Абонентське юридичне обслуговування Хмельницький


   Безкоштовна юридична консультація  з питань абонентського юридичного обслуговування в м.Хмельницький -

тел:   096-8119158   " Юридична консультація Костянтина Костенко" (адвокат,юрист). Відповіді також можливо отримати з допомогою онлайн-консультації  в сеті інтернет, через E-mail: advokat_kvk3@ukr.netможлива доставка за Вашою адресою.


  Абонентське юридичне обслуговування - це комплекс послуг, який передбачає всебічне правове забезпечення діяльності бізнесу чи приватної особи . Дані послуги необхідні для стабільного ведення господарської діяльності, всебічного захисту інтересів наших Клієнтів,  юридичний супровід у прийнятті рішень для виключення можливих ризиків для діяльності підприємства,
юридичний супровід приватної особи.

  Адвокат юрист Костенко Костянтин (м.Хмельницький) зможе оперативно проконсультувати Вас з юридичних питань у різних галузях права, допомогти в пошуку оптимального вирішення конфліктних ситуацій, підготувати необхідну документацію та проаналізувати вже існуючі договори та внутрішні положення компанії. 

  Абонентське юридичне обслуговування підприємств передбачає надання таких послуг: 

 • Консультаційна підтримка Клієнта;
 • Аналіз договорів та контрактів;
 • Підготовка листів, заяв, пропозицій, проектів договорів і контрактів, внутрішніх положень компанії;
 • Представництво інтересів Клієнта з контрагентами, третіми особами, державними органами;
 • Ведення судових справ Клієнта і підготовка всіх необхідних процесуальних документів, аналіз та ознайомлення з судовими справами, які були ініційовані до початку співпраці з адвокатом юристом Костенко Костянтином (м.Хмельницкий);
 • Інші послуги, які може вибрати Клієнт, виходячи зі специфіки своєї діяльності

  Ви підписуєте з адвокатом юристом Костенко Костянтином (м.Хмельницкий) договір про надання юридичних послуг, що надалі допоможе Вам зменшити податкове навантаження на підприємство за рахунок зменшення витрат на оплату праці найманих юристів

  Переваги роботи з адвокатом юристом Костенко Костянтином (м.Хмельницкий) на умовах абонентського юридичного обслуговування

 • Замість одного або двох штатних юристів чи адвокатів, Ви отримуєте професійного юриста та адвоката, який допоможе вирішити питання, пов'язані з господарською діяльністю Вашого підприємства.
 • Комплексний юридичний супровід діяльності Вашого підприємства допоможе оперативно і швидко вирішити будь-які конфлікти та конфліктні ситуації в процесі діяльності.
 • При наданні разових юридичних послуг, персоналу юридичної компанії необхідно більша кількість часу для повного вивчення ситуації та пошуку оптимальних шляхів вирішення проблеми, ніж при абонентському обслуговуванні.
 • Фіксована абонентська плата і знижка на інші послуги адвоката юриста  Костенко Костянтина (м.Хмельницкий).
 • Можливість індивідуального формування списку необхідних послуг, які надаються в рамках абонентського обслуговування.
 • Кваліфікована юридична допомога без лікарняних і відпусток.

З повагою, 
    Костенко  Костянтин
,тел:   096-8119158


(рос. ) Бесплатная юридическая консультация по вопросам абонентского обслуживания в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда.

Реклама

http://voda-km.com.ua/