Батькам здобувачів освіти
Перелік вулиць, закріплених за КЗШ №40 (згідно рішення виконкому)
Вулиці:
Аліма Солоніченка, Архімеда, Арістотеля, Богданівська, Грузинська, Глазунова, Должанського, Індіри Ганді, Канадська, Кастусь-Калиновського, Люберецька, Мірошниченка, Криворізьких рятувальників, Нізамі, Обсерваторна, Олексія Солом’яного, Полєнова, Ползунова, Північна, Річна, Ровенська, Рибінська, Сєдова, Сиваський Спуск, Музейна, Тернівська, Центральна, Кар'єрна, Якуба Коласа.
Провулки: Бібліотечний, Віконний, Звичайний, Опаріна, Центральний.
Площа 40-років перемоги
ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА ЗА ПРИЙОМ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ ДО 1 КЛАСУ - Півкіна Анастасія Олександрівна- СЕКРЕТАР ШКОЛИ. ТЕЛ. 0989871856 ДОКУМЕНТИ В СКАНОВАНОМУ ВИГЛЯДІ ПРОСИМО НАДСИЛАТИ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ ШКОЛИ KZSH40108@GMAIL.COM
Шановні батьки та інші законні представники здобувачів освіти!!! Інклюзивно-ресурсний центр № 2 при Криворізькій гімназії № 27 може здійснювати проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та забезпечувати її системний кваліфікований супровід . Звертайтесь за потреби!!!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЗАТВЕРДЖЕНОГО НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16.04.2018 № 367.
ЗГІДНО З ДАНИМ ДОКУМЕНТОМ, ЯКЩО СТАНОМ НА 31 ТРАВНЯ КІЛЬКІСТЬ ПОДАНИХ ЗАЯВ НЕ ПЕРЕВИЩУЄ ЗАГАЛЬНОЇ КІЛЬКОСТІ МІСЦЬ У ПЕРШИХ КЛАСАХ ЗАКЛАДУ, ТО НЕ ПІЗНІШЕ 01 ЧЕРВНЯ ЗАРАХОВУЮТЬСЯ УСІ ДІТИ ДОКУМЕНТИ ЯКИХ БУЛИ ПОДАНІ У ЗАКЛАД. ЯКЩО Ж СТАНОМ НА 31 ТРАВНЯ КІЛЬКІСТЬ ПОДАНИХ ЗАЯВ ПЕРЕВИЩУЄ ЗАГАЛЬНУ КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ У ПЕРШИХ КЛАСАХ, ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗА ТАКИМИ ПРАВИЛАМИ:
- ДО 01 ЧЕРВНЯ ВКЛЮЧНО ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ДІТИ, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ЯКИХ НА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ПІДТВЕРДЖЕНЕ, А ТАКОЖ ДІТИ, ЯКІ Є РІДНИМИ (УСИНОВЛЕНИМИ) БРАТАМИ ТА/АБО СЕСТРАМИ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗДОБУВАЮТЬ ОСВІТУ У ЦЬОМУ ЗАКЛАДІ, ЧИ ДІТЬМИ ПРАЦІВНИКІВ ЦЬОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ, ЧИ ВИПУСКНИКАМИ ДОШКІЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЦЬОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ (У РАЗІ ЙОГО НАЯВНОСТІ);
- ДО 15 ЧЕРВНЯ ВКЛЮЧНО НА ВІЛЬНІ МІСЦЯ ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ДІТИ, ЯКІ НЕ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЦЬОГО ЗАКЛАДУ, ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЖЕРЕБКУВАННЯ, ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ЯКОГО РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО НОРМ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.
УРАХОВУЮЧИ, ЩО ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ УНЕМОЖЛИВЛЮЮТЬ ОСОБИСТЕ ПОДАННЯ ВАМИ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДО ШКОЛИ, ТОМУ РЕКОМЕНДУЄМО СКОРИСТАТИСЯ ДИСТАНЦІЙНИМ ЗАСОБОМ ПОДАЧІ ЗАЯВИ ДЛЯ ВСТУПУ ВАШОЇ ДИТИНИ ДО 1 КЛАСУ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ.
