Sezóna 2014/15

Stále se rozrůstáme!!!

V sezóně 2014/15 se tréninků účastnilo kolem 40 hráček ve věku 8 - 17 let. Týdně bylo celkem 5 tréninků pod vedením 6 trenérů - Ilony Kolářové, Zuzky Komínkové, Romany Novákové, Martina Komínka, Ivoše Podskalského a Václava Štochla. Účastnili jsme se celkem 3 dlouhodobých soutěží - krajského přeboru kadetek a starších žákyň a krajského minivolejbalu.

KADETKY

Poprvé jsme se zúčastnili krajského přeboru v kategorii kadetek. V konkurenci 8 družstev jsme hlavně sbírali zkušenosti pod vedením Venci Štochla. Z 28 zápasů se podařilo zvítězit v šesti, ačkoli několik dalších zápasů bylo rozehráno velmi dobře. Nakonec holky v předposledním zápase porazily jasně Čelakovice 3:0 a obsadily 7 místo právě před Čelakovicemi. V příštím roce bychom měli hrát skoro ve stejném složení jako v letošní sezóně, tak snad se posuneme v tabulce trochu výše.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Už se stává tradicí, že z podzimní části postupujeme do lepší skupiny, ačkoli letos to bylo až v dodatečné kvalifikaci v Brandýse nad Labem, kde jsme si zajistili postup z druhého místa. Ve vyšší výkonnostní skupině už jsme opět naráželi na velmi kvalitní soupeře a po 5 výhrách z 21 zápasů jsme obsadili předposlední místo se shodným počtem bodů jako šestá Mladá Boleslav. Celkové umístění 7. místo z 21 družstev je velmi slušné.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Mladší žákyně se opět účastnily krajského přeboru v minivolejbale. Celkem je čekalo 5 turnajů. V kategorii modrého minivolejbalu si nejlépe vedlo družstvo Bára Chowanioková, Madla Komínková a Bára Sázavská. Největšího úspěchu dosáhla v nejmladší žluté kategorii dvojice Líza Jírová a Kačka Paloušová, které obsadily v oblastním kole Čechy západ v Plzni 3. místo.

A co nás čeká?

Asi nás bude zase o něco víc. Budeme hrát krajský přebor kadetek a starších žákyň a objedeme pár minivolejbalových turnajů. A budeme hrát volejbal, protože nás to baví.

Historicky první vítězství kadetek 3:0 nad Nymburkem stálo trenéra 8 nanuků. Jen tak dále.

A na závěr společná fotka