KüberNaaskel/

CyberSpike´23

Alates 2018 aastast kannab võistlus nime KüberNaaskel/CyberSpike.

Tegevuse raames viime läbi testimisi ja võistluseid põhikooli, gümnaasiumi ja kutsekoolide õpilastele. Iga aasta oktoobris ootame 4.-9. klasside õpilasi osalema testis KüberPähkel ning 7.-12. klasside ja kutsekoolide õpilasi osalema võistlusel nimega KüberPuuring. Kevadel toimub aga 1.-6. klassile KüberNööpnõel ning talenditaseme võistlus kannab nime KüberNaaskel. Tegevuses on kokku osalenud viimasel 7. aastal üle 75 000 noore. 

KüberNaaskel/CyberSpike on Eesti küberkaitse talentide suurvõistlus 14.-24 (30) aastastele noortele, mille võitjad kutsutakse edasi küberlaagritesse, rahvusvahelistele võistlustele nagu European Cyber Security Challenge jt. samalaadsetesse.  

Statistikast: igal aastal osaleb: 

Lisaks toimub TalTech KüberKonverents ja muid põnevaid seminare ning CTF võistluseid. 

2023 aasta: 

27.03.2023 avati openECSC, milles osaleb ka Eesti. Kui soovid osaleda Eesti võistlusosas, siis registreeru kasutades seda vormi ning asu võistlema.

Tulemas:

ECSC2023 (oktoober)

ICSC23

KüberNaaskel(september)

KüberPuuring (oktoober-detsember)

DREAM-rahuvsvaheline laager (august)

Võistluseid ja tegevusi viib läbi: 

Otsime lisatoetajaid: 

Ettevõtte esindaja - kui näed ja meeldib, mida teeme, siis võtke julgesti ühendust - häid toetajaid on kübertalentidel alati vaja!

Birgy Lorenz birgy.lorenz@taltech.ee 

KüberOlümpia on koondnimi Kaitseministeeriumi poolt ellu kutsutud ja Tallinna Tehnikaülikooli(TelTech) Küberkriminalistika ja -julgeoleku keskuse läbiviidavale olümpiaadi programmile 2017-2022 aastatel. 

Toetajad: