«Не я пишу, 

то мною пише Бог…»


Кафедра теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти

Безмежжя Дмитра Кременя в усемережжі

МИКОЛАЇВЩИНА - ЗАКАРПАТТЯ вшановують Дмитра Кременя 

Рік Дмитра Кременя триває … 

Сигнальний примірник монографії на моєму робочому столі … Втішений: слово / поезія Дмитра Кременя буде прочитуватися поколіннями … ПАМʼЯТАЄМО. ЦІНУЄМО. ШАНУЄМО, бо наш колега, Дмитро Дмитрович, як істинний Українець, хоч у позачассі, але за ним виміряємо свої кроки з надією на нашу ПЕРЕМОГУ та із вдячністю ЗСУ! 

(Василь Шуляр)

Науково-методична робота кафедри, спрямована на відзначення 70-річного ювілею Дмитра Кременя

План_наук.-дослід. роб._у Рік_Кременя.pdf
Рік Дмитра Кременя.pdf

Треті поетичні читання 

19 вересня о 13.00 у рамках реалізації проєкту «Шануймо Поета: Дмитро Кремінь у пам’яті миколаївців» в онлайн-режимі відбудуться Треті поетичні читання «Слово і світ Дмитра Кременя» на платформі ZOOM. 

I Міжнародна науково-практична конференція до 70-річчя від дня народження Дмитра Кременя

Наукові й науково-методичні статті працівників кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, надруковані у  спецвипуску журналу «Вересень», присвяченого дослідженню творчості Дмитра Кременя

1. Гич Г. М. Поезія Дмитра Кременя на уроках літератури рідного краю : на прикладі вірша «Шукаю історичну Батьківщину…».

2. Гладишев В. В. «Невідомий» вірш Дмитра Кременя.

3. Мхитарян О. Д. Особливості наукового дослідження учнів-членів МАН лірики Дмитра Кременя.

4. Пономаренко Г. В., Діордіца Д. П. Методичні аспекти вивчення  поезії Д. Д. Кременя : з досвіду роботи обласної творчої групи.

5. Степанюк Н. К. Порівняння образів південного степу в художній та поетичній творчості Дмитра Кременя та Андрія Антонюка.

6. Петренко О. М. Культурно-естетичні універсалії поезії Дмитра Кременя.

7. Шуляр В. І. Істинний українець-патріот як цінність (соціокультурна рецепція творчого доробку Дмитра Кременя). 

Поетична гуртівка працівників МОІППО

25 травня 2023 року на спомин великого українського поета, публіциста, перекладача, есеїста і патріота Дмитра Кременя працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти презентували всім  поціновувачам його творчості поетичну гуртівку #МОІППО_читає_Кременя. Така форма вшанування пам’яті про Дмитра Дмитровича вже стала щорічною традицією в освітньому закладі, оскільки поетична спадщина митця-краянина – велична й неосяжна, а його думки – на всі часи… 


Перечитуймо та слухаймо пророче Кременеве слово з думками про Україну і вірою в нашу незабарну Перемогу: https://fb.watch/lb6Yun6q6c/