Новини 2022-2023 н.р.

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ від 16.03.2022 р. № 143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України».

Щоденно о 9.00 в Україні — загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії РФ.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав громаді Теофіпольщини рюкзаки з канцелярським приладдям. 3 із них отримав Теофіпольський ліцей №1.

Наплічник містить повний набір канцтоварів і необхідного шкільного приладдя: щоденник, зошити, фарби, пляшку для питної води, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці.

Кожен рюкзак знайшов свого господаря і буде гарним помічником школяреві в Країні знань.


Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав громаді Теофіпольщини рюкзаки з канцелярським приладдям. 3 із них отримав Теофіпольський ліцей №1.

Наплічник містить повний набір канцтоварів і необхідного шкільного приладдя: щоденник, зошити, фарби, пляшку для питної води, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці.

Кожен рюкзак знайшов свого господаря і буде гарним помічником школяреві в Країні знань.


28 червня - Випускний вечір у Теофіпольському ліцеї №1. 

Дата обрана невипадково: діти та батьки хотіли отримати  документи про освіту в день одного з найбільших державних свят України - День Конституції.

Педагогічний колектив щиро вітає випускників 2023 року — сміливих, креативних, незламних!

Бажаємо випускникам відмінного старту на життєвому шляху! 

Учителям — гордості за успіхи своїх учнів! 

Батькам — здійснення найзаповітніших мрій, аби їхні діти восени повернулися додому із заліковими книжками омріяних вузів!

Усім — здоров’я і миру, прекрасного спокійного відпочинку!

Україні — перемоги!

Випускники! Ліцей не прощається з вами — він каже вам «До побачення! До нових зустрічей!» і радо відчинятиме перед вами двері завжди!


21 червня кожного року світ відзначає свято краси та природи - Міжнародний день квітки. 

Дата святкування обрана на честь дня літнього рівнодення. Крім того, саме в червні земля покривається найбільшою кількістю квітів.

Теофіпольський ліцей №1 прагне створити для здобувачів освіти та працівників таке освітнє середовище, де пануватиме гармонія безпеки і краси. Тому звертаємося до всіх небайдужих долучитися до благодійного проєкту «Квіти для школи».

Щоб долучитися до збору коштів, потрібно перейти на сайт проєкту https://flowers4school.com/ й обрати з переліку, для кого зробити донат: усім школам/ліцеям України чи конкретно нашому закладу освіти — Теофіпольському ліцею №1.


Всесвітній день дитячого футболу (World Children's Football Day) заснований Організацією Об'єднаних Націй для залучення молоді до спорту та відзначається щорічно 19 червня. 

Рух — це життя, а футбол вважається найрухливішим видом спорту.

Здобувачі освіти Теофіпольського ліцею №1 шанують цей вид спорту і захоплюються ним. У курсі фізкультури чимало годин відведено на ігрові види. Діти дуже люблять уроки футболу. 

Футбол — це командна гра, тож у дітей розвивається уміння працювати в колективі, формуються навички планування, відповідальності за свої дії, виховується характер і лідерські якості. Завдяки спілкуванню в команді формуються соціальні навички, завзятість, сила волі.

У футболі треба вміти швидко оцінювати ситуацію та приймати рішення. Заняття футболом  розвивають не лише фізичні якості, а й розумові здібності дитини, уважність, стратегічне й тактичне мислення. Футбольні тренування покращують емоційний стан учнів, допомагають від психологічної перевтоми та в цілому підвищують загальне самопочуття.

Багато ліцеїстів залюблені в цей вид спорту і прагнуть займатися футболом і надалі.

Діти! Бажаємо вам наполегливості в досягненні мети!

Дякуємо ЗСУ за можливість втілювати ваші мрії в життя!


У 2023 році День батька в Україні відзначають 18 червня. 

Цей день є ще однією нагодою сказати татам про свою любов до них та нагадати про те, як ви їх цінуєте.

На жаль, через повномасштабну війну не всі батьки можуть бути поруч зі своїми дітьми в цей день. Хтось із татів захищає рідних та Україну на фронті, а хтось навіки став героєм.

Бути хорошим батьком —найвідповідальніша і  найпотрібніша робота в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов'ю і терпінням — таке може тільки тато. 

Теофіпольський ліцей №1 вітає гідних батьків. Ми пишаємося вами та бажаємо щастя і здоров'я, миру й добра!

Бажаємо мудрості і сил, щоб завжди бути для своїх дітей джерелом розуміння і підтримки. 

Будьте впевненим чоловіком з твердим характером, але в той же час з добрим серцем, повним батьківської любові. Хочемо, аби ви завжди пишалися своїми дітьми і розділяли з ними кожен успіх, кожну перемогу.

Хай збуваються всі батьківські мрії!


Дорогі наші випускники! 

Вітаємо із закінченням 9 класу і отриманням Свідоцтва про здобуття базової середньої освіти!

Чимало із вас продовжать навчання в нашому ліцеї. А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до поставленої мети. 

Нехай сьогоднішній день буде успішним стартом дорослого життя! 

Усе у ваших руках, можливості безмежні, треба тільки рухатися вперед з життєлюбством і наполегливістю.

Удачі вам, наші дорогі діти! Миру і добра!

Слава Україні!


16 червня — закриття літнього табору при Теофіпольському ліцеї №1.

Цей день провели дуже цікаво і насичено: діти займалися різними активностями по локаціях: малювання піною («Мистецька»), подорож країнами світу («Географічна»), руханки, фізкультхвилинки, ігри, змагання («Спортивна»), розвиваючі психологічні ігри та тренінги («Психологічна»).

Родзинкою дня стало Свято театралізованих цукерочок, з якими відпочивальники фотографувалися,  гралися, а також аквагрим,  який творила для дітей учителька мистецтва Ящук О.П.

Закінчився день загальним зібранням учасників і урочистим закриттям літнього табору «Незламні» з надією, що наступного літа знову зустрінуться, щоб  відпочивати разом!

Задоволені і щасливі, учні та педагоги ідуть на канікули.

Дякуємо організаторам (Вісарчук Т.П. і Дубенюк Т. І.) та усім педагогам табору за дива для дітей!


Літній табір продовжує свою роботу. 

У середу відпочивальники старалися комунікувати і бути прикладом, знімали відео, ділилися досвідом (День блогера). Загін «Сімейка» був запрошений в Агенцію місцевого розвитку, де говорили про різнобічність професії блогера.

Крім того, учасники табору долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух — це здоровʼя», провівши масовий легкоатлетичний забіг на символічну відстань, далі — робота по локаціях різних видів спорту.  

А в четвер відпочивальники веселили інших та усміхалися самі, адже в таборі День усмішки.

Зустрічі в бібліохабі, екскурсії в пожежну частину та Теофіпольський архів, до притулку тварин.

А ще — майстер-клас з виготовлення бургера в кафе «Fresh House».

Неможливо про все розповісти. Головне, що дітворі цікаво!


13 червня на базі Теофіпольського центру культури та дозвілля проходив Конкурс українських стендапів серед учнів ліцеїв Теофіпольської громади. Представляв наш заклад освіти учень 9Б класу Дацюк Володимир і здобув заслужену перемогу. Він підготував оригінальний виступ про себе та родину і вразив журі своєю харизматичністю та манерою виконання. Допомагала учаснику група підтримки!

Вітаємо Володимира з перемогою і бажаємо нових здобутків!

Так тримати!


ІІ тиждень (12.06.23-16.06.23) відпочинку дітей у літньому таборі при Теофіпольському ліцеї №1 розпочався Днем супермена — і ми виявляли силу, мужність і сміливість. Були проведені ігри та конкурси з усіма загонами, також діти виготовляли костюми супергероїв та проводили рятування від небезпеки. Інформаційний дайджест «Отруйні рослини» завершив день.

Наступного дня в нас День капелюха, тому ми всі взяли участь у Параді капелюхів, поспішали за модою, одночасно залишаючись собою. Учитель мистецтва Ящук О. П. провела майстер-клас для учнів з виготовлення капелюшка з різних матеріалів. 

Продовжилася співпраця з Гончаренко-центр, який провів майстер-клас для дітей з виготовлення композиції до Дня червоної троянди.

І, звичайно, ранкові руханки, екскурсії, квести, практичні заняття в класі безпеки, перегляд фільмів та ще багато-багато цікавого…


Уперше рій ім. Сергія Яцуха куреня ім. Тараса Чернишенка Теофіпольського ліцею №1 представляв нашу громаду на ІІ етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив на Камʼянеччині (Гуменецька територіальна громада) з 5 до 11 червня цього року.

Офіційне відкриття ІІ етапу гри «Сокіл»(«Джура») відбулося у Кам'янець-Подільській фортеці. 

До складу команди входили 8 учнів: Анастасія Ангелюк, Валентин Грисюк, Давид Квіквініа, Захар Бушинський, Дмитро Мельник, Каміла Рудківська, Олександр Сірий, Яна Швець. 

Керманичами та мудрими наставниками нашого юнацтва стали вчителі О. І. Богуцький та А. В. Сусь.

Тактична підготовка «Дії підрозділу в бою» і 

тактична медицина,

стрільба з пневматичної гвинтівки та

саперна підготовка,

смуга перешкод за козацькою легендою та рейд-похід з орієнтування по території Зіньковецького лісового масиву, а також змагання зі стройової підготовки «Впоряд» — такими були вишколи, які пройшли усі команди.

Крім того, щовечора збиралося Козацьке коло, на якому учасники гри представляли свої рої в мистецькому конкурсі «Ватра», а ще — демонстрували знання з історії козацтва в інтелектуальній вікторині «Відун».

Із першим досвідом, здобутими нагородами, окрилені надією, наші учасники повернулися додому. І тепер плекають думку про проведення гри «Сокіл» («Джура») наступного року на території нашої громади. А ще — будуть посилено працювати над тим, аби результативно взяти участь у ІІІ Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» («Джура»).


Учитель образотворчого мистецтва Теофіпольського ліцею №1 Оксана Павлівна Ящук брала участь в Міжнародному благодійному двотуровому конкурсі мистецтв “FIESTA FEST VALENCIA” у м. Валенсія (Іспанія), що проводився  22-29 травня і здобула І місце в жанрі “ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО та ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО” у V віковій категорії.

Це не перша перемога нашої колеги на міжнародному рівні. Адже протягом 7-15 квітня

мисткиня була учасницею Міжнародного благодійного двотурового конкурсу мистецтв “Свято весни” у м. Відень (Австрія) і гідно посіла І місце в жанрі “ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО та ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО” у V віковій категорії. 