І СПОСІБ. ВІДПРАВИТИ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ ЗАКЛАДУ ТАКІ СКАНОВАНІ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ:
- ЗАЯВУ ОДНОГО З БАТЬКІВ ДИТИНИ ЗА ЗРАЗКОМ
- СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ;
- МЕДИЧНУ ДОВІДКУ ЗА ФОРМОЮ ПЕРВИННОЇ ОБЛІКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ № 086-1/О «ДОВІДКА УЧНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОБОВ’ЯЗКОВОГО МЕДИЧНОГО ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОГЛЯДУ», ЗАТВЕРДЖЕНОЮ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ВІД 16 СЕРПНЯ 2010 РОКУ № 682, ЗАРЕЄСТРОВАНИМ В МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 10 ВЕРЕСНЯ 2010 РОКУ ЗА № 794/18089 (ЗА МОЖЛИВІСТЮ АБО ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ КАРАНТИНУ);
- ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ (ДОВІДКА ПРО МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ДИТИНИ АБО ОДНОГО З ЇЇ БАТЬКІВ АБО ІНШИЙ ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ПРОЖИВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕРИТОРІЮ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ РОЗМІЩЕНА НА ЙОГО ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ.
ІІ СПОСІБ. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В СИСТЕМІ «ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ» ЗА ПОСИЛАННЯМ HTTPS://SCHOOL.ISUO.ORG ТА ПОДАТИ ЗАЯВУ І ВІДПОВІДНІ ДОКУМЕНТИ (ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ. ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ).
ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЕЛЕКТРОННОЇ АДРЕСИ, НАЗВИ ЗАКЛАДУ ТА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МОЖНА ОТРИМАТИ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ШКОЛИ АБО САЙТІ ДІСО (HTTPS://DP.ISUO.ORG/)
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! ЗА ПОВНОТУ І ДОСТОВІРНІСТЬ УСІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА УСІХ ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ, ВІДПОВІДАЄ (ЗГІДНО З ВИМОГАМИ ЗАКОНОДАВСТВА) ОСОБА, ЯКА ЇХ ПОДАЄ.
ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ
Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому, щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси, які властиві школяру.
У дошкільному віці виникають поки що тільки задатки його перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, уміння керувати своєю поведінкою і діяльністю, достатній рівень розумового розвитку й розвитку мови, наявність пізнавальних інтересів і, звичайно, знань і навичок. Необхідних для шкільного навчання.
Накопичення цих передумов – непроста справа. Що ж можна і чого не можна роботи до школи?
НЕ СЛІД:
· До приходу в школу змінювати режим життя дитини: позбавляти його денного сну, довгих прогулянок, ігор у достатній кількості4
· Оцінювати все, що робить малюк, так, як слід оцінювати діяльність учня;
· Проходити з дитиною програму першого класу, насильно змінюючи гру навчанням.
НЕОБХІДНО:
· прищепити дитині інтерес до пізнання навколишнього світу, навчити спостерігати, думати, осмислювати побачене і почуте;
· навчити долати труднощі, планувати свої дії, цінувати час;
· вчити дитину слухати і чути своє оточення, поважати чужу думку, розуміти, що свої бажання потрібно узгоджувати з бажаннями інших людей - дітей і дорослих, прагнути реально оцінювати свої дії й досягнення.
Світогляд дитини, її знання - це те, про що вона дізналася з вашою допомогою за усі дошкільні роки - знання про навколишній світ, від найближчих його виявів, які вона безпосередньо засвоїла, і до віддалених, які дитина засвоїла, коли їй пощастило подорожувати з вами, з ваших розповідей, бесід, домашніх занять, з книжок, радіо, телевізора, від друзів тощо:
Світогляд дитини - це те, що вона:
· знає про себе (прізвище, ім'я, адресу), свою родину (як звуть батьків, ким вони працюють, що роблять на роботі), своє село, місто, вулицю (трохи історії, назви вулиць, важливі місця, видатні люди);
· знає про явища природи: пори року, їх послідовність (яка пора року настане після літа, а яка після весни, назвати все по порядку), місяці кожної пори року, їх загальну кількість і послідовність; дні тижня, частини доби; про сон це, дощ, сніг, урожай; що таке борошно, цукор і як їх роблять, з чого роблять хліб тощо;
· знає про світ;
· полюбляє робити у вільний час (улюблені книжки, музика, вірші, казки, оповідання, письменники, художники, композитори);
· знає про дорослих людей: за віком, професіями, які бувають люди вдома і на роботі, серед людей, на вулиці - за своєю вихованість невихованістю; добротою, чуйністю - байдужістю; яких людей треба поважати, а яких боятися; звідки, на думку дитини, беруться порядні і непорядні люди;
· знає про сучасну техніку, транспорт.
Перш, ніж почати читати, дитина повинна навчитися слухати, з яких звуків складають слова, які вона вимовляє. Вона повинна навчитися робити звуковий аналіз слів, тобто вміти назвати звуки, з яких складається слово.