усунення перешкод у використанні майна;
 • спори в сфері житлового права: виселення, зняття з реєстрації, позбавлення права проживання;
 • оспорювання договорів;
 • справи про адміністративні правопорушення .  Адвокат юрист Костенко Костянтин чи його юридична компанія надасть Вам попередню консультацію, підготує всі необхідні документи і візьмє на себе обов'язок представляти Ваші інтереси в процесі судового розгляду.

  Ваші права та інтереси будуть захищатися професійним юристом чи адвокатом, який зможе допомогти у вирішенні навіть найскладніших ситуацій.

З повагою, 

    Костенко  Костянтин ,тел:   096-8119158Всі послуги адвоката, юриста Костянтина Костенко(м.Хмельницкий)

(рос. ) Бесплатная юридическая консультация по вопросам гражданских дел в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда.
Реклама
http://voda-km.com.ua/