Сімейні справи. Адвокат , юрист Хмельницький

  Сімейне право — це система правових норм, спрямованих на врегулювання особистих немайнових та майнових відносин між: подружжям, батьками та дітьми, усиновлювачами та усиновленими, опікунами, піклувальниками та підопічними, патронатними вихователями та їх вихованцями та інших сімейних відносин між членами сім'ї та родичами.
 
Основними джерелами сімейного права є Конституція, Сімейний кодекс та інші нормативно-правові акти України.

Семейные дела.Адвокат.Юрист.Представительство в суде Хмельницкий.(рос)

   Безкоштовна юридична консультація  з питань сімейних справ в м.Хмельницький -

тел:   096-8119158   " Юридична консультація Костянтина Костенко" (адвокат,юрист). Відповіді також можливо отримати з допомогою онлайн-консультації  в інтернет, через E-mail: advokat_kvk3@ukr.netможлива доставка за Вашою адресою.

 

При укладенні шлюбу ми не замислюємося про можливість виникнення розбіжностей та суперечок в майбутньому, але це може торкнутися кожного з нас. Спори в сфері сімейного законодавства є морально вимотуючими. Такий вид спорів ускладнюється, коли відбувається поділ спільно набутого майна, вирішується питання про те, з ким буде проживати спільна дитина (діти), визначається порядок спілкування з дитиною (дітьми), встановлюється сума та порядок виплати аліментів. Не завжди можна об'єктивно оцінити ситуацію, що склалася і прийняти вірне рішення, особливо в стані емоційного переживання. 

  Самостійні дії щодо вирішення такого виду спорів, без юридичної освіти та не маючи практичного досвіду їх вирішення, в більшості випадків, є причиною незадовільного результату, особливо при розподілі майна у разі розірвання шлюбу або в суперечках пов'язаних зі спільними дітьми. 

  Адвокат юрист Костенко Костянтин (м.Хмельницкий) має великий досвід вирішення спорів у сфері сімейного права,  надасть Вам юридичну консультацію та допоможе вирішити ситуацію, що склалася на Вашу користь .

Розірвання шлюбу (розлучення)

1. Розірвати шлюб можна двома способами:

1. За згодою обох з подружжя, подавши спільну заяву у відділ державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС).

2. Якщо між подружжям не досягнуто згоди щодо розлучення, один з подружжя подає позовну заяву про розірвання шлюбу до суду. 

  Подружжя, яке прийняло рішення та досягло згоди про розірвання шлюбу подають спільну заяву про намір розірвати шлюб в органи РАЦС. Якщо така заява не була відкликана і немає інших причин для відмови в її задоволенні, РАЦС виносить постанову про розірвання шлюбу протягом одного місяця з дня подачі відповідної заяви. Якщо на момент подання заяви у подружжя є спільні діти, які не досягли 18 років, як рідні, так і усиновлені ними спільно, РАЦС не має права приймати заяву про розірвання шлюбу

  Якщо подружжя не досягло згоди щодо розлучення, мають неповнолітніх дітей, не можуть визначити частки спільно набутого майна у шлюбі, не можуть досягти згоди про розмір аліментів тощо, один з подружжя подає позовну заяву про розірвання шлюбу до суду за місцем знаходження другого з подружжя. 

2. Розподіл спільно набутого (сумісного) майна

  Майно, придбане, у шлюбі чоловіком або дружиною є їх спільною сумісною власністю та при розлученні підлягає розподілу в рівних частинах між подружжям. 

  Таким майном може бути: 

  • Нерухоме майно (квартира, будинок, офіс, склад, земельна ділянка);
  • Рухоме майно (машина, меблі, побутові прилади тощо);
  • Грошові кошти на рахунках в банках тощо. 

3. Аліменти

  Відповідно до норм Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

  Розірвання шлюбу не звільняє батьків від їх обов’язку утримувати дитину (дітей). 

4. Визначення місця проживання дитини, порядку спілкування, повне або часткове позбавлення батьківських прав

5. Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків.


  Адвокат юрист Костенко Костянтин проконсультує  Вас з усіх питань, допоможє скласти необхідні документи, а також візьме на себе обов'язок представляти Ваші інтереси у суді.


З повагою, 
    Костенко  Костянтин
,тел:   096-8119158


    


Всі послуги адвоката, юриста Костянтина Костенко(м.Хмельницкий)


(рос. ) Бесплатная юридическая консультация по вопросам семейных дел в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда.
Реклама

http://voda-km.com.ua/