НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Кожен учитель намагається використовувати такі форми і методи навчання, що зацікавили б навчальним матеріалом, заохочувати вчитися, що сприяє досягнень високого рівня знань учнів. Такі, інтерактивні форми роботи, особистісно-орієнтований та диференційований підходи, упровадження інноваційних технологій навчання у практику, допомагають зацікавити учня на уроці, розвивають його здібності.

Однією з таких практик є ранкові зустрічі, що допомагають вчителеві у створенні спільноти в класі. Ранкова зустріч - це зустріч на початку дня всієї групи дітей з педагогом. Їй присвячують 20 хв, щоби створити позитивну атмосферу у класі на весь час перебування дітей у школі. Учні збираються, щоби привітати одне одного,вислухати думки друзів про певне питання, поставити та обговорити питання.

В. О. Сухомлинський.

У перших і других класах продовжуються цікаві, пізнавальні та розвивальні ранкові кола. З теми "Роботи" здобувачі освіти розширили уявлення про предмети, що полегшують працю людини, створюють комфорт, систематизують знання про призначення й використання комп'ютерної техніки, розвивають пізнавальний інтерес, мислення, увагу, вивиховують інформаційну культуру

"Однією з найважливіших особливостей творчості педагога є те, що об'єкт його праці - дитина - постійно мінлива, завжди нова, сьогодні не та, що вчора. Наша праця - формування людини, - і це накладає на нас особливу, ні з чим не порівнянну відповідальність."