День народження Новак Милани

Наша Миланочка, сьогодні такий чудовий день — день твого народження. Ти стала старшою ще на один рік. Будь завжди такою ж милою і доброю дівчинкою, завжди радуй тата і маму гарною поведінкою і своєю веселою посмішкою. Бажаю тобі, щоб у тебе все було просто чудово. Моя найперша помічниця, нехай твоє життя буде яскравим і щасливим, як у казці. Бажаю тобі побільше чарівних і незабутніх моментів. З Днем Народження, Милана!

5 квітня 2019 року свій День народження відсвяткувала Новак Милана. Красива, добра, чесна та привітна дівчинка, яка користується повагою серед учнів класу. В класі не залишилося жодного учня який би не промовив про Милану теплі, гарні та приємні слова бажаючи Милані здоров'я, успіху, наснаги. З нагоди Дня народження Милана пригостила всіх дітей смаколиками.

Милана! У твій день народження хочеться побажати тобі: палац благополуччя, вагон терпіння, мішок грошей, побільше усмішок і доброти, міцної дружби, яскравих вражень, задоволення від життя і чарку сліз радості від того, що в тебе це все є!

Більше фото за посиланням