Щиро вітаємо Оксану Павлівну з черговою перемогою!

Зичимо яскравої життєвої палітри і нових звершень!

Пишаємося колегою і дякуємо за вірність обраній справі!


5 червня при Теофіпольському ліцеї №1 урочистим відкриттям розпочав роботу літній табір «Незламні».

Було сформовано 12 загонів: «Борці», «Веселка», «Спрайт», «Євродіти», «Усмішка», «Лідери», «Торнадо», «Смайлики», «Мисливці за вдачею»,  «Кросворд», «Діамант», «Сімейка».

Слід пам'ятати, що табір - це не продовження освітнього процесу. Це зовсім інший шматочок життя дитини. Це її відпочинок, наповнений яскравими враженнями і тільки хорошим настроєм.

У таборі «Незламні» для дітей створені всі умови для збереження і зміцнення здоров'я, для всебічного розвитку, формування у кожного прагнення до самовираження, розкриття творчих здібностей через різноманітні форми діяльності. 

Метою було організувати виховний простір, що забезпечує необхідні умови для оздоровлення, повноцінного відпочинку дітей, розвитку творчого потенціалу особистості кожної дитини і її соціальної адаптації.

Для відпочивальників запропонована цікава пізнавальна програма, різноманітні заходи, організовано тематичні локації та активності.

Протягом двох тижнів у ролі вихователів з дітьми працюватимуть учителі ліцею, психолог та соціальний педагог, бібліотекар та спеціаліст з охорони праці, інші працівники ліцею.


Сьогодні у Теофіпольському ліцеї №1 проведено майстер-клас зі створення голубів з дзвіночками.

Голуби символізують душі українських дітей, які загинули від рук російських окупантів, а дзвіночки — їхні голоси, які будуть вічно звучати в серцях українців.


4 червня в Україні День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. 

Скорботна дата була створена 2022 року після повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої країни. 

З початку війни загинула 501 дитина і ще майже тисяча дістали поранення.

Кількість загиблих від війни дітей уже переважає саму кількість днів, скільки триває ця повномасштабна війна. За 466 днів – на кожен день випадає смерть дитини. І це один із найстрашніших підрахунків, який може вести держава.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Тільки за офіційними даними правоохоронних органів України, на сьогодні 998 дітей отримали поранення, 389 зникли безвісти, 19 505 примусово депортовані на територію держави-агресора. Напевно, ці цифри не є остаточними і повними.

російська федерація систематично порушує міжнародне право, норми міжнародних документів, що відкривають можливість порушувати питання про визнання російської агресії в Україні актом геноциду проти українського народу.

Не пробачимо!

Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного росіянина, від рук якого постраждала українська дитина!


Сьогодні Теофіпольський ліцей №1 долучився до благодійних заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Колектив нашого закладу освіти нагороджено Почесною грамотою за активну громадянську позицію, високе почуття патріотизму, моральну та фінансову підтримку, значний внесок у справу перемоги.

Крім того, БФ "Ми поруч!" вручив Подяку обдарованій дитині, президенту Республіки Теофіпольського ліцею №1 Тененевій Олександрі за активну участь у шкільному житті, творче натхнення, сміливість, оптимізм, наполегливість у досягненні мети та за волю до перемоги.

Пишаємося нашим педагогічним та учнівським колективом!

Так тримати!

Безмежна і щира вдячність ЗСУ за можливість жити, працювати і навчатися!

Разом до ПЕРЕМОГИ!



Список учнів, зарахованих до першого класу на 2023-2024 навчальний рік

 

1. Бас 

2. Бабійчук 

3. Базалійська 

4. Бензюру 

5. Василюк 

6. Герешко 

7. Гетьмана  

8. Гоцак 

9. Гринішак 

10. Гуменюк

11.Демчишина

12.Денисюк 

13. Дзюбак

14.Дужак 

15.Елікова 

16.Елікова 

17.Загоруйко 

18.Закордонець 

19.Жигодський 

20.Іщук 

21.Кадай 

22.Кокойко 

23.Кухарчук 

24.Лебідь 

25.Леонова 

26.Лірук 

27.Лірук 

28. Лупан

29.Мельник 

30.Михальчук 

31.Мірецька 

32.Навроцька 

33.Навроцька 

34.Наумчик 

35.Павлюк 

36.Панчук 

37.Пархомець 

38.Плосконос 

39.Плужнікова

40.Поцілуйко 

41.Процюк 

42.Рей 

43.Сапуга 

44.Сарнюк 

45.Сивак 

46.Стеценко 

47.Стецюк 

48.Собчук 

49.Тарасов 

50.Теребей 

51.Тененева 

52.Ходак 

53.Чиж 

54.Шайдюк 

55.Шклярук

56. Яцюк

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді є основою сучасної  освітянської галузі.

 Сьогодні на подвір'ї нашого ліцею відбулось урочисте відкриття шкільного етапу військово-патріотичної гри "Сокіл (Джура)", підготовлене творчою групою працівників нашого ліцею.

У змаганні взяли участь два рої — "Човганський рій" та "Рій ім. Сергія Яцуха", які продемонстрували  гарні вміння і навички. 

Програма була змістовною і насиченою. На всіх етапах гри ми спостерігали за безкопромісною і чесною боротьбою. Обидва рої пройшли по 9 випробувань — порогів. 

На І порозі юні джури побували на майстер-класі з військового спорядження, який провели представники Хмельницького районного ТЦК та СП і громадський діяч, опікун куреня ім. Тараса Чернишенка Бабак В.С.

ІІ поріг "Військова зброя" допоміг з’ясувати, як учасники роїв уміють вправлятися зі зброєю, зокрема розібрати та зібрати автомат.

На ІІІ порозі "Впоряд" рої демонстрували свої знання та вміння зі стройової підготовки і виконували маршову патріотичну пісню.

Розв‘язавши

 "Історичний квест", учасники гри подужали ІV поріг. Суть завдання — скласти історичний портрет Богдана Хмельницького та Петра Сагайдачного.

На V порозі "Козацький гарт" по 2 представники з кожного рою долали туристично-спортивну смугу перешкод.

VI поріг "Рятівник" виявив здатність учасників реагувати на незвичайні ситуації та вміння надавати першу домедичну допомогу, транспортувати потерпілого.

VII поріг "Линва" — це силове змагання з перетягування канату.

На VIII порозі рої на швидкість якісно і надійно складали туристичні намети.

ІX поріг "Ватра" дав можливість перевірити, хто із гравців швидше розведе багаття.

Перемогу в чесній боротьбі здобув "Човганський рій".

Конкурс оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшли вчителі математики нашого ліцею Лопухова А.І, Славецька Н.Г., Фесун Т.Г., Юрчук О. М. і виховник куреня ім. Тараса Чернишенка Квасюк В.О.

Висловлюємо вдячність Хмельницькому районному ТЦК та СП, Бабаку В.С. та Теофіпольській селищній раді за сприяння та допомогу!

Особлива подяка організаторам та творчій групі (Богуцький О. Ф., Квасюк В. О., Дубенюк Т.І., Борболюк І. В., Станчук О.І., Пасічник-Олексюк Г. А., Тищук С.О., Вісарчук Т.П.) за підготовку учасників гри, за форму і спорядження!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! 

Героям слава!



1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей, однак уже другий рік поспіль ми проводимо його у воєнний час. 

Дорогі наші діти!

Бажаємо вам щасливого дитинства, радості й удачі, цікавих подорожей і нових друзів, гарних вражень і добрих новин, і, головне, — бути здоровими та жити на рідній українській землі серед милих та любих серцю людей під мирним небом!


Теофіпольський ліцей №1 вітає батьків своїх учнів із Усесвітнім днем батьків

Шановні батьки!

Щиро вітаємо Вас із Усесвітнім днем батьків!

Волею Божею Ви стали батьками. Більшого щастя на Землі, аніж батьківство, немає. 

Бачити сяючу усмішку дитини і допитливі очі, шукати відповіді на дивні питання і пояснювати закони життя, вчасно хвалити і доречно критикувати, уміти сказати рішуче «Ні!» і довгождане «Так!», радіти і сумувати разом, перемагати і програвати, розчаровуватися і вселяти надію, учитися прощати і обожнювати життя та світ — це до снаги лише справжнім батькам — люблячим, жертовним, самовідданим. Саме такими Ви є!

Бажаємо Вам міцної, як граніт, любові і довгих років життя! 

Будьте щасливими зі своїми родинами під мирним небом України!

Дякуємо за розуміння і допомогу, за плідну співпрацю і постійну підтримку! 

Ми гарна команда!

Зі святом Вас, наші дорогі батьки!


Ось і прийшов до нас Останній дзвінок! 

Радісно і весело шумить дітвора на подвір’ї ліцею.

Вітаємо всіх зі святом!

Бажаємо учням цікавих літніх канікул. Випускникам — відмінного старту на життєвому шляху. А вчителям – гордості за успіхи своїх учнів! 

Усім — здоров’я і миру, прекрасного спокійного відпочинку!

Україні — перемоги!


Dzvonyk.mp4

29 травня вперше в історії Теофіпольського ліцею №1 пройшов День без рюкзака. Ініціаторами заходу стали учні 5А та 6А класів, їх охоче підтримали всі ліцеїсти і батьки. За словами директорки Алли Бурлак, під час останнього навчального тижня, перед канікулами, дітей у ліцеї вирішили трохи розвантажити.

Здобувачі освіти були дуже винахідливими. Виявляється, навчальне приладдя й учнівські речі можна принести в таких різних і дивних речах. Це мішечки і торбинки, футляри для музичних інструментів і кошики, сумки для тварин і ліхтарики, валізи та відра… А втім, дивіться самі!


