FIXTURES 2023-24
Thursday 14 September
Round 1
Gorton v Droylsden B
Beech House v Denton Libs A
Albert v Benchill
Great Moor v Withington
Denton Libs B v N Reddish
Cheadle v Denton WM
Round 1
Longsight A v Flixton
Sale Cons v Openshaw
Fallowfield v Ladybarn
W Didsbury v Greg St
Droylsden A v Longsight B
Wednesday 20 September;7.30. DELEGATES MEETING
Thursday 21 September
Round 2
Droylsden B v Denton WM
N Reddish v Cheadle
Withington v Denton Libs B
Benchill v Great Moor
Denton Libs A v Albert
Gorton v Beech House
Round 2
Flixton v Longsight B
Greg St v Droylsden A
Ladybarn v W Didsbury
Openshaw v Fallowfield
Longsight A v Sale Cons
Thursday 28 September
Round 3
Beech House v Droylsden B
Albert v Gorton
Great Moor v Denton Libs A
Denton Libs B v Benchill
Cheadle v Withington
Denton WM v N Reddish
Round 3
Sale Cons v Flixton
Fallowfield v Longsight A
W Didsbury v Openshaw
Droylsden A v Ladybarn
Longsight B v Greg St
Thursday 5 October; KO CUP R1
Thursday 12 October
Round 4
Droylsden B v N Reddish
Withington v Denton WM
Benchill v Cheadle
Denton Libs A v Denton Libs B
Gorton v Great Moor
Beech House v Albert
Round 4
Flixton v Greg St
Ladybarn v Longsight B
Openshaw v Droylsden A
Longsight A v W Didsbury
Sale Cons v Fallowfield
Wednesday 18 October; 7.30.
DELEGATES MEETING
Thursday 19 October
Round 5
Albert v Droylsden B
Great Moor v Beech House
Denton Libs B v Gorton
Cheadle v Denton Libs A
Denton WM v Benchill
N Reddish v Withington
Round 5
Fallowfield v Flixton
W Didsbury v Sale Cons
Droylsden A v Longsight A
Longsight B v Openshaw
Greg St v Ladybarn
Thursday 26 October
Round 6
Droylsden B v Withington
Benchill v N Reddish
Denton Libs A v Denton WM
Gorton v Cheadle
Beech House v Denton Libs B
Albert v Great Moor
Round 6
Flixton v Ladybarn
Openshaw v Greg St
Longsight A v Longsight B
Sale Cons v Droylsden A
Fallowfield v W Didsbury
Thursday 2 November;
KO CUP R2
Thursday 9 November
Round 7
Great Moor v Droylsden B
Denton Libs B v Albert
Cheadle v Beech House
Denton WM v Gorton
N Reddish v Denton Libs A
Withington v Benchill
Round 7
W Didsbury v Flixton
Droylsden A v Fallowfield
Longsight B v Sale Cons
Greg St v Longsight A
Ladybarn v Openshaw
Wednesday 15 November; 7.30.
DELEGATES MEETING
Thursday 16 November
Round 8
Droylsden B v Benchill
Denton Libs A v Withington
Gorton v N Reddish
Beech House v Denton WM
Albert v Cheadle
Great Moor v Denton Libs B
Round 8
Flixton v Openshaw
Longsight A v Ladybarn
Sale Cons v Greg St
Fallowfield v Longsight B
W Didsbury v Droylsden A
Thursday 23 November
Round 9
Denton Libs B v Droylsden B
Cheadle v Great Moor
Denton WM v Albert
N Reddish v Beech House
Withington v Gorton
Benchill v Denton Libs A
Round 9
Droylsden A v Flixton
Longsight B v W Didsbury
Greg St v Fallowfield
Ladybarn v Sale Cons
Openshaw v Longsight A
Thursday 30 November;
KO SHIELD R1
Thursday 7 December
Round 10
Droylsden B v Denton Libs A
Gorton v Benchill
Beech House v Withington
Albert v N Reddish
Great Moor v Denton WM
Denton Libs B v Cheadle
Round 10
Flixton v Longsight A
Openshaw v Sale Cons
Ladybarn v Fallowfield
Greg St v W Didsbury
Longsight B v Droylsden A
Thursday 14 December
Round 11
Cheadle v Droylsden B
Denton WM v Denton Libs B
N Reddish v Great Moor
Withington v Albert
Benchill v Beech House
Denton Libs A v Gorton
Round 11
Longsight B v Flixton
Droylsden A v Greg St
W Didsbury v Ladybarn
Fallowfield v Openshaw
Sale Cons v Longsight A
Wednesday 19 December; 7.30.
