1. Адвокат & юрист Костенко К.В. (м. Хмельницкий). Юридичні послуги.

Адвокат. Юрист. Адвокатська контора. Юридична практика

          

Адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 , оф. 407 

Мобільний:         096-157-12-97           перша консультація - безкоштовно

E-mail:                     advokat_kvk3@ukr.net

  Костенко Костянтин Володимирович

 


1991 - Хмельницький університет управління та права .

2004 - Аспірантура Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

1991-2002- праця в юридичній галузі до начальника юридичного відділу ТОВ "Агроюрсервіс".

2002 - Початок приватної юридичної практики.

2004 - Адвокат . Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю №331 видане 19.04.2004 (на підставі рішення про видачу свідоцтва про право на заняття адвокатською №7 від 19.04.2004) видане уповноваженным органом Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури - Хмельницька обласна КДКА.
Адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 , оф. 407 

Мобільний:            096-157-12-97          перша консультація - безкоштовно

E-mail:                     advokat_kvk3@ukr.net
HotLog   Юридичні послуги. Трудові спори.  Складання договорів. Безкоштовна юридична консультація. Представництво у суді. Житлові спори. Господарські спори. Адміністративні спори. Цивільні спори. Сімейні спори. Ведення спадкових справ. Вирішення земельних спорів. Кримінальні справи. Захист прав власності. Страхові випадки. Захист споживачів. Банківські спори. Стягнення боргів. Розділ майна подружжя. Юридичний супровід бізнесу. Арбітражні спори. Досудове врегулювання. Позбавлення батьківських прав. Стягнення аліментів. Розірвання шлюбу. Корпоративні спори. Допомога при ДТП. Оскарження рішень суду. Податкові спори. Cкладання позовної заяви. Відшкодування шкоди. Одноразові юридичні послуги.Банкрутство.Інтелектуальна власність.
Інтернет-консультація.Задавайте питання.


Консультативна та юридична допомога при
оформленні субсидій  Хмельницький

Розпочалась хвиля щодо отримання субсидій на комунальні послуги, за які уряд підняв високу ціну. Така на перший погляд доступна державна допомога стала насправді недоступною, адже коли люди  приступили до оформлення документів зіткнулися з багатьма проблемами.Безкоштовна юридична консультація Хмельницький

На сьогоднішній день актуальним є питання своєчасної і грамотної юридичної допомоги. Майже кожен день трапляються ситуації, в який необхідна юридична консультація, в цьому випадку існує безкоштовна юридична консультація. Погодьтеся, не в інтересах громадян платити за юридичну консультацію гроші, при якій подальша допомога у вирішенні та веденні справи не потрібна. А для отримання консультації з приводу тлумачення норми закону, або ж які є права у громадянина не потрібно платити гроші. Для такого випадку скористайтеся безкоштовною юридичною консультацією.


Адвокат

Костенко Костянтин

з спадкових справ Хмельницький

Якщо у Вас виникли проблеми в процесі прийняття спадщини, поділу спадкового майна тощо, адвокат юрист Костянтин Костенко м. Хмельницький, керуючись Вашими інтересами, доможе у вирішені Вашої проблеми.

Адвокат

Костенко Костянтин

з трудових справ Хмельницький

Якщо у Вас з’явились труднощі з роботодавцем, Вам не виплатили заробітну плату, Вас безпідставно звільнили тощо, звертайтесь до адвоката юриста Костянтина Костенко (Хмельницький)

Адвокат , юрист з цивільних справ Хмельницький
Адвокат

Костенко Костянтин

з цивільних справ Хмельницький

Адвокат юрист Костянтин Костенко (м.Хмельницкий)допоможе у вирішенні питань щодо стягнення боргу за розпискою або договорами, спорів з банками, стягнення матеріальних та моральних збитків, вирішення житлових спорів тощо.

Адвокат

Костенко Костянтин

з сімейних справ Хмельницький

Якщо Вам потрібна кваліфікована юридична допомога при розлученні, поділі майна подружжя чи Ви хочете стягнути аліменти на утримання дитини, адвокат юрист  Костянтин Костенко (м.Хмельницкий)допоможє захистити Ваші інтереси.

Ліцензування Хмельницький
Ліцензування

Костенко Костянтин

Хмельницький

Якщо Ваш бізнес потребує ліцензії чи дозволів, адвокат юрист Костенко Костянтин допоможе Вам отримати ліцензію на будівництво, ліцензію на медичну практику, ліцензію на алкоголь та інші – адвокат юрист Костенко Костянтин м.Хмельницький.

Судова практика Хмельницький
Судова практика , представництво в суді

Костенко Костянтин

Хмельницький

Якщо Ваші права порушені та Ви бажаєте захистити їх в суді, адвокат юрист Костянтин Костенко (м.Хмельницкий) допоможе Вам вирішити спір з максимальною вигодою для Вас, його професійні дії та досвід завжди будуть на сторожі Ваших інтересів ...

Договірна практика Хмельницький
Договірна практика

Костенко Костянтин

Хмельницький

В діяльності кожного підприємства одним з головних елементів успішної роботи є коректно і правильно розроблена документація правового характеру - адвокат юрист Костянтин Костенко (м.Хмельницкий)

Абонентське обслуговування Хмельницький
Абонентське обслуговування

Костенко Костянтин

Хмельницький

Адвокат юрист Костянтин Костенко зможе оперативно проконсультувати Вас з юридичних питань у різних галузях права, допомогти в пошуку оптимального вирішення конфліктних ситуацій.

Реєстрація підприємств Хмельницький
Реєстрація підприємств

Костенко Костянтин

Хмельницький

Допоможу відкрити підприємство, яке буде відповідати Вашим потребам, швидко і професійно зареєструю ТОВ, ПП, ФОП, АТ – адвокат юрист  Костянтин Костенко(м.Хмельницкий)


Адвокат , юрист з кримінальних справ Хмельницький
Адвокат

Костенко Костянтин

з кримінальних справ Хмельницький

  Практика у кримінальних справах особливо важлива, адже в першу чергу адвокат (юристкримінальних справах зобов’язаний піклуватися про своїх клієнтів, яких підозрюють у вбивстві або ж звинувачують у скоєнні кримінальних злочинів. Доля цих людей залежить безпосередньо від потерпілого, юридичної допомоги юриста, а також від результатів розслідування і судового розгляду справи.


(рос. ) Бесплатная юридическая консультация в г.Хмельницком по адресу Проскуровская,40 ,тел.096-8119158  .Адвокаты,юристы.     

Адвокаты , юристы юридической консультации Костенко К. всегда готовы дать Вам бесплатную юридическую консультацию по интересующих Вас вопросам. Это не реклама , а правда

.
Реклама

http://voda-km.com.ua/

https://sites.google.com/site/ne0umnichay/klienty/advokat_kostenko/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20123456.png