InShot_20230529_201352715.mp4
VID_20230529_193300_093.mp4
VID_20230529_211906_090.mp4
InShot_20230529_192246120.mp4
InShot_20230529_202026828.mp4
video-cdf63c924f59e2a3606476935ac4a5e8-V.mp4
InShot_20230529_160844708.mp4

Уже за кілька днів останній дзвінок й омріяні дітлахами літні канікули🌞🏖

Щоб відпочинок дітей не був зіпсований можливими неприємностями, вирішили нагадати батькам кілька правил безпечної поведінки:

👇

🔸не залишайте дітей без нагляду, будьте уважними до них та їхньої поведінки;

🔹не залишайте відчинені вікна в кімнаті, де перебувають діти, навіть якщо вийшли на хвилинку;

🔸контролюйте, де і з ким перебувають ваші діти, чим вони займаються;

🔹навчіть дітей завжди говорити, куди вони йдуть, вчасно приходити додому, нікуди не йти з незнайомцями без дозволу батьків;

🔸якщо малечу доводиться залишити вдома — проведіть інструктаж з техніки безпеки та залиште номери, за якими можна звертатися по допомогу (поліція — 102);

🔹відпускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй правила дорожнього руху;  а краще — покажіть власним прикладом, як дотримуватися ПДР;

🔸закріпіть на одязі своїх дітей світловідбивальні елементи: це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості;

🔹наголошуйте, що ходити на річку/озеро та самостійно купатися на водоймах — дуже небезпечно;

🔸нагадайте про заборону відвідування лісів та місць, де відбувалися бойові дії;

🔹розкажіть про шкідливість алкоголю, наркотиків та тютюну, а також до чого може призвести вживання цих речовин;

🔸поясніть, чому не можна наближатися до підозрілих предметів на вулиці;

🔹обговоріть алгоритм дій у разі спрацювання сигналу повітряної тривоги під час прогулянки.

Наші вчителі постійно розповідають учням правила безпечної поведінки, але нагадування ніколи не буде зайвим, якщо зможе запобігти трагедії.

Бережіть найдорожчих❤️



Благодійний проєкт 

«КВІТИ ДЛЯ ШКОЛИ»

Шановні мешканці  селища, громади, учні, батьки, учителі!

Запрошуємо вас долучитися до благодійного проєкту "Квіти перемоги для кожної школи". 

Просимо зайти за посиланням, знайти наш  ліцей та внести будь-яку суму. 

Віримо, що розквітне наша Україна і ми здобудемо  Перемогу!

 Щоб долучитися до збору коштів, потрібно перейти на сайт проєкту https://flowers4school.com/ й обрати з переліку, для кого зробити донат: усім школам/ліцеям України чи конкретно нашому закладу освіти — Теофіпольському ліцею №1. Вартість однієї цибулини — 10 грн. Незалежно від суми внеску,  кожна школа/ліцей має можливість отримати 10 тисяч цибулин голландських тюльпанів.

Продовжуємо всі працювати на благо України, наближаючи Перемогу!

Дякуємо ЗСУ!

Слава Україні!

Героям слава!


День рушника в Теофіпольському ліцеї №1

Я вишию сьогодні Україну.

Волічкою розшию небеса.

Я вигаптую золоту пшеницю,

А маки розкидаю навмання.

Я вишию минуле і майбутнє…

Розшию ВІРУ, НАДІЮ, ЛЮБОВ.

Додам тут синьо-жовту Перемогу й барвистий розпис світлих хоругов.

Я вишию сьогодні УКРАЇНУ…

Вишиті рушники — це неповторна спадщина України, неоціненний скарб в українських родинах, благословенний оберіг від зла і біди в дорозі, у родині, подружньому житті, на дорогах війни…

Наші пращури вірили, що вони лікують наші душі від морального спустошення і зневіри. Вишиті рушники показують, що українці — це творці, а не руйнівники.

Ми єдині в прагненні єднатися, пишатися нашою історією, духовністю, плекати нашу українську ідентичність. 

Рушник супроводжує нас, українців, від народження і до смерті, адже на ньому вишите наше життя «червоними і чорними нитками»…

День рушника.mp4

Бібліохаб як універсальний освітній простір використала Томчук С. П., учителька української мови і літератури, для проведення в 7Б класі уроку літератури рідного краю. Ліцеїсти переглянули тематичну виставку, яку для них підготували працівники бібліохабу Моцюк З. П. та Сокоть О.П. Учні ознайомилися з виданнями, які розповідають про наших талановитих земляків. «Літературна Хмельниччина» подарувала Україні ніжних ліриків і вишуканих прозаїків, палких публіцистів і майстерних гумористів.

Любов до України починається з любові до маленької батьківщини і всього того, що її творить.

Професійна компетентність учителя — важлива складова якісної освіти

І хоч ми, учителі, не завжди любимо, щоб нас учили, слід пам'ятати, що «учитель живе до тих пір, поки він вчиться, як тільки він перестає вчитися, у ньому помирає вчитель»(К. Ушинський).

Педагоги Теофіпольського ліцею №1 постійно працюють над підвищенням свого фахового рівня, удосконалюють професійну майстерність, займаються самоосвітою, здійснюють інноваційну діяльність.

24 травня в нашому освітньому закладі була підготовлена і проведена науково-практична конференція «Гармонія світу — це єдність протилежностей», приурочена Дню науки в Україні.

На заході було заслухано та обговорено 8 доповідей, представлених учителями- предметниками різних освітніх галузей: початкова школа (Косянчук Л.А.), українська мова і література (Шишкіна О. К.), історія (Борболюк І. В.), математика (Лопухова А. І.), фізика (Давидюк Л.М.), біологія (Гуцало Л. С.), психологія (Вісарчук Т. П.), мистецтво (Сторожук Г. Л.). 

У кожній роботі подано дослідження  закону єдності протилежностей із практичним застосуванням при викладанні певних предметів і курсів. Таким чином, формуючи компетентності, ми надаємо якісні освітні послуги і готуємо здобувачів освіти до життя.

Тематика нинішнього спілкування багатогранна: об’єктом вивчення були антонімія в мові та антиподи в історії, походження світу та протилежні числа, оксюморон і комплекс Наполеона, боротьба жіночого та чоловічого начал і літочислення, корпускулярно-хвильовий дуалізм і властивості функцій, мистецькі стилі і особливості темпераментів…

Учасники конференції не лише поділилися власними здобутками, активно дискутували, проаналізували роботу колег і високо оцінили її, а також виконали творчі завдання, провели цікаві паралелі, узяли участь у вікторині та тренінгах. Закінчилась конференція годиною релаксації, яку для колег організувала і провела психологиня ліцею Вісарчук Т. П.

Ця конференція стала кульмінацією в реалізації педагогами інноваційного проєкту «Цей білий світ — березова кора»(Л. Костенко).

Якісній профорієнтації випускників сприяє налагоджена співпраця Теофіпольського ліцею №1 зі спеціалістами вищих навчальних закладів  України різного профілю та акредитації. 

Сьогодні нас відвідали представники Харківського національнооо університету внутрішніх справ. Гості підготували вичерпну презентацію про свій заклад, розповіли про особливості вступу та умови навчання, а також говорили про престижність професії, обов‘язок перед суспільством та покликання. Змістовно і вичерпно відповіли на запитання ліцеїстів. 

Зустріч було організовано для здобувачів освіти 10-11 класів Теофіпольського ліцею №1.

Сьогодні Теофіпольський ліцей №1 отримав сертифікат за активну участь у Всеукраїнському проєкті «Мішечок» від Міжнародного молодіжного руху School Recycling  World. Учасники освітнього процесу виготовили 1036 торбинок, мішечків, шоперів. Продукцію зреалізували на благодійному ярмарку, а кошти (40150 гривень) віддали на потреби ЗСУ.

Мета проєкту — поширення екозвички користуватися багаторазовими торбинками та відмови від поліетилену — досягнута!

Дякуємо всім учасникам проєкту!

23 травня — у День героїв України — учні Теофіпольського ліцею №1 з молитвою на вустах вкотре звернулися до українських захисників зі словами вдячності. 

Ми щиро і шанобливо хилимо голову перед усіма солдатами, що бережуть наш дім, наш спокій, наше життя. 

У глибокій тузі і невимовній скорботі стаємо на коліна перед  воїнами, що пішли у засвіти і захищають нас з небес!

Дякуємо вам, наші ГЕРОЇ!

Слава вам, наші ЗАХИСНИКИ!

Героям.mp4

23 травня — День Героїв України— це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави. Це свято величі духу українських вояків та воячок — борців за самостійну соборну Українську державу, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, УГА, ОУН, УПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.

Це свято є символом незборимості української нації. 

Слава Україні!

Героям слава!

22-26 ТРАВНЯ – УСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

22–26 травня проходить Європейський тиждень громадського здоров’я. Традиційно Україна долучається до активностей та цьогоріч Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я, ініційований Центром громадського здоров’я, проходить під гаслом #ПрофілактикаРятуєЖиття та присвячений темі профілактиці захворювань. 

Громадське здоров’я – це про збільшення тривалості життя і зміцнення здоров’я суспільства шляхом спільних зусиль лікарської спільноти та загального населення. А гасло #ПрофілактикаРятуєЖиття – це про симбіоз та взаємодію, коли кожен учасник процесу робить все можливе, аби зміцнити здоров’я: лікар – ділиться актуальною інформацією та освічує своїх пацієнтів щодо профілактики захворювань, а кожен з нас – дослухається, дотримується правил та прагне до ведення здорового способу життя. 

Кожен день Тижня громадського здоров’я буде присвячений окремій темі профілактиці неінфекційних або інфекційних захворювань. 

Понеділок. 22 травня

Профілактика цукрового діабету.

Вівторок. 23 травня

Щеплення як профілактика ряду інфекційних захворювань.

Середа. 24 травня

Психічне здоров’я.

Четвер. 25 травня

Профілактика серцево-судинних хвороб.

П‘ятниця. 26 травня

Профілактика онкологічних захворювань шкіри.

19 травня в Теофіпольському ліцеї №1 у Класі безпеки провів тематичне заняття «Безпека на дорозі» старший інспектор ювенальної превенції Хмельницького районного управління поліції Петро Яцюк. 

На уроці учні 7Б класу переглянули презентацію, склали алгоритм «Дороги до ліцею», працювали з дорожніми знаками. Старший інспектор акцентував увагу на захисті життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також на формуванні практичних навичок.

З 15 до 21 травня в Україні тривав перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тому традиційно в нашому ліцеї проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

У рамках Тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних фільмів.

Практичні заняття, тренінги, бесіди, анкетування, ситуативні вправи, зустрічі з працівниками відповідних служб — такими насиченими були ці дні. Організаторами Тижня безпеки на дорозі стали спеціаліст з охорони праці Теофіпольського ліцею №1 Пасічник-Олексюк Г.А. та вчителька основ здоров‘я Луцик Л. А.

На світлинах спілкування з учнями 6-9 класів ліцею.

Уже стало гарною традицією в нашому ліцеї проводити інтегровані уроки. Іноді працюють поряд в команді педагоги  різних фахів і галузей. Так, сьогодні свою роботу презентували  учитель математики і фізики Славецька Н.Г. та учитель англійської мови та народознавства Безпрозвана В.М. 

Дане заняття «Читирикутники в орнаменті» було приурочене Дню вишиванки і проведене з учнями 8А класу. 