DELEGATES MEETING
Thursday 20 December;
CHRISTMAS BREAK
Thursday 27 December;
CHRISTMAS BREAK
Thursday 4 January
Round 12
Droylsden B v Gorton
Denton Libs A v Beech House
Benchill v Albert
Withington v Great Moor
N Reddish v Denton Libs B
Denton WM v Cheadle
Round 12
Flixton v Sale Cons
Longsight A v Fallowfield
Openshaw v W Didsbury
Ladybarn v Droylsden A
Greg St v Longsight B
Thursday 11 January
Round 13
Denton WM v Droylsden B
Cheadle v N Reddish
Denton Libs B v Withington
Great Moor v Benchill
Albert v Denton Libs A
Beech House v Gorton
Round 13
Greg St v Flixton
Longsight B v Ladybarn
Droylsden A v Openshaw
W Didsbury v Longsight A
Fallowfield v Sale Cons
Wednesday 17 January, 7.30;
DELEGATES MEETING
Thursday 18 January;
KO CUP and KO SHIELD QUARTER FINALS
Thursday 25 January
Round 14
Droylsden B v Beech House
Gorton v Albert
Denton Libs A v Great Moor
Benchill v Denton Libs B
Withington v Cheadle
N Reddish v Denton WM
Round 14
Flixton v Fallowfield
Sale Cons v W Didsbury
Longsight A v Droylsden A
Openshaw v Longsight B
Ladybarn v Greg St
Thursday 1 February
Round 15
N Reddish v Droylsden B
Denton WM v Withington
Cheadle v Benchill
Denton Libs B v Denton Libs A
Great Moor v Gorton
Albert v Beech House
Round 15
Ladybarn v Flixton
Greg St v Openshaw
Longsight B v Longsight A
Droylsden A v Sale Cons
W Didsbury v Fallowfield
Thursday 8 February
Round 16
Droylsden B v Albert
Beech House v Great Moor
Gorton v Denton Libs B
Denton Libs A v Cheadle
Benchill v Denton WM
Withington v N Reddish
Round 16
Flixton v W Didsbury
Fallowfield v Droylsden A
Sale Cons v Longsight B
Longsight A v Greg St
Openshaw v Ladybarn
Thursday 15 February
Round 17
Withington v Droylsden B
N Reddish v Benchill
Denton WM v Denton Libs A
Cheadle v Gorton
Denton Libs B v Beech House
Great Moor v Albert
Round 17
Openshaw v Flixton
Ladybarn v Longsight A
Greg St v Sale Cons
Longsight B v Fallowfield
Droylsden A v W Didsbury
Wednesday 21 February; 7.30
DELEGATES MEETING
Thursday 22 February
Round 18
Droylsden B v Great Moor
Albert v Denton Libs B
Beech House v Cheadle
Gorton v Denton WM
Denton Libs A v N Reddish
Benchill v Withington
Round 18
Flixton v Droylsden A
W Didsbury v Longsight B
Fallowfield v Greg St
Sale Cons v Ladybarn
Longsight A v Openshaw
Thursday 29 February;
KO CUP and KO SHIELD SEMI-FINALS
Thursday 7 March
Round 19
Benchill v Droylsden B
Withington v Denton Libs A
N Reddish v Gorton
Denton WM v Beech House
Cheadle v Albert
Denton Libs B v Great Moor
D2 Play-off Semi-finals
· 3rd v 6th
· 4th v 5th
Thursday 14 March
Round 20
Droylsden B v Denton Libs B
Great Moor v Cheadle
Albert v Denton WM
Beech House v N Reddish
Gorton v Withington
Denton Libs A v Benchill
D2 Playoff Final
· Highest placed team at home
Wednesday 20 March; 7.30
DELEGATES MEETING
Thursday 21 March
Round 21
Denton Libs A v Droylsden B
Benchill v Gorton
Withington v Beech House
N Reddish v Albert
Denton WM v Great Moor
Cheadle v Denton Libs B
Thursday 21 March
Second Division Cup 1 onwards
Format to be arranged
Thursday 28 March
Round 22
Droylsden B v Cheadle
Denton Libs B v Denton WM
Great Moor v N Reddish
Albert v Withington
Beech House v Benchill
Gorton v Denton Libs A
Second Division Cup 2
Thursday 4 April;
KO CUP and KO SHIELD FINALS
Thursday 11 April onwards
First Division Cup matches
Format to be arranged
Second Division Cup 3
Wednesday 17 April; 7.30
DELEGATES MEETING