Допомога при отриманні субсидій Хмельницький


Помощь при получении субсидий.  Консультации.Хмельницкий.(рос)

   Безкоштовна юридична консультація  з питань допомоги при отриманні субсидій  в м.Хмельницький -

тел:   096-8119158   " Юридична консультація Костянтина Костенко" (адвокат,юрист). Відповіді також можливо отримати з допомогою онлайн-консультації  в інтернет, через E-mail: advokat_kvk3@ukr.netможлива доставка за Вашою адресою.

 1.Надамо повну консультацію юриста щодо отримання субсидій як у нас на офісі так і ,при потребі, у Вас вдома.
2.Заповнимо разом з Вами всі необхідні папери для отриминня субсидій, та при потребі і доставимо та здамо замість Вас.
3.Якщо Ваш випадок - не типовий, проконсультуємо щодо шляхів вирішення та юрист беспосередньо допоможемо зібрати всі потрібні документи.
4.Якщо Вам надійде,на Ваш погляд незаконна, відмова про надання субсидії - ми знаємо,що робити далі.

Допомога при отриманні субсидій Хмельницький

   Пан Х звернувся до нас  з проблемою, яка виникла у нього при оформленні субсидій. Як і інші громадяни,  чоловік отримав  бланки  для оформлення допомоги з  виплат комунальних послуг. Однак  отримати належну допомогу від держави пан Х не може через брак документів.

  Не прописані в будинку і дочка пана  зі свою сім’єю, які теж проживають тут. Будинок оформлений на покійних батьків дружини.

Зараз  оформити   спадщину не можуть через брак коштів. Чоловік звертався в управління  соціального захисту населення,  там сказали що йому та дочці з сімєю, аби отримати субсидії, потрібно приписатися.

  Чоловік спробував зателефонувати на гарячу лінію у кабінет міністрів,  там повідомили те ж саме. Тож оплатити за новими тарифами комунальні послуги люди просто не в змозі, отримати допомогу  від держави також, і такі ситуації не поодинокі.  Громадян,  які мають проблеми з документами, тими  ж прописками – багато.

  Сільський голова каже: ті хто розробляв систему субсидій, багато чого не продумали. Тому й виникає багато проблем. Та повернути ТРЕБА удвічі більше. До того ж винними у такій ситуації будуть ті, хто взяв на себе відповідальність заповнити ці бланки, тож ця система недосконала.

 Люди кажуть: незрозуміло, навіщо уряд ставив таку високу ціну за комунальні послуги, а потім ввів субсидії, які реально отримати сьогодні досить складно, через багато нюансів, які виникають під час заповнення документів.


Вот декілька типових запитань ,з якими нам вже довелося зіткнутися в нашій практиці :

1. Чи захистять субсидії селян, будинки яких опалюються газом і вони зазвичай мають більшу площу, аніж міські квартири. При цьому у них проживають в основному пенсіонери?

2. Як дізнатись, що громадянину призначено субсидію на базі надісланих документів?

3. Які умови отримання субсидії у разі, коли один із зареєстрованих перебуває за кордоном?

4. Чи враховується у сукупний дохід сім'ї соціальна допомога при народженні дитини і чи може у такому разі молода сім'я розраховувати на субсидію?


5. Розкажіть більш детально про умови отримання субсидій для громадян, які вже мають пільги на оплату комунальних послуг?


6. Якщо людина має та сплачує банківський кредит, чи впливає це на можливість отримання субсидії?


7. Якщо в квартирі зареєстрований пенсіонер та особа працездатного віку, яка працює, але в квартирі не проживає. Який відсоток нараховується при субсидії?


8. Як враховувати норму площі приміщення при наявності непрацездатного громадянина до 16 років?


9. Якщо особа у 17 років закінчила школу і ніде не працює. Чи потрібно ставати на облік у Центр зайнятості для того, щоб отримати субсидію?


10. Якщо в квартирі зареєстровано дві особи, одна з яких навчається за кордоном. Чи враховується така особа при нарахуванні субсидії?


11. Чи нараховується субсидія студентам, які проживають в гуртожитку і сплачують за проживання?


12. Якщо в квартирі зареєстрований громадянин, місцезнаходження якого неможливо встановити. Що треба зробити, щоб оформити субсидію?

13.Що робити , якщо Вам відказано в субсидії ?Всі послуги адвоката, юриста Костянтина Костенко(м.Хмельницкий)

(рос. ) Бесплатная юридическая консультация по вопросам получения субсидий в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда.

З повагою, 
    Костенко  Костянтин
,тел:   096-8119158

Реклама
http://voda-km.com.ua/