Bedriften AS er et produksjons- og service-selskap som ble startet i 2008. Vi har kontorer i Stavanger og Bergen sentrum
Vårt hovedarbeidsområde er alle faser innenfor utvikling og forvaltning, og oppdragene varierer i kompleksitet fra det enkle til det mer kompliserte.
Bedriften AS satser på medarbeidere med høy kompetanse som enten arbeider ute hos kunder, eller medvirker i prosjekter i våre egne lokaler. Vår kompetanse dekker alle faser i utvikling og forvaltning av det meste. Våre konsulenter har erfaring i bruk av mange typer verktøy.
Hos Bedriften AS pågår en kontinuerlig forbedringsprosess for å imøtekomme fremtidige krav og forventninger fra våre kunder. Som et ledd i dette arbeidet er det etablert et Kvalitets-styringssystem i henhold til NS-EN ISO 9001-2015.
Ved å innføre kvalitetsstyring i bedriften, vil vi sikre at utvikling, leveranse og vedlikehold av våre produkter nå og i fremtiden gjøres innenfor den standard og den kvalitet som våre kunder minst forventer. Dette skal igjen bidra til å øke bedriftens lønnsomhet.
Omfanget av dette Kvalitets-styringssystemet gjelder for alle krav i ISO 9001-2015, og omfatter:
Alle produkter utviklet av Bedriften AS, og alle tjenester utviklet og utført av oss for kunde. Dersom den totale leveransen til kunden også inkluderer produkter og tjenester levert av andre leverandører, omfattes disse ikke av dette styringssystemet med mindre disse leveres på vegne av oss, eller det er avtalt med kunden.
Kvalitets-styringssystemet omfatter også all interaksjon med kunder og leverandører, uansett kommunikasjonsform. I tillegg omfattes alt arbeid og all virksomhet som utføres i Bedriften AS sine lokaler (inkludert hjemmekontorer o.l), alle våre kunders lokaler, og alle andre sammenhenger og lokasjoner hvor vi representerer oss selv, eller representerer våre kunder.
Omfanget av Kvalitets-styringssystemet omfatter også forutsetninger og sammenhenger som er identifisert under:
Finnes det eksterne og interne forhold som har betydning for firmaets strategi, og som kan påvirke resultatene av Kvalitets-styringssystemet, positivt eller negativt? (Verdi-messige / juridiske / teknologiske / markeds-messige / kulturelle / samfunnsmessige eller økonomiske)
Hvilke interesse-parter er til stedet, og hvilke krav og forventninger har disse som kan være relevante for virkningen av Kvalitets-styringssystemet? (Mulige interesse-parter: Kunder/ Leverandører (Interne/Eksterne) / Myndigheter (Herunder: lover og forskrifter) / Ansatte / Media / Samfunn og Kultur (Lokalt/Nasjonalt og Internasjonalt))