Інтегрований урок

Державний стандарт початкової освіти визначає міжпредметну компетентність, тобто «здатність учня застосувати щодо міжпредметного кола проблем знання, уміння, навички, способи діяльності та ставлення, які належать до певного кола навчальних предметів і предметних галузей». Межі між предметами стираються, а навчальний процес стає частиною загальної картини світу.

Тож, у рамках тижня Миру, в Бодаквянській гімназії для НУШ-енят були проведені саме такі уроки української мови, дизайну й технологій, читання та англійської мови.

На уроці української мови разом із вчителем Нещадим Л.О., учні 4 класу ознайомитись із значенням слова мир, користуючись Тлумачним словником української мови, склали асоціативний кущ та сенкан , підібрали слово антонім, а також дізналися значення фразеологізмів зі словом мир. А на завершення уроку зіграли в доміно "Хай панує мир".

На уроці читання у 2 класі, класний керівник Солонець Л.В. та помічник вчителя Іванись С.М.,разом із дітками розгадували анаграми, читали цікаві казочки про мир, виготовляли листівки-побажання для захисників.

Урок праці також може бути цікавим, якщо працюєш у команді, тож учні 4 класу разом із класним керівником, Зінченко Л.В. створили листівки-композиції "Лети,голубе миру!"

Учні 5-го класу, які уже подолали першу сходинку НУШ, але продовжують навчатися за її принципами, на уроці англійської мови із вчителем Ярошенко Ю.В. в , створили інформаційну фотозону під назвою “Peace for Ukraine”. Діти виготовили голубів миру із закликами до миру на іноземній мові. Діти вивчили основні слова – Мир, свобода, голуб(символ миру на всій Землі).

Віримо, що така форма роботи навчить наших здобувачів освіти критично мислити, краще розуміти, засвоювати та застосовувати загальні поняття, толерантно ставитися до різних цінностей і поглядів, бути відповідальними і справжніми патріотами рідної України