ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΥΛΗ ΒΙΑ
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
Μαθητές και μαθήτριες του τμήματος Α3 του σχολείου μας συμμετείχαν μαζί με άλλα σχολεία της περιοχής σε εκδήλωση με θέμα: «Έμφυλη Βία» που διοργάνωσε το ΓΕΛ Ζεφυρίου και πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 10 Μαΐου 2023 και ώρα 6.00-8.00 μ.μ στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» του Δήμου Φυλής. Ειδικότερα, ο μαθητής Ευθυμίου Χριστόφορος και οι μαθήτριες Γκαρμίρη Χριστίνα, Ελ Ρουμπία Μαρία, Μανωλοπούλου Ελένη και Υψηλάντη Καλλιόπη κατέγραψαν και παρουσίασαν τις σκέψεις τους ενώ η μαθήτρια Υψηλάντη Καλλιόπη δημιούργησε σχετική αφίσα.
Συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας!!
Υπεύθυνη εκπαιδευτικός: Καπνίση Αλεξάνδρα
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)