2023-2024

Сьогодні в КЗПО «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»  відбувся  ІІ етап  конкурсу  поезії  в рамках Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу дитячої та  юнацької творчості «Чисті роси» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  Вітаємо наших ліцеїстів - Мусіловську Владу - 1місце (кер. Заячківська Оксана Василівна) та Цибака Олександра - 2 місце (кер . Заводовська Олена Дмитрівна). Пишаємось та бажаємо нових успіхів!!! 

Один сучасний український письменник-мрійник-філософ написав, що, аби пізнати Україну, не потрібні детально розроблені маршрути чи путівники. Варто просто «впіймати» першу-ліпшу електричку, поїзд, або автобус і доїхати до того місця, яке видається вам цікавим.Погодьтесь, коли ми кудись  їдемо, нам хочеться подивуватися місцевими цікавинками, властивими саме нашій малій батьківщині.

В п'ятницю ми вирушили  в мандрівку до гончарних майстерень «Покутська кераміка» - виробничого об’єднання творчих людей, що поклали за мету відродження, осучаснення і запровадження до широкого вжитку екологічно чистого глиняного посуду, створеного за старовинними технологіями гончарів Покуття.

Нам пощастило спробувати власноручно попрацювати з глиною і побачити виготовлення керамічних виробів з гончарної глини: посуду, іграшок, прикрас, сувенірів тощо.

Не залишили без уваги й Алею слави Героїв, де діти молитвою віддали шану землякам, які загинули у російсько-українській війні з 2014 року.

У нашому   ліцеї  відбувся благодійний ярмарок для збору коштів онкохворому хлопчику з с. Торговиця. Ідея ярмарку належить вчителю математики та технологій Заячківській Уляні Іванівні, яка з учнями 5 класу на уроках виготовила м'які іграшки. Ярмаркову ідею охоче підтримали учні інших класів, тому асортимент товарів був різноманітний: торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, піца, булочки, канапки, сік– чого тільки не було на столах!  Домашню випічку охоче скуповували не тільки діти, а й вчителі та звичайні перехожі.

Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку. Завдяки спільним зусиллям було зібрано 9000 гривень.

Літературно-музична світлиця "Мова сили й простоти", приурочена Дню писемності і мови, яку підготували учні 6 класу разом з класним керівником Крайнічук Іванною Василівною та вчителем музичного мистецтва Драганчуком Ігорем Михайловичем.

 Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Ми маємо безцінний дар: одну з найкрасивіших і наймилозвучніших мов світу. Всебічна підтримка державної мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток - почесна місія кожного громадянина України.

Найменші учні Тишківського ліцею змалечку плекають у своїх серцях любов до рідної мови та рідного слова. Класний керівник, Наталія Іванівна подбала, щоб  День української писемності і мови пройшов максимально продуктивно та цікаво. Першокласники переглядали навчальні відео про цікаві факти української мови, розвивали творчі навички, розфарбовуючи тематичні розмальовки, вправляючись у каліграфії, вивчаючи літери та  слухаючи українські казки. 

27 жовтня у День української писемності і мови учителі та учні 8-11 класів  Тишківського ліцею долучилися до Радіодиктанту національної єдності й відкрили свої серця перед красою й величчю українського слова. Авторкою радіодиктанту-2023 р. стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Назва тексту — «Дороги України». Читав текст диктанту Олексій Гнатковський – актор театру та кіно, який зіграв Івана Довбуша у фільмі «Довбуш».

Ми пишаємося нашою мовою, її розмаїттям та багатогранністю, бо вона - наше найбільше багатство. Якщо вважаємо себе справжніми патріотами України, то повинні кожного дня удосконалювати свої знання рідної, української мови.

27 жовтня у Тишківському ліцеї був фінальний день Тижня стилю - "Піжамний" день. Панувала атмосфера затишку і домашнього комфорту, бо учні прийшли у піжамах та домашньому одязі. Традиція влаштовувати піжамні вечірки для дітей прийшла до нас з Америки. Її мета - об'єднання учнів у велику родину, де можна дозволити собі іноді побути в піжамі і домашніх капцях. Стає тепло на душі від того, що ліцей – це твоє тепле домашнє місце, де тобі добре. 

Сьогодні у Тишківському ліцеї відбулося свято шкільної родини, яке ознаменувало початок нового 2023-2024 навчального року. Надзвичайно радісне, щире, емоційне, сучасне, трендове - воно запалило серця школярів, дало натхнення для нових починань, подарувало зворушливі миті й неповторну красу українських вишиванок. Дякуємо Господу та ЗСУ за змогу радіти цій важливій події, віримо у нашу перемогу.

Сьогодні ліцей знову зібрав на шкільному подвір'ї  усіх учнів, а особливою стала ця зустріч для маленьких першокласників, бо вони відкрили першу сторінку великої книги знань. І не менш щемливим було свято для майбутніх випускників, тому що наступного вересня вони будуть підкорювати вже не шкільні вершини. Дякуємо гостям свята за щирі слова вітань та побажань. Особлива вдячність усім, хто долучився до акції "Благодійність замість квітів", спільними зусиллями зібрано 8120 грн., які передано для  потреб ЗСУ.

Свято шкільної родини - символ дружнього єднання педагогів, батьків, учнів, а також свято мудрості, доброти і людяності. Тож вирушаймо до країни цікавих наук і невичерпних знань.