O NAS

Oferujemy usługi budowania rynku, rynek i nie tylko rynek,

oferujemy też wiedzę jak? oferujemy wiedzę dlaczego tak?

Oferujemy strategię wypracowaną na podstawie lat doświadczeń założycieli Grupy wirtualnyhandlowiec24.pl

Jakie usługi oferujemy? Oferujemy usługi:

Gdy potrzebujesz kupić, kupimy za Ciebie,

Gdy potrzebujesz sprzedać, sprzedamy dla Ciebie lub za Ciebie.

Wszystkie usługi świadczymy nieodpłatnie.

Nasze atuty:

 • szybkość w reakcji na potrzeby chwili - negocjacje, wycena, zakup, sprzedaż dostawa.
 • szybkość reakcji na wymagania chwili - dostawa tego samego dnia, (w rejonie), kolejnego dnia na obszarze Polski. W ciągu 48/godz. na Europę

Jakie usługi oferujemy?

 • profesjonalną, bezpieczną i efektywną współpracę w zakresie wymiany informacji,
 • skuteczność w zakresie efektywnej sprzedaży,
 • skuteczność w zakresie efektywnych zakupów,
 • wsparcie dla działów sprzedaży oraz działów zakupów,
 • RYNEK, zbudowany na fundamentach zaufania i bezpieczeństwa transakcji,
 • spersonalizowany rynek zaopatrzenia i zbytu,
 • narzędzia niezbędne aby skutecznie poinformować, zaprezentować, wynegocjować, kupić lub skutecznie sprzedać.

Jakie niesiemy korzyści świadcząc usługi?

Dla DOSTAWCÓW Dla ODBIORCÓW

 • wzrost dochodów poprzez efektywne oszczędzanie w zakresie i pod kątem cen zakupów,
 • wzrost obrotów poprzez efektywne działanie w zakresie i pod kątem poziomu sprzedaży,
 • niski koszt realizacji celu w zakresie efektywnych działań zakupowo - sprzedażowych,
 • wysoki współczynnik zadowolenia z efektów działania usług w zakresie procesów sprzedażowo - zakupowych,

Współpracując w Grupie - wirtualnyhandlowiec24.pl tworzymy wspólnie rynek wiedzy, tworzymy unikatową wiedzę (rynek dla wiedzy szczególnej) oraz tworzymy dla siebie, dla Grupy podmiotów zgrupowanych w około tej Grupy, Grupę a w około Grupy rynek szeroki, rynek zaopatrzenia i szeroki rynek zbytu, przy okazji gdy tworzymy rynek dla siebie (dla zgrupowanych, tworzymy również dla Ciebie bardzo efektywny rynek, tworzymy Grupę, ściśle współpracujących ze sobą umysłów, połączonych poprzez sieć Internet ideą współpracy w Grupie,

Świadczymy sobie wzajemnie niczym nieograniczony rodzaj usług handlowych zakupowo, sprzedażowych, marketingowych, importowo, exportowych.

Zarażamy "handlowaniem w Grupie". Zarażamy ideą współpracy budującą, tworzącą strategię działania, wywołującą "Efekt Skali", gdzie Efektem współpracy jest Grupa i zdobywana przez Grupę szczególna wiedza o otaczającym nas rynku, szybkość jej przetwarzania, docelowy kierunek wykorzystywania, w następstwie zakup, sprzedaż, czyli handel z Grupą w której - Skalą współpracy jest ilość jednorazowego zakupu, cena zakupu oraz poziom sprzedaży.

Aby do Grupy dołączyć, skorzystać z siły Grupy wystarczy się zaprezentować - czyli zarejestrować i czekać na odpowiedź - więcej

W ramach usług, przyjmujemy zlecenia.

Przyjmujemy od Dostawców i Odbiorców zlecenia kupna - sprzedaży, towarów, usług lub informacji i przeprowadzamy w imieniu wszystkich zgrupowanych analizę rynku, przetwarzamy dla nich Wiedzę oraz Dane, które implementujemy, następnie przetwarzamy na bazy Danych i archiwizujemy a wszystko po to aby w przyszłości wielokrotnie Dane zebrane i przetworzone wykorzystać dla celów handlowo, szkoleniowo, marketingowo, reklamowych - w ramach działania tylko tej Grupy - wirtualnyhandlowiec24.pl

W codziennej współpracy wykorzystujemy konsolę G/Suite.

Współpracujemy na odległość za pośrednictwem sieci Internet. Jako Grupa integrujemy się i handlujemy w Grupie wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia teleinformatyczne oferowane przez firmę Google (konsola G Suite.)

Konsola GSuite - wcześniej Google Apps for Work‎ (Google Apps dla firm), to zintegrowany pakiet właściwie dobranych narzędzi, odpowiednio zaprojektowanych i wykorzystywanych w Grupie, przez Grupę.

Konsola G/Suite, to narzędzia, pakiet narzędzi, który pozwala implementować, integrować, współpracować i zarządzać, oraz budować bez ograniczeń Grupy biznesowe, Grupy handlowców, grupy sprzedawców, Grupy zakupowo - sprzedażowe, tworzyć rynki. G/Suite, to pakiet narzędzi, który umożliwia nam zgrupowanym w Grupie zapraszać do współpracy osoby, ludzi z branży, tworzyć z nimi wspólnie Wiedzę i ją archiwizować, a wszystko po to aby teraz, dziś, jutro, za tydzień, miesiąc i w przyszłości, skuteczniej się w Grupie integrować, rozwijać i przede wszystkim skutecznie dzięki zgromadzonej wiedzy skutecznie handlować.

Konsola G/Suite, to zbiór aplikacji wspomagających przepływ informacji, to idealne narzędzia do pracy zdalnej w Grupie np. handlowców, pośredników, dostawców i ich odbiorców z Grupą ich klientów, dostawców i odbiorców.

Nasz konsola - więcej