Sezóna 2012/13

Další sezónu má za sebou družstvo žákyň volejbalového oddílu TJ Spartak Hořovice. Opět jsme ji zahájili soustředěním v Rokycanech.

Družstvo starších žákyň se účastnilo krajského přeboru. V podzimní části se s minimálními zkušenostmi překvapivě probojovaly do vyšší výkonnostní skupiny.

V zimní části už za zkušenějšími družstvy zaostávaly a celkově obsadily 6. místo z 13 zúčastněných družstev. Na kurtech se v průběhu sezóny vystřídaly: Jana Březinová, Magda Eiseltová, Katka Chowanioková, Dominika Machová, Lucie Müllerová, Eliška Nosková, Eva Nováková, Lili Nyklová, Jája Opatrná, Anežka Růžičková a Jana Smetanová.

Anežka Růžičková blokuje na mistrovském turnaji v Komárově

Minivolejbal

Mladší žákyně se zúčastnily několika turnajů v minivolejbale. V modrém minivolejbale si nejlépe vedla dvojice Dominika Laubová a Adéla Moulisová, které střídavě doplňovány Eliškou Noskovou, Míšou Reiserovou a Simčou Podskalskou sklidily několik úspěchů: 2 x 1. místo na regionálním turnaji v Příbrami a 2. místo v zemském kole Čechy západ a postup do celostátního finále do Brna.

Úspěšné družstvo z Jablonce - 2. místo v zemském kole Čechy západ

V červeném minivolejbale se dvojice Míša Reiserová a Simona Spoustová umístila na 4. místě v krajském finále v Neratovicích.