Sezóna 2010/12

Ve této sezóně jsme se poprvé pustili do zápasových klání. Ne v klasickém šestkovém volejbale, ale v barevném minivolejbale, který se hraje ve dvojicích či trojicích.

Středočeský minivolejbal

První zkušenosti jsme získávali na turnajích v Příbrami. Výsledky najdete zde. Středočeský minivolejbal byl zakončen 20. května v Kolíně na finále, kde jsme už sbírali i cenné kovy. V červeném minivolejbale dvojice Adéla Moulisová a Dominika Laubova ještě zůstala pod stupni vítězů (5.-6. místo), ale v modrém čtveřice Jana Březinová, Katka Chowanioková, Anežka Růžičková a Jana Smetanová získala bronzové medaile.

Minivolejbal

Další minivolejbalová porce nás čekala v Nymburku, odkud si trojice Eliška Nosková, Adéla Moulisová a Dominika Laubová vybojovala postup do českého finále v Jablonci.

Typický obrázek minivolejbalového turnaje

Minivolejbal - finále Čechy západ Jablonec 9. - 10. června 2012

Na 32 hřištích se utkalo 219 družstev, což představuje 708 mladých volejbalistů. Naše zástupkyně - Eliška Nosková, Adéla Moulisová a Dominika Laubová - se rozhodně neztratily. Obsadily v sobotní skupině po pěti výhrách a jedné prohře třetí místo v sedmičlenné skupině. V neděli tak postoupily do druhé výkonnostní skupiny, kde po třech výhrách a třech prohrách obsadily také třetí místo a tím skončily celkově desáté vybojovaly postup do celostátního finále v Ostravě. Výsledky a fotky od organizátorů

Kromě bojů na travnatých kurtech jsme dvakrát šli podpořit naši mužskou reprezentaci v evropské lize proti Rumunsku a Turecku. V neděli nás reprezentanti navštívili i na kurtech a upodpisovali se k smrti.

Společné foto ze soustředění