Зона безпеки життєдіяльності
Інтерактивні вправи з безпеки життєдіяльності Правила безпеки під час війни - Навчальні ресурси (wordwall.net)
Правила дій під час тривоги при дистанційному навчанні
І місце у номінації «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ: ЗНАЄМО ТА ДІЄМО» (ВІДЕО) VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» (автор: Софія Чихун, учениця 4 класу Комунального закладу «Східненський ліцей» Музиківської сільської ради Херсонської області )
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ
Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.
НЕБЕЗПЕКА НА ВОДІ: ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ
Якщо ви хочете, щоб ваш відпочинок біля водойм, озер і на морі приносив тільки користь і позитивні емоції, необхідно знати правила поведінки на воді для дітей влітку і обов’язково провести з ними профілактичну бесіду. Слід розповісти їм, до яких наслідків можуть привести нехтування порадами дорослих і власна неуважність.
У першу чергу дітей слід попередити, що:
Купатися у водоймах закритого типу, де немає облаштованих пляжів і рятувальників, *заборонено;*
Наближатися близько до води і заходити в неї можна тільки під наглядом дорослих;
У тих місцях, де поблизу знаходиться вивіска про заборону купання, купатися не варто, так як це може призвести до сумних наслідків;
Запливати за буйки, навіть якщо дорослі знаходяться поблизу, не потрібно;
Слід бути акуратним у воді і не плавати на глибині, понад росту дитини;
У малознайомих місцях пірнати також строго-настрого забороняється, так як це може призвести до травм.
Правила поведінки на воді для дітей створені не просто так і про це повинні знати кожна дитина і її батьки. Дотримання цих правил — це запорука здорового і безпечного відпочинку. Безпека на воді для дітей повинна в першу чергу створюватися саме батьками, так як тільки вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя дитини.