Креативно, цікаво, душевно пройшов урок, на якому діти не лише засвоїли властивості чотирикутників, але й дізналися чимало цікавого про історію свята і традиції українського рукоділля.

18 травня, у День вишиванки, Теофіпольський ліцей №1 організував і провів благодійний ярмарок, на якому зреалізовано мішечки, торбинки та шопери, пошиті учасниками освітнього процесу нашого ліцею під час участі у Всеукраїнському проєкті «Мішечок» від Міжнародного молодіжного руху School Recycling World.

За продукцію було виручено 40150 гривень. Отримані кошти, за рішенням учнів, віддано на потреби ЗСУ: 20000 гривень на дрон для 79 ДШБ і 20150 гривень на спецавтомобіль на Бахмутський напрямок. 

Дякуємо нашим юним громадянам за активний патріотизм!

Слава Україні!

Віримо ЗСУ!

18 травня, у День вишиванки, Теофіпольський ліцей №1 ініціював і втілив у життя проєкт «Україна вишивана». Загальногромадське дійство мало кілька локацій: «Історична», «Родовідна»,«Мистецька», «Підприємницька», «Технологічна» та ін.

Тут присутні нагадали історію виникнення Дня вишиванки, відтворювали українські прислів’я, чутно було «Два кольори»… А як цікаво було шифрувати власне ім‘я «червоними і чорними нитками»!

Організатори та гості свята ринули в минуле й складали Дерево родоводу, адже День вишиванки — це  день пам’яті та шани свого роду, його історії, сімейних традицій. 

Учасники освітнього процесу разом із запрошеними складали карту «Вишиваної України», спостерігаючи за красою та розмаїттям візерунків, типів та стилів українського вишивання.

Сьогодні День вишиванки має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.

Девіз заходу: "Вишиванка - це генетичний код українця." Нинішнє дійство це вкотре довело.

Теофіпольський ліцей №1 ініціював проєкт "Україна вишивана" і за допомогою Теофіпольська селищна рада втілив в життя.

Уже понад рік освітні заклади України працюють в умовах війни. Саме тому безпека дітей, навчання учнів правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях, формування культури безпечної поведінки є основним завданням сьогодення.

Одним із шляхів вирішення проблеми є створення Класів безпеки, які допомагатимуть дітям засвоювати правила безпечного життя.

17 травня 2023 року в Теофіпольському ліцеї №1 відбулося офіційне відкриття Класу безпеки — першого і поки що єдиного в нашій громаді.

У заході взяли участь  юні рятувальники Хмельницького району, які  змістовно та доступно поділилися своїм досвідом із здобувачам освіти нашого ліцею. А

аварійно-рятувальний загін спецпризначення ГУДСНС України в Хмельницькій області інсценував кілька надзвичайних ситуацій та показав, як правильно на них реагувати.

Навчатися в Класі безпеки зможуть  школярі  та ліцеїсти всіх освітніх закладів нашої громади.

15 травня — у Міжнародний день сім‘ї — маленькі нушенята 1 класів дякували своїм рідним за прекрасні родини.

«Сім’я – це найдорожчий і найцінніший скарб», «Підтримка близьких  допомагає впоратися з будь-якими труднощами» — такі висновки зробили діти. “Нехай всередині сім’ї буде мир та любов!”— бажали вони своїм родинам.

Хай збуваються ваші мрії і побажання, діти!

Хай кожна родина буде щасливою!

День матері — одне з найсвітліших свят, до якого діти готуються заздалегідь з особливим трепетом.

Учні 1А класу ( класний керівник Славецька Л. П.) відвідали місцевий бібліохаб і в співпраці з Сокоть О.П. і Моцюк З.П. власноруч створили для своїх мам найцінніші дарунки, бо наповнили їх любов‘ю маленьких дитячих сердець і самовідданою працею вмілих рученят.

Зі святом вас, наші найкращі у світі мами!

Спомин річної давності

13 травня – Всесвітній день техніки для майбутнього. Головна мета цієї події – привернути увагу людства до важливості технологічного розвитку та підвищити поінформованість про технології майбутнього і їх використання.

 Недаремно  цю дату обрали учителі Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Лілія Давидюк та Олександр Ящук для проведення інтегрованого уроку з фізики та інформатики на тему «3Д моделювання в сучасному світі. Перспективи та розвиток». В онлайн форматі співпрацювали учні 10 та 11 класів. 

На сьогодні це стало можливим завдяки зусиллям  народної депутатки Верховної Ради Олени Копанчук та селищного голови Михайла Тененева. Адже 

  школа №1 отримала потужну техніку, обладнання для фізичного кабінету: в рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів» був зреалізований проєкт «Облаштування СТЕМ-лабораторії для середньої школи (фізичний кабінет)».

 Сьогодні на уроці вчителі продемонстрували роботу 3Д принтера,  розповіли про особливості використання такої техніки і, як результат, надрукували модель тримача для телефону (маленький гіпопотам – див.фото). До речі, представлені світлини зроблено за допомогою фотоапарата «Canon», що надійшов у складі фотостудії як однієї зі складових кабінету. 

Для онлайн зв’язку із учнями на уроці використовувалася інтерактивна панель, яку отримала школа також завдяки реалізації даної державної програми. 

 Очі дітей загорілися і засяяли від зацікавленості – і це стало найбільшою мотивацією працювати, не зупинятися на досягнутому, а розвиватися  далі, сприяти творчому розвитку учнів.

 Теофіпольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 завжди була потужним і креативним осередком освітнього процесу в районі. А з такими можливостями  вона розвиватиметься ще більше, надаватиме освітні послуги ще якісніше. Тепер здобувачі освіти отримуватимуть не лише знання, а й практичні вміння і навички, так необхідні кожному в майбутньому.

Дякуємо Олені Копанчук та Михайлові Тененеву за активну участь у розбудові сучасної школи — основи щасливого майбутнього України!


12 травня 2023 року фінішував Всеукраїнський проєкт «Мішечок» від Міжнародного молодіжного руху School Recycling World, суть якого полягала в пошитті багаторазових торбинок, мішечків, шоперів із вживаних речей.

Кожен український школяр та його родина вже сьогодні може стати на шлях екосвідомості та врятувати свою країну та планету від катастрофи – тотального забруднення пластиком.

Мета проєкту – поширення екозвички користуватись багаторазовими торбинками та відмови від поліетилену.

Учасники освітнього процесу Теофіпольського ліцею №1 пошили 1036 виробів, які планують розповсюдити на благодійному ярмарку на День вишиванки, а кошти спрямувати на потреби ЗСУ.

10 травня наші ліцеїсти долучилися до Всесвітнього дня прибирання у своїй кімнаті. Чистота навколишнього навчального простору — запорука здоров‘я дітей.

Сьогодні учасники освітнього процесу Теофіпольського ліцею №1 організували і провели Парад країн Європейського Союзу, приурочений Дню Європи, який Україна цьогоріч уперше відзначає 9 травня.

У цей день ми згадуємо історію європейської інтеграції та, як народи, що свого часу ворогували, зуміли об’єднатися заради спільного майбутнього. 

Наша держава подала заявку на вступ до Європейського Союзу в лютому минулого року.

Здобувачі освіти та педагоги ліцею представили на огляд 27 країн, розповівши про кожну найважливіше. Для цього виготовили атрибутику до свята,  одягнули вбрання таких кольорів, які є символічними для певної держави.

Учасники дійства щиро вітали одне одного, бажаючи миру і процвітання. Святковий настрій учнів зберігся і на цих світлинах.

Парад країн ЄС.mp4

9 травня – День Європи

Раніше в Україні День Європи відзначали у третю суботу травня, однак цьогоріч ми вперше розділяємо це свято із країнами Європейського Союзу. Жовто-блакитний стяг України був піднятий поряд із прапорами країн Європейського Союзу. Це історично знаменна подія.

Теофіпольський ліцей №1 долучився до заходів, організувавши і провівши Парад країн Європи на знак миру та єдності на континенті.

Віримо в Перемогу і впевнені, що Україна займе гідне місце серед європейських країн, де панує верховенство закону і права.

В Україні стартував Всеукраїнський проєкт «Мішечок». Приєднуйтесь! 

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» задля спільної перемоги на екологічному фронті. 

Кожен український школяр та його родина, освітяни та активні громадяни з усіх областей  України та за кордоном вже сьогодні можуть стати на шлях екосвідомості, врятувати свою країну та цілу планету від глобальної катастрофи – тотального забруднення пластиком.

З 3 квітня по 12 травня 2023 року шийте багаторазові торбинки з вживаних речей, користуйтесь ними в побуті, надихайте своїми діями оточуючих, рятуйте планету від надмірного засмічення пластиком починаючи зі своєї родини.  Зробіть фото/відео вашого виробу,  опублікуйте у соціальних мережах та відмічайте організаторів. 

У межах проєкту відбудеться конкурс серед шкіл та позашкільних навчальних закладів з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає навчальний заклад, учні якого пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/m7rshgNk7Nfx1VvVA до 12 травня 2023 року включно. 

«Щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових пакетів. При цьому кожного року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластику. Тож, важливо вже сьогодні впроваджувати у своєму побуті екозвички, користуватися багаторазовими торбинками і зберегти довкілля у чистоті для наступних поколінь. Давайте речам друге життя, використовуючи за розхідний матеріал для мішечків ручної роботи - старий одяг, простирадла, штори. Таким чином ми зберігаємо ще більше ресурсів Землі. Піклуймося про нашу планету – разом!» - зазначає Юлія Мархель, голова організаційного комітету Всеукраїнського проєкту «Мішечок» та лідерка екологічних рухів School Recycling World та Let`s do it Ukraine.

Важливо! Обов’язковою умовою участі є публікація фотографій своїх мішечків у фейсбук або інстаграм з хештегами та відміткою організаторів

Хештеги: #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок #ecobagSRW 

Фейсбук: facebook.com/Schoolrecyclingworld 

Інстаграм: instagram.com/schoolrecyclingworld

Такі роботи будуть  автоматично брати участь в індивідуальних розіграшах подарунків.

Переможців оголосять 19 травня 2023 року в новинах на сайті schoolrecyclingworld.org

Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine». Проєкт відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти.

Нагадаємо, що у 2022 році, під час блекауту, 6582 учні разом пошили 21 543 мішечки, якими й дотепер користуються в повсякденному житті. В середньому користування однією екоторбинкою унеможливлює використання 300 поліетиленових пакетів, тож учасникам вдалося зберегти довкілля від 6 462 900 пластикових пакетів, які б забруднювали навколишнє середовище України сотнями років.

Екологічно відповідально до Перемоги!


