Учням

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ШКОЛІ

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.

2. Учні серйозно ставляться до навчання, чують вчителя, поважають цінності своєї школи.

3. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

4. Учні приходять у школу за 10-15 хвилин до початку занять, чисті й охайні, займають своє робоче місце з першим дзвінком, готують все необхідне навчальне приладдя до майбутнього уроку.

5. Учні можуть користуватися на уроках гаджетами лише для навчання та з дозволу вчителя, використовуючи Інтернет ресурси виключно з навчальною метою. Відвідувати сайти, які містять непристойну, заборонену, нелегальну інформацію, насильство тощо заборонено.

6. Учні можуть поширювати у мережі тільки ту інформацію, яка не образить інших осіб, не заподіє їм шкоди.

7. Учні дотримуються принципів академічної доброчесності: викорис-товуючи інформацію з Інтернет ресурсів, вказують посилання на джерело.

8. Учні старанно виконують домашні завдання.

9. Учні висловлюють свої погляди, не зачіпаючи та поважаючи гідність і почуття інших людей.

10. У школі учні поводяться ввічливо, гідно, поважаючи честь і гідність людей, які знаходяться поруч; піклуються про молодших школярів.

11. Школа – територія, на якій не місце для зброї, вибухових або вогненебезпечних предметів та речовин; спиртних напоїв, наркотичних речовин, сигарет (електронних – також); шокерів, газових балончиків, ножів та інших небезпечних предметів.

12. Булінг (цькування), бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

13. Учні дотримуються правил безпеки (пожежна безпека, правила охорони праці та безпеки життєдіяльності під час занять)

14. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

15. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичного працівника (попередньо узгодивши з батьками).

16. У разі пропуску занять учні надають класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, які їх заміняють) про причину відсутності на заняттях, у разі ж пропуску більше трьох днів - довідку або інше підтвердження з медичної установи.



#COVID19 #Правила безпечної поведінки

Знайомтеся, це — діно . Наш новий друг та порадник для дітей під час пандемії #COVID-19. Він розповість, як бути справжнім героєм і лишатись в тренді безпечної поведінки, щоб вберегтися від #COVID19

Будь як діно:

не торкайся обличчя руками;

мий руки;

чхай в лікоть;

грай на відстані.

До уваги учнів!

Номери екстрених служб - найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.

Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.

До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.

ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.) Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.


Ні насиллю!

Чи бувають погані секрети?

Як їх розпізнати?


Пам'ятай, якщо інша людина робить тобі

неприємно — про це не варто мовчати!

Ти маєш право на захист — завжди!


Катя на власному прикладі розповість,

що робити, якщо хтось робить тобі неприємно і погрожує.

Насильство – як це? Коли тебе б`ють і тобі боляче?Інколи насильство не залишає синців.Але тобі незручно та неприємно.І ти не маєш це терпіти!Якщо хтось робить дії, які тебе бентежать — про це необхідно розказати дорослому, якому ти довіряєш.Говорити про це непросто, але необхідно,щоб зупинити це.Інколи, насильство відбувається навіть в родині.Таку історію дивися у відео.

Все про академічну доброчесність

Правила поведінки під час перерви

Правила поведінки під час перерви

Автор: Жижій Ольга Василівна.Багринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вчитель початкових класів