Інформатика 8-А

1 група

Дистанційне навчання з 31 січня

8 лютого, вівторок

Всесвітній день безпечного Інтернету

У вівторок, 8 лютого 2022 року , ми святкуватимемо День безпечного Інтернету акціями, що проводяться по всій земній кулі, на тему "Разом для кращого Інтернету", день закликає всіх зацікавлених сторін об'єднатись, щоб зробити Інтернет безпечнішим та кращим місцем для всіх, особливо для дітей та молоді.

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі. Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

Завдання.

Любі восьмикласники!

Пропоную вам пройти онлайн-тренінг з теми, що напевно більшість із вас турбує, або ви напевно знаєте тих, хто з нею зіштовхнувся.

КІБЕРБУЛІНГ

Індивідуальна робота:

Перегляньте відео-уроки та виконайте завдання за посиланням нижче. Скріншоти з результатами завдань надішліть на імеіл вчителю (одним листом). Найкращі та найшвидші результати отримають найвищі оцінки за цей дистанційний урок!

Групова робота

В рамках змагання між класами, на основі отриманих знань та власного бачення проблеми, спільно всією групою оформіть мотиваційний плакат на віртуальній дошці за посиланням нижче. Оцінюється змістовність, художнє оформлення плакату та кількість учасників, що долучиться до роботи над плакатом.

Термін виконання 8 - 9 лютого

Бажаю вам успіхів та перемоги!

Домашні завдання надсилати на електронну адресу

zuravelolenasergiivna@gmail.com

Увага! В темі листа обов'язково вказувати прізвище, клас та дату, коли задали завдання. Якщо лист не містить даної інформації, робота не приймається. Завдання надсилати тільки в тому випадку, коли виконані ВСІ ЗАВДАННЯ ДО УРОКУ

Домашні завдання надсилати на електронну адресу

zuravelolenasergiivna@gmail.com

Увага! В темі листа обов'язково вказувати прізвище, клас та дату, коли задали завдання. Якщо лист не містить даної інформації, робота не приймається. Завдання надсилати тільки в тому випадку, коли виконані ВСІ ЗАВДАННЯ ДО УРОКУ


Створення відеокліпу.

Налаштування часових параметрів. Додавання відеоефектів.

Практична робота №7

Завдання.

Використовуючи помередньовідзняті відео та фотоматеріали створити, а також відеоматеріали з мережі інтернет за темою на ваш вибір:

  1. Сортуй задля життя

  2. Мій дружній 8-А

Відео обовязково має складатися з відеофрагментів і фото, також необхідно використати звукові та візуальні ефекти.

Монтаж відео я пропоную вам виконати у відеоредакторі за посиланням нижче.

Попередні дистанційні завдання

титулка.docx

Опрацювання текстових даних. Практична робота №3. Створення текстового документу, що містить об'єкти різних типів.

27 жовтня, 03 листопада

Шановні учні. Сьогодні чекаю вас на онлайн-уроці в Zoom о 13:15 за посиланням Подключиться к конференции Zoom


https://us04web.zoom.us/j/8433479310?pwd=YS9FdXlERjhReWZVYVVaWWdyNEUwQT09


Идентификатор конференции: 843 347 9310

Код доступа: 1234


Домашнє завдання:

Підготуйте реферат на тему

"Формування державної території України."

Оформити його у текстовому редакторі за наступними вимогами:


Об'єм 2-3 сторінки. Робота друкується шрифтом Times New Roman текстового редактора Word (або Open Office) розміру 14 з інтервалом 1,5 (до 30 рядків на сторінці).

Поля: ліве, верхнє і нижнє – не менше 20 мм, праве – не менше 10 мм.

До роботи обов'язково додаються таблиці та рисунки. Текст роботи має бути написаний без орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок. Роботи виконуються державною мовою. Кожна структурна частина роботи починається з нової стоки. Заголовки структурних частин друкуються великими літерами симетрично до набору, РОБОТА МАЄ МІСТИТИ ТАКІ СТРУКТУРНІ ОДИНИЦІ: «ПЛАН», «ОСНОВНИЙ ЗМІСТ», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ» (за необхідності). Заголовки підрозділів (пункти плану в основному замісті) друкуються маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу жирний шрифт. Відстань між заголовком та текстом має дорівнювати 2 інтервали. Титульний аркуш оформити за зразком на цій сторінці.


  1. Термін виконання роботи - 10 листопада.

  2. Домашні завдання надсилати на електронну адресу

zuravelolenasergiivna@gmail.com

Увага! В темі листа обов'язково вказувати прізвище, клас та дату, коли задали завдання.

Якщо лист не містить даної інформації, робота не приймається.