Контакті особи: 

+38 068 454 1854 - Семен Кошоватий, координатор Всеукраїнського проєкту “Мішечок”

+ 38 066 444 51 43 - Кошуба Анастасія, пресцентр 

video_2023-05-11_17-50-32.mp4

День пам‘яті і примирення очима підлітків (9А клас, класний керівник Борболюк І. В.)

Вже дев'ятий рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою,- 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. 

Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період з 1939 до 1945 року. 

Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. 

24 лютого 2022 року в Україну знову прийшла повномасштабна війна. 

Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А у неділю, 8 травня, разом з усім мирним світом молимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.

На світлинах Уроки пам‘яті та примирення, підготовлені і проведені вчителькою історії Борболюк І. В. з учнями 9А, 9Б, 10Б класів.

У Теофіпольській громаді відкрито Бібліохаб — це сучасний освітньо-культурний простір, який дає можливість учням одночасно гарно відпочивати і цікаво навчатися. Наші ліцеїсти відвідали заклад і отримали чимало позитиву. 

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Бажаємо удачі і процвітання організаторам проєкту!

Гасло Всесвітнього дня гігієни рук у 2023 році — «Прискорюйте дії разом» — зосереджено на ідеї, що разом ми можемо прискорити дії щодо запобігання інфекціям. Учасники освітнього процесу Теофіпольського ліцею №1 долучилися до акції, провівши лекторій, тематичні бесіди, тренінги, практичні заняття.

Адже гігієна рук має ключове значення для підтримання чистоти і здоров‘я людини.

Піклуйтесь про своє здоров‘я змалечку!

Сьогодні, 4 травня, у Теофіпольському ліцеї №1 усі учасники освітнього процесу говорили про булінг як одну з найпоширеніших проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, учителям і батькам у всьому світі. 

Повага до людини, толерантне ставлення до кожного, взаєморозуміння, партнерство - умови успішного спілкування в ліцеї і за його межами.

«Людяність починається з мене» - лейтмотив дня.

Практичний психолог Тетяна Вісарчук, соціальний педагог Ганна Пасічник-Олексюк та класні керівники допомагали учням зрозуміти глибину проблеми, організувавши для них тренінги, презентації, бесіди.

Усі заходи приурочені Міжнародному дню протидії булінгу.

Сонце, вітер, морські хвилі і біомаса є енергетичною сировиною, яка постійно оточує нас і яку легко використовувати. Її не треба видобувати з землі. Вона не призводить до утворення радіоактивних відходів, а токсичних не дає зовсім. Це відновлювальна енергія, яка може і повинна служити на благо людині. 

Саме про це говорили сьогодні, у День Сонця, на уроках у 7 класах при вивченні курсу «Основи енергопостачання та енергозбереження» (учитель Лопухова А. І.). 

«Ресурси планети вичерпні. Усе має межу. Використовувати природу потрібно мудро, обережно, економно — лише тоді матимемо впевненість у завтрашньому дні»,— такий висновок зробили учні. 

Курс «Основи енергопостачання та енергозбереження» не лише дає знання, а й виховує. І це дуже важливо в сучасному світі.

2 травня, у Міжнародний день Гаррі Поттера, усі фанати поттеріани -учні Теофіпольського ліцею - віддали належне незвичайному хлопчику, який здолав всесвітнє зло. 

Ліцеїсти стали учасниками  «Подорожі у Гоґвортс». Дійство розпочалось переглядом презентації про умови конкурсу. 

У цій літературній грі-вікторині взяли участь 14 учасників. Це здобувачі освіти 7-10 класів, які об’єдналися в дві команди: «Гриффіндор» та  «Слізерин». Кожна із них обрала свого капітана —і гра розпочалась.

Учасники літературних конкурсів уявно відвідали місця, де відбувалися події, згадали героїв та їх долі, розповіли про незвичайні пригоди Гаррі, його здібності і таланти, а також про магічні предмети і їхнє застосування. 

Час пролетів швидко і цікаво. Емоціям не було меж. Кращими знавцями книг та фільмів про Гаррі Поттера стали учасники команди «Гриффіндор».

Вітаємо всіх шанувальників та фанатів книг про Гаррі Поттера! Бажаємо бути схожими на свого кумира!

У різних країнах світу щороку 2 травня святкують Міжнародний день Гаррі Поттера. Шанувальники історії про Хлопчика зі шрамом, якому вдалося знищити негідника Волан де Морта, не забувають екранізовану сагу письменниці Джоан Роулінг. За сюжетом твору та десяти фільмів у жанрі фентезі добро будь-що перемагає зло. Улюблений персонаж Гаррі Поттер є взірцем мужності, хоробрості, самовідданості.

На думку фанатів поттеріани, свято було впроваджене прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном 2 травня 2012 року, хоча доказів цього факту немає. За змістом твору, саме 2 травня 1998 року відбулася фінальна битва за чарівний світ Гогворста. Головний герой переміг Того-Кого-Не-Можна-Називати.

Сьогодні учні та вчителі Теофіпольського ліцею №1 віддали належне Гаррі Поттеру як борцеві за Правду, який переміг всесвітнє зло, виявивши при цьому найкращі людські риси.

Кожен з учасників дійства був одягнений у речі, які носив Гаррі Поттер, або мав один із аксесуарів чи атрибутів цієї фантастичної історії.

Захід має гарну виховну мету: завжди стояти на боці Правди і Добра, не зневірюватися, боротися, захищати себе та близьких, турбуватися про слабших, уміти дружити і, головне, — не забувати мріяти і творити дива. 

Сучасний світ так цього потребує!

УРОК   МУЖНОСТІ 


У Теофіпольський ліцей №1  2 травня завітали прикордонники і провели Урок мужності для учнів 7-10 класів.

Ініціював захід благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч!»

"Перші з честю" - гасло тих, хто міцним щитом стоїть на захисті кордонів України, хто пліч-о-пліч із військовими боронить рідну землю від російських окупантів, хто жертвує власним життям, щоб зберегти наше. 

Ліцеїсти мали можливість поспілкуватися із бойовими офіцерами-прикордонниками, які вранці 24 лютого 2022 року першими  зустріли ворога. Це підполковники Юрій Бадич та Андрій Шинкарук. Також на зустрічі був військовий капелан і волонтер Андрій Пєвнєв, представники Національної академії державної прикордонної служби України їм. Б. Хмельницького та Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» їм. І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Супроводжував військових Сергій Ковальчук - помічник народного депутата Сергія Лабазюка.

Говорили про різне: перші хвилини та години наступу, про те, що допомогло триматися в найтяжчі моменти, про виконання бойових завдань і важкі бої, про мужність захисників і втрату побратимів, про поранення та полон, про патріотизм та відвагу… І, звичайно, про Перемогу й майбутню відбудову України. Також бійці розповіли про те, що спонукало їх обрати професію військового, умови вступу на прикордонну службу в 2023 році та її перспективи.

Ліцеїсти  уважно слухали героїв, ставили багато питань. Адже кожна історія - це приклад стійкості, мужності, жертовності.

Теофіпольський ліцей №1 вітає усіх наших прикордонників  з професійним святом, яке Україна відзначає 30 квітня. Ми дякуємо вам, наші захисники! 

Ми віримо вам, наші оборонці!

Слава Україні!

Героям слава!

Набір учнів
до 10-х класів
на 2023-2024 н.р.

До уваги учнів 9-х класів та їх батьків!


Теофіпольський ліцей №1 оголошує набір учнів до 10-х класів на 2023-2024 навчальний рік.


Ми чекаємо на цілеспрямованих, готових до саморозвитку та самовдосконалення юнаків та дівчат, охочих навчатися в атмосфері конструктивної взаємодії, наполегливої праці та творчості!


У нашому закладі на вас чекають сучасні безпечні комфортні умови, високопрофесійний доброзичливий педагогічний колектив та партнерські демократичні стосунки.


У Теофіпольському ліцеї №1 ви маєте можливість здобути якісну освіту, яка дасть вам впевнений старт для вступу до омріяного закладу вищої освіти та реалізації найамбітніших планів!


Дякуємо за співпрацю!

Прийом заяв про зарахування
до 1 класу

З 1 травня 2023 року Теофіпольський ліцей №1 оголошує прийом заяв про зарахування до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік.

Початкова школа ліцею гостинно відчиняє двері перед допитливими, старанними і талановитими учнями!

Про зарахування до 1 класу.pdf

У нашому ліцеї є гарна традиція: кожного року випускники щось дарують Альма-матер на згадку про себе. І ось цього  непростого 2023 року, коли ми, учні 11 класу, стали випускниками, вирішили продовжити цю славну традицію, але, порадившись з батьками та класним керівником, зрозуміли, що найкращим подарунком будуть донати на придбання автомобіля для ЗСУ. 

Дякуємо нашим захисникам!

Віримо в Перемогу і в щасливе майбутнє нашої мирної землі!

Слава Україні!

Героям слава!

video_2023-05-01_16-23-37.mp4

1 травня- Всесвітній день директорів шкіл та ліцеїв.

Спомин 2-річної давності.

З Днем директора ліцею.mp4

1 травня—Всесвітній день директорів шкіл та ліцеїв. І хоч нині в Україні війна і ми в жалобі, проте не можемо не привітати свою директорку з професійним святом! 

Алло Адамівно! 

Прийміть щирі вітання від колективу в цей першотравневий день.

Бажаємо енергії і наснаги, креативних ідей та можливостей їх реалізації, гарного клімату в колективі і гармонії у виконанні задуманого. 

А найбільше — МИРУ і ДОБРА, здоров‘я й удачі, радості і достатку!

Пам‘ятайте: Ви - керманич першого ліцею, тому завжди будьте першою! 

Це нелегко і непросто. Тому розраховуйте на нас: ми підтримаємо і допоможемо. 

Ми віримо у Вас.

Так тримати!

Слава Україні!

Ми щосекунди засмічуємо нашу планету різними відходами, які мають різний термін розкладу. Наприклад, кинутий недопалок проплаває у морі від 1 до 5 років, а пакет з поліетилену – від 10 до 20 років. Вироби з нейлону розкладуться через 30–40 років, консервна бляшанка – через 500, а стандартна скляна пляшка розкладеться лише через 1000 років. Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення нашої планети, необхідно навчитись правильно сортувати сміття. Це процес, при якому відходи поділяються на різні елементи.

Саме на тему «Як правильно сортувати сміття»  у Теофіпольському ліцеї №1  пройшло практичне заняття, яке ініціювала і провела Тененева Олександра - президент ШРЛ.

Закриття Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці в ліцеї.

Підсумки і нагородження переможців.

