МО вчителів початкової школи

Поч.шк..pptx

27 грудня відбулося Шкільне методичне об'єднання класних керівників початкових класів.

Роботу Методичного об'єднання спрямували на всебічний розвиток юної особистості , вдосконалювали методичну культуру кожного педагога, використовували його потенційні  та творчі можливості  інноваційної діяльності.

26.10.2021

Педагогічне обговорення

1. НУШ та інноваційні технології в початковій школі.

2. Нова українська школа : основи стандарту. Другий цикл навчання НУШ.

3. Перші сходинки разом з учнями 4 класів (Обмін досвідом).

4. Обмін досвідом роботи вихователів ГПД «Ігрова діяльність учнів під час  ГПД як засіб соціалізації»

30.08.2021 

Засідання круглого столу 

1.Звіт про роботу методичного об’єднання вчителів початкових класів за  минулий навчальний рік та затвердження плану роботи методоб’ єднання  на 2020 – 2021 н. р.

2.Обговорення методичних рекомендацій «Особливості навчально- виховного  процесу у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2021 - 2022 н. р.»

3.Особливості організації освітнього процесу у 4 класах.

4.Розгляд інструкцій щодо ведення Класного журналу в 1- 4 класах  загальноосвітніх навчальних закладів

5.Аналіз навчальних програм, підручників, зошитів, посібників для  початкової школи. Календарне планування в початкових класах. Методичні  рекомендації до проведення Першого уроку

6.Організація самоосвіти вчителів, затвердження науково-методичних  проблем, складання індивідуальних освітніх методичних маршрутів вчителів.

6.Огляд новинок педагогічної літератури та фахових видань.

24.12.2019 вчителі початкових класів знову зустрілися на засіданні МО тема якого: "Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи". Якщо знання - це новий капітал, то інновації - нова валюта.  

06.09.2019 проведено МО вчителів початкової школи під гаслом "Якщо ми навчатимемо сьогодні так, як навчали вчора, ми вкрадемо в дитини завтра" (Конфуцій)


Нова українська школа - це школа для життя у ХХІ столітті.

      «Відійти від рамок».

         НУШ – нове освітнє середовище – зміна ставлення до дитини.

         Саме ці питання піднімають під час засідання шкільного методичного об’єднання вчителів начальних класів.  Активну участь у роботі взяли вчителі перших класів Юхименко Н.В., Карпова А.С., Андрієнко Н.Л. Вони розширили знання вчителів і про ранкові зустрічі, і про навчальні осередки, і про створення лепбуків. Вчителі виконували роботу з цеглинками, пазлами, провели динамічну перерву.

         Засідання пройшло продуктивно,  питання розглядались як в теоретичному так і в практичному аспектах. Засідання МО зробило внесок по підвищенню самоосвіти вчителів.