ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ

 "ЯК ПІДТРИМАТИ ПІДЛІТКА У КРИЗОВІЙ СИТУАЦІЇ"

  В умовах війни підлітки особливо вразливі. Вони вже достатньо дорослі, щоб розуміти, що відбувається, та ще зовсім не мають досвіду, щоб впоратися зі своїми емоціями та почуттями. Зберігайте поради від психологів про те, як підтримати свою дитину: 

Психологічна турбота про дітей під час військових дій

Турбуючись про дітей, які страждають від наслідків війни в Україні, Міністерство освіти і науки у співпраці з дитячим психологом підготувало серію інформаційних матеріалів «Психологічна турбота від Світлани Ройз».

Під час військових дій діти є однією з найбільш вразливих категорій і потребують психологічної підтримки. На допомогу батькам та вчителям створено відеоінструкції та інфографіки, які містять рекомендації та практичні поради для батьків, що наразі:

Ці відео – швидка «психологічна» допомога для дітей. Для них створено окрему сторінку на офіційному сайті МОН та на Youtube-каналі МОН.

Якщо провалилися під лід.docx
Сайт школи інфо d.doc
Звернення батькам.pdf
Рекомендації Стрес, паніка КОВІД .doc
як організувати дистанційне навчання doc.doc
Як зупинити потік поганих думок doc.doc

До уваги батьків та вчителів!!!

Багато батьків стикаються з проблемою відсутності мотивації до навчання у дитини. Як сформувати у школяра бажання вчитися? Як зробити так, щоб не зникав внутрішній стимул пізнавати нове, незалежно від того, скільки зусиль треба буде для цього докласти? Як сформувати мотивацію до навчання у школяра, який вважає, що вчитися у школі нудно?

Пропонуємо переглянути першу серію "Розвиток мотивації до навчальної діяльності в умовах дистанційного навчання"


Звіт Всесвітній день психологічного здоров.doc
Поради doc.doc

 Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що наш навчальний заклад  підключено до освітньої платіжної платформи Edupay , яка дозволяє здійснювати благодійність  електронними засобами через мережу Інтернет.

Безготівковий спосіб зарахування коштів забезпечить прозорість фінансових потоків, надасть можливість відслідковувати їх цільове  використання навчальним закладом.

Для користування сервісом «Свідома благодійність» необхідно скористатися наступним логіном та паролем закладу( вказати)

 З повагою адміністрація закладу.