про  

нас 

Об'єднуватися разом - початок, бути разом - прогрес, і працювати разом - успіх

Засновник дошкільного закладу - Олевська міська рада. Форма власності - комунальна. Рік відкриття - 09.12.1959

Дошкільний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. 

Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров`я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціальгого досвіду та готовності продовжувати освіту. Зміст навчально - виховної роботи дошкільного закладу визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Українське дошкілля".

Навчання, виховання та спілкування дітей і дорослих здійснюється українською мовою. У дошкільному закладі працюють кваліфіковані спеціалісти: вихователі, музкерівник, логопед, психолог, інструктор з фізичного виховання.

Перебуваючи в дошкільному закладі, діти оточені любов`ю, увагою досвідчених педагогів, отримують належне медичне обслуговування, повноцінне триразове харчування на протязі навчально-виховного року і чотирьохразове у літньо-оздоровчий період.

Зміцненню здоров`я дітей сприяє використання педагогами різних форм роботи: щоденнi: ранкова гімнастика, гімнастика пробудження після сну, рухливі ігри, фізкультхвилинки під час занять, фізкультпаузи між заняттями статичного характеру; два рази на тиждень - заняття з фiзкультури, двічі на місяць - фізкультурні розваги, раз на місяць - день здоров`я, два рази на рік - фізкультурні свята.

Медичний персонал постійно проводить аналіз захворюваності в дошкільному закладі і здійснює контроль за проведенням оздоровчих заходів. 

Велике значення для зміцнення здоров`я дітей має правильна робота з батьками. Для цього педагоги та медичний персонал використовують бесіди, консультації, наочний матеріал, запрошують батьків на фізкультурні розваги та свята. 

Робота дошкільного закладу упродовж року ведеться послідовно, систематично, чітко та цілеспрямовано.

         Подорожуючи по казковій Країні дитинства, наші малюки здобувають знання, вміння і навички. З цими чарівними ключиками ми проводжаємо їх у нове доросле шкільне життя. У вихованні та навчанні дітей ми використовуємо інноваційні технології. За допомогою розвиваючого навчання, в експериментальній пошукової діяльності наші діти пізнають навколишній світ. Простежується взаємозв'язок природи з життям навколишнього світу. Для того щоб нашим дітям було в групах комфортно, створені яскраві ігрові та навчальні зони, оновлено дидактичний матеріал, щоб дітям було цікаво займатися і грати. 

Наші діти в повсякденному житті і на заняттях вчаться спілкуватися і дружити з однолітками і дорослими. Розвивають діалогічну мову і комунікативність. На допомогу в навчанні і вихованні до нас на заняття та ігри приходять казкові герой. З їх допомогою діти знаходять вихід з проблемної ситуації.

 Наші вихованці вчаться життєвим вмінням, пізнають самого себе, формуються цінні якості характеру. 

В 2019 році "Малятко" відсвіткував свій 60-ти річний ювілей.

Сьогодні нашому закладу 60 років – 

вік професійної компетентності, творчих досягнень та традицій. 

В нашому закладі безліч традицій: 

це щорічні свята «Осінній ярмарок», "Подорож до Країни Добрих Привидів", "Різдвяні і новорічні свята", "Мамине весняне свято", Випускний ранок для дітей, які ідуть до шк; літні розваги "День води", "Спортивні естафети"; виставки та спільні з батьками свята, тощо. 

Вихователі завжди беруть активну участь у методичній роботі дошкільного закладу та району. На базі дошкільного закладу постійно проводяться методичні об’єднання, педагогічні майстерні, семінари, конкурси, творчі зустрічі. У дошкільному закладі неодноразово проводилися методичні семінари для вихователів, музичних керівників, завідувачів району.

 Педагогічні працівники неодноразово відзначені Грамотами за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значні досягнення у справі освіти, виховання і розвитку дітей  

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

В.О.Сухомлинський