Для працівників ліцею організовано і проведено семінар з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності усіх учасників освітнього процесу.

Зустріч із працівниками Теофіпольського РЕМ ПАТ "Хмельницькобленерго", проведено бесіди "Електробезпека в побуті" для учнів 5-6 класів.

Найвища цінність людини - це життя та здоров'я. Змалечку, як дитина тільки починає робити перші кроки, її усюди підстерігає небезпека. Удома  небезпека йде від електричних, газових, мікрохвильових приладів, пустощів із сірниками; на вулиці - від необережності на дорозі, у лісі, на річці, у горах, біля багаття; від використання піротехнічних, вибухонебезпечних предметів тощо.

Усе це може призвести до біди.

Відсутність життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою. Тому про те, як діяти в тій або іншій проблемній ситуації, дитині повинні пояснити батьки і педагоги. 

Саме такі завдання ми зреалізовували під час проведення в ліцеї Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці.

Кожен день Тижня був тематично насиченим, змістовним, цікавим, додав чимало знань у скарбничку досвіду кожної дитини. Конкурси, вікторини, квести, тренінги… 

Світлини говорять самі за себе.

У рамках Днів англійської мови здобувачами освіти 8Б класу під керівництвом учителя Снісаренко Т.Л. було організовано та проведено урок-гру "Travelling to English-speaking countries".

Гіркі чорнобильські дзвони не змовкають ось уже 37 років. Ніхто не змирився з цією датою, ніхто не звикся з нею ані в Україні, ані в цілому світі. Тривожні дзвони чорнобильської біди застерігають нас, нагадують про тих, кого катастрофа знищила відразу, і про тих, кого знищила згодом, і про тих, кого нищить зараз.

Ліквідатори, переселенці, інваліди, діти й дорослі, навіть ті діти, які народилися після «аварії»,— і досі п’ють гірку полинову чашу Чорнобиля.

Чорнобиль...Це тяжкий біль втрат і Надія, що трагедія не повториться; щира вдячність героям, що стали на захист Життя; Віра в неодмінну перемогу людської Волі і Розуму.

У рамках Днів англійської мови в Теофіпольському ліцеї №1 між собою змагалися учні 6 класів на брейн-ринзі "Great Britan and Ukraine are friends for ever", виявляючи вміння та навички англійської мови (учитель Снісаренко Т.Л.).

Увесь світ 23 квітня, у день смерті найвидатнішого англійського драматурга Вільяма Шекспіра, ушановує англійську мову. 

Ліцеїсти 5Б класу (учитель Снісаренко Т.Л.), віддаючи належне англійській мові як одній із найвживаніших мов на планеті, долучилися до свята. 

Діти стали учасниками активної гри-казки "Маленький будиночок у лісі", інсценізувавши однойменну народну казку. Усім учасникам свята було цікаво і весело! Виявляється, можна одночасно навчатися і гарно відпочивати!

З 24.04 по 28.04 у нашому ліцеї проходять Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці.

Відкриття цих тижнів розпочалося у понеділок урочистою лінійкою. Ганна Пасічник-Олексюк, фахівець з охорони праці, оголосила мету та завдання Тижнів, ознайомила ліцеїстів з планом роботи на цей період. 

Здобувачі освіти самостійно обрали теми стіннівок для реалізації напрямків роботи. 

Лейтмотив заходу: - здоров'я дитини - найбільша цінність суспільства.

22 квітня - Всесвітній день Матері-Землі. Щороку учасники освітнього процесу роблять добрі справи задля процвітання планети. Цьогоріч ми, учні Теофіпольського ліцею №1, стали учасниками акції "За чисте довкілля". Шануймо природу - і вона віддячить нам! Пам'ятаймо: Земля - наш спільний дім!

У День пам’яток історії та культури, який відзначається в Україні щорічно 18 квітня, згідно з Указом Президента №1062/99 від 23 серпня 1999 року, для учнів 11 класу учителька історії Борболюк І.В. провела урок- екскурсію «Врятувати! Не можна забути!» І як би наш ворог не намагався знищити нашу культурні цінності і нашу пам'ять, ми все відбудуємо, ми все збережемо!!!

Дякуємо Агенції місцевого озвитку Теофіпольської громади у партнерстві з Гончаренко центром за допомогу в організації заходу!

У рамках Днів психології в Теофіпольському ліцеї №1 практичний психолог Тетяна Петрівна Вісарчук підготувала і провела тематичний тренінг "Способи подолання стресу" для педагогів та батьків здобувачів освіти. 

До речі, 16 квітня - День обізнаності про стрес. Особливо актуальною ця тема є сьогодні - у час воєнного лихоліття.

Тиждень перед Великоднем, як завжди, насичений добрими справами і надією, що  Світло обов’язково переможе темряву.

Віримо ЗСУ і передаємо нашим захисникам  смаколики! Щиро дякуємо за можливість навчатися та зустріти Великдень у своїх домівках з рідними!

День довкілля

День довкілля — національне екологічне свято, яке відзначається щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року.

Екологія -  проблема людства усіх часів. Кожен із нас зобов'язаний сумлінно дбати про навколишнє середовище, адже насамперед від докілля залежить майбутнє людства.

Здобувачі освіти 7 класу нашого ліцею на уроці основ енергоефективності та енергозбереження з‘ясували та усвідомили важливість захисту навколишнього середовища. Кожен учень обрав і запропонував один спосіб, яким може допомогти нашій планеті, показав це за допомогою малюнка, а також розповів, як саме можна підтримувати навколишнє середовище чистим та за що вдячний Матінці Землі.

День «Дай собі ім'я» - це ваш шанс дати собі будь-яке ім'я, яке захочете ... на один день. Якщо вам подобається ваше ім'я, все одно спробуйте назватися по-іншому, просто заради розваги. Якщо не подобається, використовуйте цю можливість, щоб обрати собі нове!

Як бачите, відзначити це свято — легко і просто.  Спробуйте! Буде весело, як і нашим ліцеїстам!

А чи знаєте ви, що 8 квітня відзначають день "Намалюй пташку"? І це не просто особливий день, а цілий рух, який виник ще в 40-х роках ХХ століття в Англії.

Почалося все 1943 року з людяного вчинку семирічної дівчинки Дорі Купер. Дядько Дорі втратив ногу на війні та тривалий час перебував у госпіталі. Він був у пригніченому настрої — неговіркий та сумний. Тож коли Дорі навідалася до нього, то вирішила відволікти від сумних думок. Дівчинка просто попросила дядька намалювати їй пташку... І це подіяло! Під час кожного наступного візиту Дорі в госпіталь до малювання пташок для неї долучалося дедалі більше поранених солдатів. Але три роки потому маленька Дорі Купер загинула під колесами автомобіля. На похороні її труна була заповнена малюнками пташок від пацієнтів, медсестер та лікарів госпіталю, в якому лежав її дядько. Поступово день народження дівчинки — 8 квітня — перетворився на День «Намалюй пташку», який торкнувся багатьох співчутливих сердець у всьому світі.                                 

Здобувачі освіти 1А класу Теофіпольського ліцею №1 взяли участь у відзначенні цього дня.

Щорічно 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року.

З метою популяризації здорового способу життя, а також формування уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить саме від нас, у ліцеї було проведено  тематичні бесіди та інтерактивні заняття, тренінги і змагання.

«Здоров‘я людини — найбільший скарб, — переконані учасники заходів. —Тому бережімо його змалечку!»

Друзі! Сьогодні, 6 квітня 2023 року, у 407-ий день війни в Україні, у світі відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку і миру! Миру… Це єдине, про що увесь український спорт та народ благає!

Світе, почуй нас!

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

Хіба можна уявити учня без книги?!

5 квітня, у 313-ий День народження Конституції Пилипа Орлика, для учнів 10-х класів організовано і проведено урок-диспут «Один із якорів української ідентичності». Здобувачі освіти з'ясовували,  чому Конституція Орлика є актуальною і в наш час.

Сьогодні, 23 березня, у Всесвітній день метеорології, на уроках природничої освітньої галузі говорили про роль гідрометеорологічної інформації у забезпеченні сталого соціально-економічного розвитку суспільства, безпеки життєдіяльності людини. Адже є чимало стихійних лих, яким можна зарадити; є чимало проблем, яких можна уникнути; є чимало задач, які можна успішно розв‘язати…

Роль метеорологічних прогнозів постійно зростає.

22 березня, у Всесвітній день водних ресурсів, учні 8А та 8Б класів разом зі своєю вчителькою Гончаровою Ю. І. зібралися на круглий стіл і обговорили стан і використання водних ресурсів в Україні та світі, оцінили запаси прісної води і з’ясували її значення в житті людини.

Учасники диспуту переконані: питна вода - наш скарб, його треба берегти; збереження води - обов‘язок кожного.

21 березня вчителька біології Гончарова Ю. І. організувала і провела для учнів 10-11 класів навчально-виховний захід, приурочений Всесвітньому дню людей із синдромом Дауна. 

Здобувачі освіти пригадали історію виникнення цієї дати, говорили про причини появи хвороби, її ознаки та перебіг, вчилися розуміти і співчувати, бути милосердними і толерантними. Адже «сонячні діти», як і ми, потребують уваги, прагнуть розуміння, хочуть бути щасливими.

Ліси - легені нашої планети

Всесвітній день лісів - 21 березня - святкується у день весняного рівнодення в Північній півкулі, що вважається першим днем весни і символом нового життя та нових починань.

У рамках Днів природничих наук з учнями 6Б класу (учитель Гончаров В.В.) був проведений тематичний урок, на якому здобувачі освіти висловили свої думки про важливість збереження лісів та заборону вирубки, насадження нових дерев та екологічний ефект.

«Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» (Л. Костенко)

21 березня - Всесвітній день поезії.

Справжня поезія — безсмертна. Вона приходить до нас через час і простір і торкається нашої душі. Кажуть, що поезія — це голос істини, голос правди . Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство.

Поезія лікує, надихає, розчулює, смішить. Вона не вимагає багато уваги й часу. Але якщо ви все ж знайдете для неї трохи місця у своєму житті – вона вам неодмінно віддячить. 

Поезія єднає. Якщо вам подобаються однакові вірші, цілком можливо, що ви станете чудовими співрозмовниками і друзями. Схожі поетичні смаки говорять про схоже світовідчуття, а отже, про десятки спільних ниточок, які можуть між вами протягнутися. Поділіться з друзями улюбленим віршем – і, можливо, відкриєте когось з дуже неочікуваного боку.

Немає відповіді на питання, в чому секрет поетичних чарів. Поезія продовжує залишатися загадкою.

Сьогодні учні нашого ліцею пробували пізнати таїну поетичного слова: працювали в творчій майстерні, віртуально подорожували стежками життя улюблених поетів, стали учасниками шкільного флешмобу «Поезія - це завжди неповторність…»

20 березня - у Всесвітній день Землі - учні 5Б класу (учитель Гуцало Л. С.) стали активними учасниками інтегрованого заняття, проведеного у формі дослідження, на якому учні з’ясували, що необхідно зробити кожному, аби зменшити негативний вплив людини на планету, таким чином зберігши її для майбутніх поколінь.

14 березня - День українського добровольця

14 березня ми вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

І 2014-й, і 2022-й рік показали, що воїни доброї волі в Україні – непоодинокі. Добровольчий рух – один з феноменів українського суспільства. Одна з наших суперсил.

У важкі моменти добровольці підтримали та посилили українську армію.

У військо масово йшли найкращі. Люди, які мали досягнення та перспективи у цивільному житті, залишали бізнес і родини, наукові досягнення, успішну карʼєру в різних сферах і навіть своє життя в інших країнах та добровільно йшли на поле бою, щоб захистити Україну. Вони ризикували та ризикують життям заради нас. Чимало з них уже віддали свої життя.

Шана і памʼять – це найменше, чим можемо їм віддячити!

День українського добровольця.mp4
День числа Пі.mp4

14 березня - Міжнародний день числа  π 

Здобувачі освіти нашого ліцею попробували у відеоформаті відтворити історію цього загадкового числа.

10 березня - День Гімну України

У 1863 році Михайло Вербицький написав музику до вірша Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна…» І ось уже 160 років ця пісня-гімн єднає українців, закликає боронити край і здобувати волю. 

Цьогоріч ми по-особливому вшановуємо цей день—День Гімну України — одного з головних символів держави поряд із прапором і гербом. Саме 10 березня 1865 року в польському місті Перемишль на Шевченкових роковинах уперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського перед великою аудиторією.

Учні та вчителі нашого ліцею сьогодні разом заспівали Гімн — урочисту пісню держави, що єднає серця і душі українців. Енергетика неперевершена!

Відчуйте і ви!

Пишаємось, що ми —УКРАЇНЦІ!

Гімн

Шевченко VS Українка

Україна славиться талановитим письменством. Тарас Шевченко та Леся Українка - одні з кращих представників рідного поетичного слова.

Учні 9А класу ліцею (учитель Квасюк Н.В.) вкотре в цьому переконалися, провівши успішний батл "Шевченко VS Українка", під час якого поділилися на дві команди "Знавці Лесі Українки" та "Знавці Шевченка". 

Традиційно розпочалася гра із розминки, далі були цікаві конкурси: "3 по 3", "За двома зайцями",  "Телефон", "Ребуси", "Анаграми", "Правда чи ні", "Чоловік чи жінка" тощо. Здобувачі освіти переконалися, що кожен із митців самобутній і неповторний. Ми пишаємося, що є українцями, як і наші славні творці!

Стежками Шевченкового слова

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю промовляє і пам'ятає людство. 9-10 березня кожного року ми вшановуємо великого сина нашого народу Тараса Григоровича Шевченка. Скільки б років не минуло - його творчість завжди актуальна.

Саме злободенності Шевченкової спадщини був приурочений брейн-ринг "Стежками Шевченкового слова", організований учителькою української мови та літератури Томчук С.П. з учнями 8Б класу ліцею. Автор вчить вічних істин: любові до рідного краю і народу, шані до минулого, святій боротьбі за волю та незалежність української землі.

Кобзар - вічно живий, як і його святі і пророчі слова!

Славний рід митця

Учні 10А класу зібралися на круглий стіл "Пізнай свій край, себе, свій рід, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя" (Г.Сковорода).

Здобувачі освіти поринули у минуле, пройшлися Тарасовими стежками, погортали сторінки творчості великого Кобзаря. Діти провели дослідницько-пошукову роботу, прагнучи поглибити знання про славний рід талановитого митця. Результатом роботи стали асоціативні ланцюжки, інтерактивні плакати, хмари слів відеоролики, кросенси та буктрейлер.

Тернистий шлях Тараса Шевченка

Шевченкове життя – тернистий шлях боротьби за свободу. Минають роки, а гострота та сила слова Кобзаря живе вічно!

"Тернистий шлях Тараса Шевченка" - тема уроку української літератури 5Б класу (учитель Довжук І.В.).

Ліцеїсти познайомилися із життєписом митця, взяли участь у вікторині, виконали чимало творчих завдань: складали за допомогою LEGO вірші, відновлювали авторські тексти, виразно читали поезії з перешкодами.

Ділимось досвідом

У Теофіпольському ліцеї №1 організована і діє внутрішня система забезпечення якості освіти (ВСЗЯО).

У 2020-21 н. р. у закладі було проведене комплексне самооцінювання за чотирма напрямками: освітнє середовище закладу освіти, система оцінювання  здобувачів освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу, управлінські процеси закладу освіти. Протягом 2021-22 н. р. групою експертів було детально вивчено та проаналізовано освітнє середовище, а також надані рекомендації на основі зроблених комісією висновків. Деякі із них уже якісно та креативно втілені в життя. 

Цьогоріч експертна група оцінює педагогічні кадри.

У рамках дії ВСЗЯО учителями ліцею постійно проводяться різноманітні заходи, що сприяють підвищенню професійного рівня та фахової майстерності педагогів. Це відкриті інтегровані уроки і майстер-класи, тематичні презентації і тренінги, створення статей, практичних посібників і проєктів, участь у конкурсах, вебінарах і конференціях.

У лютому — березні 2023 р. своїм досвідом з колегами ділилися Гримак А. В., Кравчук А. Д.,  Лопухова А. І., Сторожук Г.Л., Тененева Л. В., Фесун Т. Г., Ящук О. В.

Ці світлини яскраве свідчення проведених заходів.

Під зіркою мови

У сучасних реаліях життя українська мова стала для нас не лише засобом спілкування, а й потужною зброєю, яка допомагає визначити нашу національну ідентичність, надихає на боротьбу та об'єднує заради спільної перемоги над ворогом. Саме тому важливо знати рідну мову досконало, щодня відкривати в ній нове та пізнавати її закони.
З цією метою на завершення Днів української мови був організований та проведений конкурс "Під зіркою мови" для учнів 7 класів педагогинями Квасюк Н.В. і Томчук С.П.

Я люблю рідну мову

Учителька української мови та літератури Славецька Г.І. для здобувачів освіти Теофіпольського ліцею №1 організувала і провела інтелектуально-розважальну гру "Я люблю рідну мову". Між собою змагалися учні 10 класів. 

"Мова - основа нації", - такий лейтмотив заходу. Саме нашому поколінню випала складна і відповідальна місія - зберегти мову, відродити історичну спадщину, захистити державу.

Пригости мене розмовою - українською мовою

У рамках Днів української мови учні 8 класів відвідали мовознавчу кав'ярню "Пригости мене розмовою — українською мовою"☕️, в якій дізналися мовні цікавинки, створили кавовий меседж, почули теплі історії до кави, спробували філологічне еспресо, смакували кавовою фантазією та стали справжніми гурманами рідної мови.

Мова нас єднає

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле.

Мова - це безцінний скарб, який треба шанувати, берегти і  збагачувати. 

Саме цьому був присвячений однойменний захід, який організований та проведений учителькою української мови Квасюк Н. В. та учнями 9 класів. Ліцеїсти цікаво та пізнавально провели свій час, здобувши нові знання та мовні вміння і навички.

Океаном рідної мови

Учні 5Б класу поринули в подорож «Океаном рідної мови», під час якої прослухали цікаві факти про українську мову, провели вікторину, зіграли в мовознавче доміно. Ще раз переконалися, якою багатою і красивою є наша рідна мов

💙💛

Жменька компліментів

Продовжуємо розповідати про Дні української мови "Жменькою компліментів" разом із 5А класом та їх класним керівником(Довжук І.В.). Учні вкотре довели присутнім, що  рідна мова настільки близька серцю, що ми готові говорити їй дуже багато компліментів щодня, щогодини, щохвилини, щомиті!

Мова настільки могутня, що все найважливіше ми не зможемо описати навіть за ціле життя! Тож кожен подаруємо їй жменьку компліментів від себе!

Рік незламності.mp4

24.02.22 - 24.02.23

Ми вистояли!

Рік незламності 💙💛

Урок миру

Діти України цьогоріч, як ніколи, прагнуть миру і звертаються до світу, аби почув їх!

Урок миру 9-ті класи (учитель історії Борболюк І.В.)

video_2023-02-23_15-05-35.mp4
video_2023-02-23_14-38-46.mp4

Спомин 23.02.22

У Теофіпольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 організовано і проведено акцію «Діти України  — за мир!» Ми закликаємо всіх українців — дітей і дорослих — приєднатися до нас. Ми хочемо жити на рідній землі під мирним небом! 

Миру нам, українці! 

Світе, почуй нас!

Спомин 2-річної давності

16 травня—День носіння фіолетового в знак миру. Вчителі української мови та української і зарубіжної  літератури  підготували загальношкільне свято, приурочене цій події. Ми пропагуємо мир у світі і закликаємо  підтримати нас. Бажаємо всім жити в мирі з  собою, Богом, людьми і світом!

Фіолетовий за мир.mp4

НМТ 2023

23 лютого 2023 року Верховна Рада України ухвалила урядовий законопроєкт 8228-1 “Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року” у другому читанні.  «За» проголосували 285 депутатів.  Це означає, що схему проведення НМТ-2023 остаточно визначено.

Отже, учні 11-х класів звільняються від складання ДПА. Вступне випробування для здобуття вищої освіти проводитиметься у форматі НМТ. 

Основні параметри Національного мультипредметного тесту лишилися незмінними порівняно із попередньою редакцією законопроєкту:

Надважливо, що тестування відбуватиметься протягом одного дня. Безпека була, є і буде на першому місці.

Пузата хата

Українська мова - невід'ємна частина кожного з нас. Милозвучна, солов'їна, калинова, рідна, а ще — не повірите! — смачна-пресмачна. У цьому переконалися наші шестикласники. Учителі української мови завітали з учнями до мовного караоке-кафе "Пузата хата", де усі разом поласували мовним асорті, випили фонетичний лимонад, фразеологічне лате та каву "Американо", скуштували салат "Експрес", страву від шефа і салат "Гострий язичок". А на десерт було морозиво з орфографічною начинкою та шоколадна морфологія.

Запрошуємо і вас на таку мовну гостину!

