KüberSeminar 2023

Kuhu lähed informaatikaõpetus?

TalTech KüberKonverents on Tallinna Tehnikaülikooli korraldatav informaatika, küberkaitse ja infoturbe teemadele pühendatud konverents. Üritusele on oodatud kõik teemast huvituvad inimesed, õpetajad, õpilased, lapsevanemad, üliõpilased, teadlased, ettevõttete spetsialistid ja juhid ning ministeeriumi ametnikud. Toome kokku väga eripalgelise sihtrühma, et ühiselt arutada - kuidas saaksime muuta maailma paremaks olles ise targemad ka internetis.


KüberSeminar 2023 toimub 5.12.2023 kell: 13:30-16:05

Koht: Teams

Keskne teema: Kuhu lähed informaatikaõpetus?


Vaata siit videot järgi. 

Slaidid ja KüberPuuring võitjad


Päevakava: 

2023 aasta seminari ja tutvustavaid tegevusi toetavad: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Haridusministeerium, USA Suursaatkond ja Fulbright programm, Eesti Interneti Sihtasutus, Eesti Informaatikaõpetajate Selts, Eesti NATO Ühing, Telia Eesti, CGI, Küberväejuhatus, eGA, Rangeforce, RIA, Targalt Internetis projekt ja Euroopa Komisjon jt.  Seminari viib läbi TalTech.  

Küberkonverentsidest: 

Meie tegevused on saanud alguse Küberolümpia nimelisest võistlusest 2015. aastal (noortele suunatud häkaton, kus selguvad Eesti parimad küberkaitsjad), millega paralleelselt toimus hariv seminar. 2017. aastast on häkatoni ja konverentsi läbi viinud Tallinna Tehnikaülikooli tarkvarateaduse instituudi küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskus koostöös Mektoryga. Konverentsil ja häkatonil on palju väiksemaid ja suuremaid toetajaid, keda näete erinevate aastate infolehel (vt Toimunud - aasta). 

Fakte:

Muud KüberOlümpia projekti tegevused: