Temat na dziś.

GRUPA zakupowo - sprzedażowa wirtualnyhandlowiec24.pl zaprasza dziś, jutro i przez następne dni do handlowania w Grupie folią stretch.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL FOLIA STRETCH - CENTRALNY MAGAZYN

Aby dołączyć, wystarczy kliknąć w link Formularz i wprowadzić na Magazyn deklarację ilościową. Po wypełnieniu formularza czekaj aż Grupa odezwie się i przekaże dalsze instrukcje.

Jeśli chcesz być naszym "Wirtualnym Handlowcem" zarejestruj Dane podmiotu, który reprezentujesz. Formularz znajdziesz w strukturze /Rejestracja/

Więcej tematów na dziś

Grupa zakupowo - sprzedażowa

Rękawice robocze

Grupa zakupowo - sprzedażowa

taśmy pakowej

Vibac

Uważasz, że dzisiejszy sukces - wynik Twojej sprzedaży jest przypadkowy a może uważasz, że jest efektem nadzwyczajnego szczęścia czyli splotu korzystnych zdarzeń?

Wynik w sprzedaży nie powinien być wynikiem szczęśliwego splotu okoliczności czy przypadkowym jednorazowym zdarzeniem.

Efekt w sprzedaży jest wynikiem podejmowania właściwych decyzji zakupowych i opracowanej oraz systematycznie wdrażanej strategii w procesie od momentu ofertowania do momentu sprzedawania.

Gdy handlowiec twierdzi, "udało mi się sprzedać", to mamy prawo uznać, że wynikiem działania jest przypadek a nie przemyślana strategia?

Strategie dla skutecznego handlowania - więcej.

Temat na jutro

Zastanów się, co byłoby historycznie lepszym rozwiązaniem dla wspólnych działań handlowych w Grupie...wirtualnyhandlowiec24.pl Handlowanie poprzez ssanie w rynek, czy handlowanie poprzez pchanie w rynek?

Która z wymienionych technik w zdobywaniu rynku jest skuteczniejsza, gdy w rynek ssamy, czy kiedy w rynek pchamy naszą ofertę? W jakich przypadkach warto pchać towar w rynek a w jakich przypadkach warto stosować zasadę ssania w rynek? Kiedy winniśmy pchać towar w rynek a kiedy ssać. Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w praktyce - zapraszamy na szkolenie, jak i kiedy stosować techniki zdobywania rynku, który sposób jest skuteczniejszy, pchanie w rynek, czy gdy w rynek ssamy?

Dla handlujących w Grupie szkolenie jest bezpłatne - więcej.

Obecnie nie prowadzimy szkoleń po za Grupą.

Temat na pojutrze

Czy wiesz, co i jak winniśmy dostarczać swoim ODBIORCOM, by zasłużenie dużo i stale chcieli u nas lub za naszym pośrednictwem kupić?

Jak przeorganizować nasze działania w relacjach z DOSTAWCĄ i z ODBIORCĄ, aby osiągnąć nie tylko oczekiwany wynik, czyli skutecznie kupić a następnie szybko sprzedać ale też przekuć działania w sukces, który wielokrotnie powtarzany przynosi oczekiwane korzyści finansowe - więcej

Temat na kolejny tydzień:

Kiedy trafiamy w temat potrzeb ODBIORCY, jesteśmy nagradzani zleceniami kupna.

Który dzień tygodnia jest dniem optymalizacji efektu potrzeb Dostawcy i odbiorcy?

Gdy w temat nie trafiamy, jesteśmy totalnie ignorowani - dlaczego? Kiedy nie możemy sprzedać? W którym dniu tygodnia najlepiej jest kupić i sprzedać?

Nie sprzedajemy wówczas gdy popełniamy błędy co do wyboru Dostawcy. Jakie błędy popełniamy gdy chcemy skutecznie i szybko kupić a następnie skutecznie sprzedać? Na tak postawione pytania odpowiadamy w praktyce - więcej

Temat na kolejny miesiąc:

Sukces w handlowaniu to wynik pracy całej Grupy Osób, przyjętej przez tę Grupę strategii, doborze, rynku pod kątem potrzeb. czasu w którym będzie obrabiany oraz pieniędzy przeznaczonych na rozwój Grupy.


Sama wiedza i dopracowane w szczegółach strategie, bez odpowiednio dobranego, przeszkolonego zespołu ludzi, poświęcenia pracy, czasu i pieniędzy nie oddadzą efektu w postaci skali i efektów tej skali - dochodu - więcej

Temat na rok.

- 2018 -

Szukamy tematów na kolejne lata -

Jesteś DOSTAWCĄ lub Odbiorcą - szukasz rynku zbytu lub zaopatrzenia, skontaktuj się z nami - więcej