Дні української мови

21 лютого — у Міжнародний день рідної мови — у ліцеї урочисто розпочалися Дні української мови. Здобувачі освіти нашого закладу вже в перший день дізналися чимало цікавих фактів про рідну мову, ознайомилися з планом заходів і насолодилися чудовою українською піснею.

Електронний документообіг
класного керівника

У час розвитку інформаційних технологій кожен педагог повинен уміти виконувати звичну паперову роботу в цифровому форматі. Саме тому для класних керівників нашого ліцею був проведений майстер-клас "Електронний документообіг класного керівника". 

Учителі вдосконалили свої вміння і навички в даній сфері.

Учитель доти залишається учителем, доки вчиться сам!

Сім+я

Дні точних наук у ліцеї продовжилися математичною грою "Сім+я", яка була організована і проведена вчителями математики між учнями та батьками 6 класів.

З невеликою перевагою перемогла  команда батьків. Такий результат вкотре довів, що нашим учням є на кого рівнятися!

Дякуємо батькам за співпрацю, а усім учасникам за чудову гру!

Математичне задзеркалля

У рамках Днів точних наук учителі та учні 7 класів ліцею організували і провели гумористично-розважальну гру "Математичне задзеркалля". 

Здобувачі освіти повправлялися в розв'язуванні "дивних" завдань, отримали багато позитивних емоцій та вражень, порадували однокласників, про що свідчать ці світлини. 

Мала Академія ліцею

8 лютого, так склалося традиційно, було організовано і проведено урочисту лінійку з нагоди вшанування ліцеїстів-акамеміків Малої академії наук ліцею (відділення точних наук).

Здобувачі освіти та педагогічний колектив вітали членів секції математики, фізики та інформатики: Мартинюка Андрія (7А клас), Косянчук Анну (8Б клас), Шкрабу Артура (9А клас) і Сердечну Анастасію (11 клас) з черговою перемогою у Всеукраїнській олімпіаді.

Вітаємо переможців! Так тримати!

7 лютого - Міжнародний день безпечного Інтернету

Сьогодні ми не можемо уявити жодного дня без використання Інтернету: пошук інформації, навчання, спілкування в соціальних мережах.

Кожна свідома людина повинна знати, як безпечно це робити. Учителі інформатики, класні керівники і практичний психолог провели тренінги і ранкові зустрічі "Безпека в Інтернеті".


Дні точних наук

З 6 до 17 лютого в нашому ліцеї проходять Дні точних наук. Захід розпочався в понеділок 6 лютого з тематичної лінійки, на якій учні переглянули відео та ознайомилися з планом на цей період. 

Профорієнтаційна робота

Приємно, коли випускники повертаються в рідні стіни ліцею, діляться враженнями, розповідають про студентське життя та його особливості, складають плани на майбутнє. Це завжди цікава інформація для вчителів і випускників. 

Особливо приємно та зворушливо, коли випускники повертаються до свого навчального закладу з офіційним візитом щодо проведення профорієнтаційної роботи серед учнів та випускників. Саме з такою метою 30 січня до нас завітав випускник ліцею 2022 року Кулачинський Іван.

На зустрічі з курсантом Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького учні 10-11 класів мали змогу з перших уст отримати відповіді на питання стосовно вступу до закладу, особливостей навчання в академії та перспектив для курсантів.

Того ж дня одинадцятикласники поспілкувалися з представниками вищих військових навчальних закладів з усіх куточків України. Зустріч відбулася в Будинку культури нашого містечка. 

Усім присутнім було презентовано алгоритм вступної  кампанії до цих закладів, надані консультації щодо підготовки до навчання за військовими спеціальностями та матеріали для абітурієнтів.

Усі ці заходи були організовані і проведені в рамках Днів громадянської освіти в ліцеї. 

Сьогодні, як ніколи, пріоритетним є формування активної громадянської позицї, національної свідомості та патріотизму. А військові— яскравий взірець для кожного з нас.

Є така професія—захищати Батьківщину! Низький уклін і шана вам, наші захисники!

З 23 січня до 3 лютого в нашому ліцеї проходять Дні громадянської освіти, адже сьогодні, як ніколи, кожен українець є громадянином, патріотом, Людиною.

Зараз українці єдині не лише на території держави, а й за її межами.

Учні та працівники нашого ліцею стали ініціаторами живого ланцюга та пронесли 30-метровий прапор уздовж вулиці Небесної Сотні, щоб вкотре виявити любов до своєї Батьківщини та її державних символів.

День Соборності України

Новий рік

Здобувачі освіти нашого закладу гідно завершили І семестр 2022-2023 навчального року і мали можливість напередодні новорічних свят гарно відпочити.

Для учнів було організовано і проведено різдвяну розважальну програму.

Таємний Миколай для воїна

Наш ліцей спільно з Радою старшокласників та волонтерським простором Гончаренко центр взяли участь в акції «Таємний Миколай для воїна». У рамках проєкту учні, педагоги та батьки збирали подарунки для українських захисників. Святкові пакунки передано військовим, які боронять наші кордони на Півдні та Сході країни.

16 днів проти насильства

Ми взяли активну участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства"

21 листопада День Гідності та Свободи

Народ, який має гідність, незламний!

Старшокласниками був організований і проведений навчально-виховний захід "Ключі до історії" з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

Тут ви можете повідомити:

В режимі онлайн:

0800-50-17-20 (безкоштовно)

044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону)

hotline@ombudsman.gov.ua

В режимі офлайн під час особистого звернення:

понеділок - четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00

пʼятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00,

вихідні дні — субота, неділя

Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8

Додатково надаємо консультації:

через портал «Діти війни» — сайт: https://childrenofwar.gov.ua/

Битва поколінь: діти VS батьки

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову", - писала Ліна Костенко.

Саме під цим гаслом пройшов Тиждень української мови та писемності в нашому ліцеї.

Родзинкою тижня стала гра-батл "Битва поколінь: діти VS батьки", у якій змагалися учні 9-10 класів і їхні батьки. Упродовж конкурсу команди дітей та батьків з'ясовували, наскільки добре вони знають молодіжний сленг і архаїзми, фразеологізми і приказки, факти про українську мову і мовознавчі терміни. Перемогла, звичайно, мудрість батьків, проте всі учасники здобули досвід та були задоволені приємно проведеним часом у стінах ліцею.

Я на Покрову свічку запалю

Посвята в козачата

Наші юні другокласники - справжні патріоти своєї країни.

Ось кадри однієї із найбільш значущих подій у житті кожного маленького ліцеїста - Посвята в козачата. Уже стало гарною традицією нашого освітнього закладу впродовж багатьох років 14 жовтня складати учнями початкових класів іспит на знання історії України часів козацтва та дотримання законів побратимства.

Обіцянка Президента ліцею

Сьогодні, 15 вересня, на урочистій лінійці перед учнівською громадою та в присутності педагогічного колективу Тененева Олександра склала присягу на виконання повноважень Президента Республіки ліцею.

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень – це Всеукраїнський спортивний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Не лише учні ліцею і вчителі фізичної культури, а й весь колектив, як завжди, активно взяли участь в Олімпійському тижні.Усі продемонстрували чудові вміння і навички, поглибили свої знання про спорт, його користь для життя людини і, головне, весело провели свій час.

Вибори Президента Республіки ліцею

8 вересня в нашому ліцеї проведено вибори Президента Республіки ліцею. За результатами голосування перемогу здобула учениця 9А класу Тененева Олександра.
Вітаємо! Бажаємо здійснення всіх задумів!

Посвята в ліцеїсти

Посвята в ліцеїсти - важлива і хвилююча подія для дітей, до якої учні готувалися дуже старанно і сумлінно. Вони ще маленькі, але вже такі відповідальні та наполегливі. Удачі вам! Уперед до нових звершень! Так тримати!

З Днем знань!

Вітаємо з Днем знань!

Нехай попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, навчальний рік буде успішним, а педагоги допомагають осягати секрети наук. Бажаємо, щоб один з найголовніших днів у вересні запам'ятався трепетним хвилюванням, усмішками та радістю. Старання, терпіння, удачі!

З повагою адміністрація ліцею!

Учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 отримала найвищий результат НМТ 200 балів з української мови та математики

200 балів з двох предметів на МПТ набрала учениця Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Гуріна Анастасія

Настя Гуріна отримала таку бажану золоту медаль, у неї в атестаті майже усі дванадцятки. І головне — по 200 балів на зовнішньому тестуванні цьогоріч з 2 предметів — з української мови та математики.

«Двісті балів за тест — це було надзвичайно приємно і очікувано», – зазначила дівчина.

Зі слів Насті ці бали – результат навчання протягом усіх 11 років у школі. Тож під час складання мультипредметного тесту була спокійною:

"Звичайно, трішки хвилювання було, але це добре хвилювання", – додала вона.

З професією визначалася недовго: вагалася між юриспруденцією та філологією.

«Я постійно думала, яку ж саме професію оберу. Дуже захоплювалась англійською.»

На іспиті у своїх силах була впевнена, хоча сумнівалася щодо історії. Бо ж спочатку дівчина готувалася до тесту з іноземної мови.

«До 11 класу я вчила в основному англійську мову і планувала складати її»,– розповіла вона.

Втрутилася в ці плани війна – для випускників запровадили єдиний тест, куди додали історію. «Та головне,-каже дівчина,- війні не вдалося зруйнувати мрію.»

«Старанна, сумлінна та відповідальна. Активний учасник шкільного життя. Ініціативна та цілеспрямована.

Медалістка, неодноразова переможниця різних олімпіад і конкурсів, просто чуйна та красива дівчина»,– так про Настю Гуріну говорить класний керівник Олександр Васильович Ящук.

«Починаючи із сьомого класу, вона брала участь у районних та обласних олімпіадах з різних предметів і завжди здобувала призові місця. Навіть тоді, коли почалася пандемія коронавірусу і повномасштабна війна, вона сумлінно працювала, і ми, учителі, були завжди задоволені її досягненнями і результатами»,- додає керманич 11 класу.

Не сумнівалися у своїй учениці і вчителі школи.

«Учениця 11 років працювала на цей результат, який ми маємо сьогодні, і те, що Настя склала мультипредметний тест на найвищий бал, – це дійсно підтвердження того, що дівчина заслужила свою золоту медаль»,- зазначають вони.

Сьогодні Анастасія Гуріна студентка факультету права Київського Національного університету їм. Т. Шевченка. Дівчина впевнено іде до здійснення своєї мрії.

Педагогічний колектив вітає Настю і пишається нею!

№1 — не просто номер.

№1 — це результат.