Przyjmujemy zlecenia kup/sprzedaj w/g kryterium opartym na przekazywanej przez zlecającego wiedzy, im ta wiedza jest dokładniejsza w przekazie, tym działania Wirtualnego Handlowca są skuteczniejsze - więcej.

Prosimy o zapoznanie się z treścią informacyjną - jak wprowadzać zlecenia, przygotowane dla poszczególnych Grup - Dostawców i Odbiorców, przystępujących w szeregi Grupy - wirtualnyhandlowiec24.pl. Formularz odpowiadający za przekazywanie zleceń prosimy zawsze uzupełniać dokładnie, za co już teraz z góry w imieniu DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW tworzących Grupę, przyjmujących zlecenia serdecznie dziękujemy. Pomoc w wypełnianiu formularza dostępna jest 24h/dobę, 360 dni w roku pod nr. tel. 691-476-873 - dzwoń teraz.

Formularz systemowy odpowiadający za wysyłanie zleceń udostępniamy po rejestracji oraz weryfikacji zarejestrowanych Danych. Osoby oraz firmy spoza Grupy prosimy w pierwszej kolejności zarejestrować Dane.

W jakiej formie przyjmujemy zlecenia?

Zlecenia przyjmujemy za pośrednictwem np., Wirtualnych Magazynów.

zaprojektowanych w celu handlowania konkretnym produktem z Grupa wyselekcjonowanych podmiotów, ściśle zainteresowanych zakupem lub sprzedażą .

Oto przykład formularza przejmującego zlecenie kupna/sprzedaży np., taśmy pakowej -Vibac.