Deze week geven we je enkele tips om te zorgen dat je cursusmateriaal in orde is en klaar om te studeren.
controleer
of je voor elk vak al het materiaal (bv. extra oefenbundel, extra theorie …) hebt
of elke cursus ingevuld is;
of alles in de juiste volgorde zit;
of je alle (foto’s van) taken en toetsen hebt. Misschien stelt je leerkracht gelijkaardige vragen op het examen;
bekijk of je alles goed begrijpt. Misschien zijn er nog leerstofonderdelen waar je extra uitleg voor nodig hebt;
maak voor elk vak een overzicht van wat je moet kennen en kunnen;
maak eventueel een lijstje met vragen die je nog aan de leerkracht wil stellen.
Meer info vind je op Smartschool bij het vak 01leerlingenbegeleiding.
donderdag 19 mei 2022
12.55 uur - 16.30 uur
leerlingen derde graad ASO en TSO
Meer informatie is beschikbaar in de begeleidende brief.
dinsdag 17 mei 2022
08.30 uur - 17.00 uur
begeleidende leraren: mevrouw D. Rubens, mevrouw M. Willems & meneer R. Aussems
Meer informatie is beschikbaar in de begeleidende brief.
maandag 16 mei 2022
08.00 uur - 18.00 uur
begeleidende leraren: mevrouw M. Geraerts en mevrouw Y. Froyen
Meer informatie is beschikbaar in de begeleidende brief.
Het weer blijft fantastisch, maar alleen omdat de leerlingen van 3DF en FD dat meegebracht hebben van de Belgische kust!
De video van de eerste dag is alvast ter beschikking om na te genieten van deze zonovergoten dag vol activiteiten in Gent en Oostende.
Het fotoalbum met leuke plaatjes is ook ter beschikking hier.
Deze week worden de winnende gedichten van de derde graad in de kijker gezet. Het gaat hierbij om de volgende leerlingen: Jade Jonckers, Jana Claesen, Kyara Lox, Kato Colson, Rune Stox, Yannick Lambrichts en Kalien Kerkhofs. Proficiat!