Соціально-психологічна служба

Центр практичної психології та соціальної роботи міста Бахмут               

 http://art_cppsr.klasna.com/

 

Посилання на сайт ЦППСР

Запобігання та протидія домашньому насильству 

https://art_cppsr.klasna.com/uk/site/zapobigannya-ta-protidiya.html

Практичний психолог школи - Ткаченко Інна Євгенівна

(3 поверх, Кабінет психолога)

Питання психологу можна задати на e-mail: inna68tkachenko@gmail.com

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

*ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»*

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу, але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. 

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», що ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. 

Матеріали щодо самодопомоги та підтримки інших розташовані на сайті https://www.howareu.com/.* 

*Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного.*

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 *ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ВІДЕОЗАПИСУ:* 

https://drive.google.com/file/d/1xY3cG25sGKXdnbnuna8XZPJOU5p8yWAe/view

 З думкою про вас колектив Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.

В публікації використані матеріали, що створені ГО «Безбар'єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської._

 *ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я 

«ТИ ЯК?»*

ПРАКТИКА ВДЯЧНОСТІ.

Як часто ви чуєте «дякую»? Чи не забуваєте дякувати рідним, колегам або ж хлопчині, який притримав двері у метро? А коли востаннє дякували собі? І не кажіть, що немає за що.

*БУТИ ВДЯЧНИМ ВАЖЛИВО.* 

Навіть у моменти небезпеки, і особливо між ними, коли так бракує позитивних емоцій. Сказати «дякую» — це як впустити трохи світла в укриття. І як би темно не було довкола, воно підсвітить усе хороше, заради чого ми готові боротися.

Почніть із дрібниць — подякуйте собі за прогулянку парком після роботи та улюблене морозиво, залиште на холодильнику подяку близьким (ви знаєте, за що); посміхніться і скажіть «дякую» водію маршрутки. Ви здивуєтеся, на що здатна проста звичка дякувати

Світло завжди перемагає пітьму!

З думкою про вас колектив Донецького обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.

 _В публікації використані матеріали, що створені ГО «Безбар'єрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської._